Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprawdź swoją wiedzę i zgarnij gry z Platynowej Kolekcji!

62 postów w tym temacie

Większość tych gier znam - nawet początki bo swego czasu się interesowałem korzeniami giercowania :1 Większość chyba dobrze zaznaczona , pozostaje czekać na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ I ZGARNIJ GRY Z PLATYNOWEJ KOLEKCJI!" Od kiedy sprawdza się swoją wiedzę w google? ;> Nie uważasz, że to lekko oszukane, że niektórzy się męczą, a jakiś cwaniak wejdzie w google, i koniec, wygrał?

BTW: Świetna ta piosenka El Polako :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że tak łatwo rozpoznać grę po jednym screenie i ktoś się nie naszuka? I co za różnica jeżeli ktoś rozpozna grę po zdjęciu z gazety albo przez googla?

Ty to całe życie problemy tylko wynajdujesz, ale na szczęście nikt tego nie bierze na poważnie :-)

Kolejny, apeluje do ekipy o usuwanie z konkursu ludzi psujących zabawę jak np. dominik713.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 22:01, Mistic napisał:


Ty to całe życie problemy tylko wynajdujesz,


Oj dobra, przestane :P.

Dnia 26.06.2008 o 22:01, Mistic napisał:

ale na szczęście nikt tego nie bierze na
poważnie :-)


Mistic, why?.

W sumie, to dla tych co się interesują starymi grami, to pestka ;]. Też apeluję, żeby takich ludzi nie brać pod uwagę, gdyż psują całą zabawę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Okazało się, że na obrazku numer 2 jest całkiem inna gra niż myślałem i na szczęście zorientowałem się w porę. Reszta poszła już jak z płatka... A tytuł numer 3 to już w ogóle totalny klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo z drugim obrazkiem nie lada kłopot będą miały osoby, które nie grały w pozostałe 2 w wyborze tytuły ;) , lub nie grały w tą grę o którą chodzi... Dosyć proste to było, ale część tytułów, które się pojawiły w wyborze pierwszy raz na oczy widzę... Skąd oni je biorą? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ciekawy konkurs, lecz pewnie większość odpowiedziała dobrze... Jestem ciekaw jak to będzie losowane, wybierane ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 22:03, lukase napisał:

nie wkurzaj mnei gosciu gral;em w tibei 2 lata wiec wiem ze to nei tibia


Masz jakiś kompleks z przestawianiem liter "e" i "i" ?

Yep, konkurs fajny ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs jest super, podobnie jak poprzedni (czekamy na wyniki ;)). Aż się łezka w oku kręci i przypominają czasy, kiedy trzeba było się wykazać prawdziwie rozległą wiedzą nt. gier (vide kilkutygodniowe konkursy na cdprojekt.info). Bardzo się cieszę, że zrobiliście krok w tym kierunku, powiem więcej, idźcie dalej tą drogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować