Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 będzie miał polską wersję

91 postów w tym temacie

pepsi

Fallout 3, jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów RPG tego roku nad Wisłą ukaże się w polskiej wersji językowej - poinformował rodzimy wydawca gry, firma Cenega Poland. Termin wydania został wstępnie ustalony na czwarty kwartał bieżącego roku.

Przeczytaj cały tekst "Fallout 3 będzie miał polską wersję" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Fallout 3 to powrót uwielbianej przez rzesze serii RPG po długiej przerwie" Składnia do kitu :) Nie mogło być, chociażby, tak?: Fallout powraca po długiej przerwie w trzeciej odsłonie cyklu.

Perspektywa osobowa. LOL :) Pepsi miał zły dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAA Godemit!!! I znowu będzie pełna polonizacja! Zabić!! :D
Tak na spokojnie: mam nadzieję że Cenega zrobi coś w stylu polonizacji Brothers in Arms czy nadchodzącego Mass Effecta i wrzuci do jednego pudełka wersję angielską, wersję z napisami polskimi i pełną polonizację, bo sorki ale jak to będzię tylko pełna polonizacja... to mnie szlag trafi. :\ (pełnym polonizacją mówię NIE! Jedyne słuszne polonizacje to kinowe!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję rewelacji po polonizacji Fallouta3 mimo iż poprzednie części mi się pod tym względem podobały. Chyba nie ma sie co bać o skopanie tego aspektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja po proszę na płycie wersję ANG również. tak na wszelki wypadek. ostatnio jakoś nie spotkałem się z dobrą polonizacją czy to od CDP''u czy Cenegi. a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...ja już dawno gdzieś czytałem, że Cenega robi pełne spolszczenie z dubbingiem...w każdym razie...cholera! To pierwsze TES, które będzie całkowicie po polsku! Szkoda, że poprzednią część Obliviona nie przełożyli całkowicie, tylko na wersji kinowej zostało. No cóż...może aktorzy jak Piotr Fronczewski nada bardziej klimatu fantasy do gry, bo na przykład w NWN2 świetnie pasowała mu rola Paladyna i budował on lepszy klimat jak dla mnie. Oczywiście jak Piotr będzie brał udział w nagrywaniu głosów, bo przecież nie wiadomo jeszcze jakie gwiazdy będą starać się budować mroczny klimat fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować