Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprawdź swoją wiedzę i zgarnij gry z Platynowej Kolekcji!

62 postów w tym temacie

Obrazki dość popularne (jak kto ogląda w tv4 gram.tv to na pewno zaznaczył większość dobrze). Ja strzelałem przy 2 obrazku bo konkretnie nie wiedziałem o co chodzi, ale inne gry (szczególnie "contra" ;) ) łatwo da się rozpoznać i to bez GOOGLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jak Kirabax miłem problem z dwójką wahałem sie miedzy Ninja a Sengoku, również wybrałem Sengoku bo grafa wydawała mi się podobniejsza, ale pewności 100% nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 09:26, The Assassin napisał:

Ja również jak Kirabax miłem problem z dwójką wahałem sie miedzy Ninja a Sengoku, również
wybrałem Sengoku bo grafa wydawała mi się podobniejsza, ale pewności 100% nie mam :/


I tak wszystkie gry to są klasyki ~^ Wiem że jestem młody ale grałem w nie na snesie mojego wujka za "młodu" ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 09:26, The Assassin napisał:

Ja również jak Kirabax miłem problem z dwójką wahałem sie miedzy Ninja a Sengoku, również
wybrałem Sengoku bo grafa wydawała mi się podobniejsza, ale pewności 100% nie mam :/


Shinobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no, proszę Was - nie psujcie zabawy innym. Wskazywaniom odpowiedzi (ciężko to podpowiedzią nazwać) mówimy stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 14:01, Sita napisał:

Moglibyście po prostu kolejny konkurs dać po prostu z polami do samodzielnego wpisania
i problemów by nie było.


To raczej nie ma związku. Też pewnie byłyby podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania dosyc trudne z racji mojego wieku(13lat), ale kiedys na szczescie przeczytalem na necie jakis artykul o starych grach wiec moxe cos do mnie wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 14:07, Paladzior napisał:

Pytania dosyc trudne z racji mojego wieku(13lat), ale kiedys na szczescie przeczytalem
na necie jakis artykul o starych grach wiec moxe cos do mnie wpadnie.

Wiek tu ma małe znaczenie, ja mam 24, a i tak większości gier nie znałem, mimo iż w "pierwszą 3" z tego co pamiętam grałem, ale jakoś mi nie zapadły w pamięci. Z drugiej trójki nie grałem w żadną - grałem jedynie w "nieonline''ową" wersję jednej z nich... wyszukiwarka obrazów google jest mniej zawodna niż pamięć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemny konkursik, trudniejszy niż poprzedni, szczególnie nr 3 narobił mi trochę kłopotu ale na szczęście kilka minut googlania i po kłopocie. No i nagrody całkiem niezłe, szczególnie że właśnie zamierzałem kupić guild wars jak wyjdzie w platynie, a tak jakby wygrał byłbym 119,80 zł do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować