Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

pepsi

Na stronie Blizzarda wyłoniła się nowa grafika mająca wyraźnie dać do zrozumienia, że plotki krążące po Internecie nie są fałszywe, a Diablo III rzeczywiście zostanie ogłoszone na Blizzard Worldwide Invitational. Pojawiły się też sugestie, że rozgrywka będzie obserwowana z pierwszoosobowej perspektywy.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III - plotek ciąg dalszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor newsa jest wielkim fanem Diablo :) Ale niestety, te oczy to żaden diabełek, tylko Lick King :) Nie wprowadzaj w błąd ludzi ;p Na BWI ogłoszą WotLK datę premiery i rozpoczęcia bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko się zgadza, ale Blizzard już nie raz pokazał, że potrafi manipulować wyobraźnią fanów więc dopóki nie powiedzą wprost co to jest, nie mam zamiaru spekulować. Ucieszę się z każdej produkcji Blizzarda, bo ich gry do woda na mój młyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że to twarz Arthasa. W tym hełmie co go zdobywa w war 3 frozen trone na końcu. :D Warcraft 4 też byłby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to jeszcze mógł być diablo ale dzisiaj tego nie jestem w wstanie stwierdzić. Bardziej mi to przypomina W3.
Tak czy siak blizzard wie jak się bawić graczami:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krozin ma rację... Wydaje mi się, że ogłoszą nowego WoWa :P Wystarczy się przyjrzeć. A może ogłoszą dwie prace...?? nowego WoWa i D3? To byłoby zbyt piękne... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jak nic twarz Arthasa z lich kinga bo oczy mu tak samo smiesznie frowaja jak na oficjalnej stronie i widac kontury helmu.....<zalamka> a tak liczylem na diablo 3;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nieszczescie

przyznaj się napisałeś tak żeby się z nami podrażnić, co??

Ja odrazu wiedziałem że chodzi o WotLK, ale to jeszcze nie koniec to może jadnak sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwróćcie wszyscy uwagę na to, że między oczami Licz Kinga jest kanciaste zakończenie między oczami, a na grafice z runami miedzy oczami jest szpiczaste zakończenie - to daje do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to WarCraft 4 :]
Za Diablo jakoś nigdy nie przepadałem... A co do WotLK, cóż, to już wiadomo, że wyjdzie, więc, raczej Blizzard by nie robił wokół tego takiego szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować