Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

Nie wiem.Mam kilka spostrzerzeń.
1.Może i oczy są podobne do Arthasa ale to chyba jednak nie wow.
2.Jeśli już prównujemy ten obrazek do wowa to ten taki śmieszne coś między oczami nie pasuje do hełmu Arthasa(sprawdzałem porównując 2 obrazki).
3.Na diablo III też mi nie wygląda bo lód ni jak nie pasuje to kilamtu piekła.
4.Najprawdopodobniej jest to związane z Starcraftem II to najbardziej pasuje ale pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamb3rt ---> powinno być tak jak mówisz, gdyby były to moje przypuszczenia. tak jak jednak zaznaczyłem w newsie, tego typu spekulacje pojawiają się na zachodnich serwisach. sam tytuł już zresztą na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>>>>>>Jeśli już prównujemy ten obrazek do wowa to ten taki śmieszne coś między oczami nie pasuje do hełmu Arthasa(sprawdzałem porównując 2 obrazki).<<<<<<<<<<<


Też sprawdzałem i się nie zgadza. W hełmie Arthasa ten "czubek" jest mniej zaostrzony ale za to szerszy. Myślę że pierwszy obrazek to diablo 3, a drugi to wow dodatek. Dokładne omówienie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ploty, ploty, plootyyy :| Założę się ze Blizzard zrobi was wszystkich w jajko i ogłosi prace nad Starcraft MMO, albo premierę otwartej bety Lich Kinga :p Ot co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no z każdym dniem więcej niewiadomych, bylem już pewien ze to D3 a teraz znów nie wiem hmmmm...

jedna uwaga odnośnie lodu i piekła, w stanach mówi jeśli coś jest mało prawdopodobne, ze prędzej piekło zamarznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze śmieszniejsze jest to spekulowanie na temat kamery w Diablo 3 - LITOOOŚCII!! Takiej gry jeszcze nie ma :D :D To jakby gadać o tym ile naboi w magazynku będzie miała rakietnica w DNF xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem przekonany że to będzie związane ze Starcraftem, ta grafika a dokładnie to co jest pośrodku przypomina mi Protosa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Diablo III jako sam H''n''S się nie sprawdzi, ale być może to będzie coś w stylu Spellforce...RTS/RPG. Pożyjemy, zobaczymy. Tylko niech to nie będzie kolejne MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pewien, że to będzie Diablo 3. Nawet sam Lech Wałęsa dzisiaj to potwierdził mówiąc "To moje ostatnie słowa - idźcie do diabła" kto jak kto ale Lech W. musi wiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować