Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 - 4-7 milionów w tym roku?

20 postów w tym temacie

Domek

Wczoraj informowaliśmy o dość optymistycznych przypuszczeniach jednej z firm analitycznych, spodziewającej się miliona egzemplarzy PlayStation 3 w dniu premiery. Dość optymistycznych? Oj, wygląda na to, że w kwestii optymizmu pracownicy Pacific Crest Securities muszą się jeszcze wiele nauczyć.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 3 - 4-7 milionów w tym roku?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnej konsoli, i "martwi" mnie tylko jedno :) ! Żeby nie nastąpił ów początek końca dominacji PC...
Bo skoro mają być aż takie wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cuda nie-widy. Nie ma to jak propaganda. PS3 i tak osiągnie najlepszy wynik spośród nowych next-genów, ale na pewno nie taki. Nie wierzę. Miałem PSX, nie miałem PS2 (coraz droższe życie w tym ***** kraju), to zapewne nie bede grał na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, jeśli grafika mam być taka jak zapowiadają - baaardzo chciałbym mieć PS3. Zwłaszcza, że nie będzie czegoś takiego jak "wymagania minimalne" (na które, niestety, coraz częściej spoglądam mając PC...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako zatwardziały PC`towiec musze powiedzieć że konsole NIGDY nie bedą lepsze od PC ,co tu dużo gadać wydawać tyle szmalu tylko po ty by grać to trzeba mieć coś z garem nie tak...(zwłaszcza w polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 21:22, Ponet napisał:

jako zatwardziały PC`towiec musze powiedzieć że konsole NIGDY nie bedą lepsze od PC ,co tu
dużo gadać wydawać tyle szmalu tylko po ty by grać to trzeba mieć coś z garem nie tak...(zwłaszcza
w polsce)


Nie. Trzeba traktowac gry jako prawdziwe hobby, a nie wlaczac sobie gierke jak sie "Na Wspolnej" skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponet jak masz pisac takie komentarze to lepiej nic nie pisz ...to nie strona dla dzieci ktore sie rzucaja do siebie mowiac to jest lepsze, nie! to jest lepsze , ps2 to lipa ,pecetu to dno itp...jak az tak ci sie nudzi to idz se pytonga mlasnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 bedzie pierwsza konsola jaka kupie! Do tej pory poza kompem "elektroniecznie" gralem na PS i PS2, teraz gram tylko na N-Gage QD i PSP, ale PS3 to REWOLUCJA! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taak? napewno 4-7 milionow w ciagu ilu? bo w ciagu pieremiery za nic sie nie uda ps2 napisane ze w pierwszych dniach sprzedano 1.5 miliona ;] watpie zeby sie udało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 22:41, VIKIdublin napisał:

ponet jak masz pisac takie komentarze to lepiej nic nie pisz ...to nie strona dla dzieci ktore
sie rzucaja do siebie mowiac to jest lepsze, nie! to jest lepsze , ps2 to lipa ,pecetu to dno
itp...jak az tak ci sie nudzi to idz se pytonga mlasnij...


nie wiem jak ty ja jestem hetero ale ty najwyraźniej homo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 16:24, WorldWar3PL napisał:

to się nie uda, a szczególnie w polsce ;)

Blah, jak ja kocham takie komentarze... To tylko plotka, inna sprawa, że ludzie mogą się rzucić na PS3, bo to PS, nie jesteś w stanie przewidzieć co się stanie...

Co do wyższości jednej konsoli nad drugą, to kupcie wszystkie 3 plus PC i wtedy oceniajcie, a nie bawcie się w ludziska, które postradały wszystkie rozumy tego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować