Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy system zabezpieczeń w World of Warcraft

53 postów w tym temacie

Zamiast wydawac pieniadze na takie bzdety, wole wydac raz na antywira, dobrego firewalla (blokujacego ruch wychodzacy). Gralem (i gram nadal) w wiele mmo (w tym Wow) i NIGDY nie stracilem konta. Przykro mi ale tracicie konta przez wlasna glupote/niewiedze, zacznijmy od rzeczy elementarnej kto z Was pracuje/gra na koncie zwyklego usera a nie administratora systemu ? prawdopodobnie niewielu. Oczywiscie nie istnieje stuprocentowe zabezpieczenie przed kradzieza ale dzieki zdrowemu rozsadkowi i paru zasadom mozna czuc sie w miare bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 00:53, Kapistran napisał:

Zamiast wydawac pieniadze na takie bzdety, wole wydac raz na antywira, dobrego firewalla
(blokujacego ruch wychodzacy). Gralem (i gram nadal) w wiele mmo (w tym Wow) i NIGDY
nie stracilem konta. Przykro mi ale tracicie konta przez wlasna glupote/niewiedze, zacznijmy
od rzeczy elementarnej kto z Was pracuje/gra na koncie zwyklego usera a nie administratora
systemu ? prawdopodobnie niewielu. Oczywiscie nie istnieje stuprocentowe zabezpieczenie
przed kradzieza ale dzieki zdrowemu rozsadkowi i paru zasadom mozna czuc sie w miare
bezpiecznie.


Zgadzam sie z toba w 100% ja tak samo mysle. Nie mam zamiaru wydawac 6 euro na cos co powinno byc za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja was nie czaje, to jest dla ludzi którzy buszują bo dziwnych stronach, nie chce im się skanować dysku, oraz na ich kompie siedzi dziennie 5 osób. Nie podoba wam się to nie kupujcie o.o Z tego co czaje to można zostać przy zwykłym password.. Więc jest wybór - nie chcesz to nie kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 01:18, FranTheMan napisał:

Ale ja was nie czaje, to jest dla ludzi którzy buszują bo dziwnych stronach, nie chce
im się skanować dysku, oraz na ich kompie siedzi dziennie 5 osób. Nie podoba wam się
to nie kupujcie o.o Z tego co czaje to można zostać przy zwykłym password.. Więc jest
wybór - nie chcesz to nie kupuj


Ja np. nie buszowałem po dziwnych stronach, kompa mam na własność, sprawdzam go antywirusem i spybotem a i tak mi psikusa zrobiono :] Jeśli to ustrojstwo będzie dostępne na gramie, to chętnie zakupię. Czy powinno być za darmo? Mam mieszane uczucia, ale to w końcu tylko 6 euro, więc bez przesady :) Jednorazowy, niski wydatek za porządne zabezpieczenie? Jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 22:57, Arturle napisał:

>

Uważasz, że to co napisałeś wystarczy ?
Czy myślisz, że antywir jest w stanie wykryć wszystkie ustrojstwa ? Gdyby opisane przez ciebie zabezpieczenia dawałby pewność, to już dawno problem byłby rozwiązany...na ale zostały jeszcze luki w oprogramowaniu, potencjalna możliwość sniffowania i pełno innych zagrożeń, przy których często antywir i firewall niewiele pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 00:53, Kapistran napisał:

NIGDY nie stracilem konta.

Bo nikt nie probowal Ci go ukrasc...?
Ja tez moge powiedziec: Jestem lepszy niz bank xxx - mnie nikt nie okradl... A ze nikt nigdy nie probowal to co innego o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 22:57, Czapelo napisał:

Ciekawe co powiesz, jak po 2 latach grania i wydaniu 1080 zł (tyle mniej więcej za prepaida
elektronicznego wychodzi) ktoś Ci buchnie konto... będziesz miał żal do Blizzarda (i
wszystkich naokoło) że nie zadbali o Twoje bezpieczeństwo. Ja tam mogę poświęcić trochę
kasy na takie zabezpieczenie, a jak chcą to niech robią zmianę i co pół roku. Bo konto
możesz stracić nie tylko przez swoją nieuwagę, ale poprzez luki w oprogramowaniu (np
ostatnia we Flashu), a wtedy nikt Ci nie pomoże. Zostanie tyrać od początku. Brawo za
te zabezpieczenie! Oby więcej takich w innych sieciówkach!


po pierwsze gram w lineage na offie od paru dobry lat i nikt mi jeszcze konta nie podpieprzył, po prostu nikomu nie daje passów, mam dobrego antywira i czuję się bezpiecznie. Grałem w wiele innych mmo (przez pare miechów w wowa ) i też się nie spotkałem żeby ktoś podpieprzył mi konto ani nikomu z moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać, ale najlepsze jest to że niektóre z osób wypowiadających się tutaj nie wiedza co to jest gra na oficjalnych serwerach a potem i tak sie dziwią, moim zdaniem każdy sposób na zabezpieczenie konta jest dobry a jak takie breloczki w bankach są sprawdzone no to w czym problem, Ludzie pamiętajcie to jest Blizzard czyli marka sama w sobie oni starają bo co by było jakby większość kont 70 lvl okradziono, to straciliby zapewne graczy - klientów, tak więc oni to robią w obopólnym interesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt takiego urządzenia to na nasze około 20zł. Policzcie sobie ile kosztuje was abonament, czas poświęcony grze(chociaż to trudno wyliczyć). I co? Nie warto zapłacić te 6 euro i mieć spokój?Sam gram w WoW-a od kilku miesięcy i nie chciałbym, żeby jakimś sposobem zniknęły mi iteamki z konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować