Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy system zabezpieczeń w World of Warcraft

53 postów w tym temacie

Zaitsev

Kilka postaci na 70 poziomie, wszystkie w najlepszych zbrojach, mnóstwo złota na koncie w World of Warcraft. Przykro byłoby to stracić... Teraz z pomocą przychodzi nowy system zabezpieczeń Blizzarda - specjalne elektroniczne generatory kodów.

Przeczytaj cały tekst "Nowy system zabezpieczeń w World of Warcraft" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma idealnego zabezpieczenia . Każde następne tylko opóźnia dojście do informacji :P Dziwne, że dopiero teraz Blizz wychodzi z czymś takim. Gra już trochę ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każą sobie za to ustrojstwo płacić? No chyba niepoważni są. Wydawało mi się że w zamian za to że płace miesięczny abonament żadnych "account enchantmentów" nie będzie. A zanosi się na to że tak, bo owy breloczek ma być opcjonalny. IMO powinna takie coś dawać za darmo z metra tak jak to robią inne organizacje które stosują taki system (np. banki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś się uprze to go złamie? Nie wiesz o czym mówisz!
Znam ten system. Rodzinka dostała taki klucz z banku. Dokładnie co 5 minut mały brelok tworzy nowy kilkuznakowy kod na podstawie algorytmu zawartego w środku. Nawet jak ktoś ukradnie brelok... login masz w głowie. ponadto kilka kolejnych zabezpieczeń wmontowanych w sam system. certyfikaty i tak dalej. Nikt nigdy tego nie złamał.

Tak jak kiedyś Blizzard wstrzelił cd-keya w Starcrafta pierwszego tak teraz pokazał klasę!
Way the go Blizz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idea dobra, wykonanie BEZNADZIEJNE. Ja mam za to zapłacić 6 euro!?!?! czy ich pogięło ? powinno to za darmo udostępniać... nie dość, że wołają 15$ miesięcznie, to jeszcze teraz dodatkowe 6 euro... czy oni za mało kasy zarabiają na WoW''ie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to bez sensu, każą płacić abonament i "zmuszają"(wygląda na to że bez breloczka za 6 euro nie odpalisz konta) do kupna takiego małego dziadostwa. Za pare miechów pewnie znowu z czymś wylecą że zamiast breloczka należy kupić coś za 15 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Blizzard bardzo dba o graczy. Wychodzą coraz to nowsze patch''e zawierające ogromne lochy i zmieniające interfejs... Jest to rzadko spotykane, aczkolwiek nie dziwi mnie to przy takim przedsięwzięciu jak WoW. Pomysł wydania "breloczków" z generatorem kodu jest bardzo dobry - teoretycznie konto będzie niemożliwe do zhakowania. I nie przesadzajcie - 6 euro to bardzo mały wydatek, a będziemy mieć pewność, że konto jest bezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 20:19, Metalhead86 napisał:

- 6 euro to bardzo mały wydatek, a będziemy mieć pewność, że konto jest bezpieczne...


ciekawe co powiesz kiedy będą tak 5 razy zmieniać zabezpieczenia i będą krzyczeć: "teraz kupcie breloczek wersja 2.0"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 20:27, Xanas napisał:

ciekawe co powiesz kiedy będą tak 5 razy zmieniać zabezpieczenia i będą krzyczeć: "teraz
kupcie breloczek wersja 2.0"

Bez przesady - za bardzo biegniesz w przyszłość... Istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że Blizz tak postąpi, a poza tym jak powiedziałem tak mała inwestycja może zaowocować w przyszłości - zero szans na kradzież konta = spokojna rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietne rozwiazanie, spokojnie moge zaplacic kilka ojrosow za wieksze bezpieczenstwo mojego konta - bo teraz to nie oszukujmy sie... sam "komputer" to za malo aby zabezpieczenie bylo skuteczne - patrzcie przelewy internetowe - jak ktos juz sie dobierze do naszego konta to jeszcze musi nam ukrasc telefon aby dostac kod potwierdzajacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i skuteczne, ale to nagłupsze zabezpieczenie gry o jakim słyszałem. Nie dośc że trzeba bulić na abonament, to jeszcze na bezpieczeństwo? To powinno być wliczone w koszt abonamentu... Mam nadzieję że to cholerstwo będzie w pudełku z WotLK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować