Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

Stylistycznie i kolorystycznie ten obrazek nie pasuje do Diablo (w moim odczuciu). Już bardziej kojarzył się z Królem Liszem, ale teraz gdy widać te "oczy" dokładnie to bardziej nasuwają mi się skojarzenia z SC2. Tak przecież wygląda Archon Protossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 Diablo3 Diablo 3 !!! BLIZZARD dodal do oficjalnego swojego forum zakladke DIABLO 3 GENERAL DISCUSSION! CALY TEN OBRAZEK TO ZAPOWIEDZ BWI w PARYZU a ZNAKI NA NIM to zpaowiedzi 3 gier ktore wyjda JEDNA po DRUGIEJ z rak Blizzarda! Starcraft2 ! Dodatek Lich King! DIIIIIIAAAAAAAAAAAAABBBBBBLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOO 3!3!3!3!3!3!3!3!3!3!3!3!3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol ofc ze ta fotka odnosi sie do StarCrafta 2 mozliwe ze do Warcrafta 4 lub WOTLK, ludzie przestancie wymyslac. Nie dlugo ktos napisze ze to przeslanie od UFO o.O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na nowego RTS''a, "Warcraft".
Przecież Starcraft 2 jest już gotowy więc dlaczego by nie mieli zrobić na jego silniku Warcrafta, dwie pieczenie na jednym ogniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale muszą mieć z nas polewke w siedzibie Blizzarda xD
Wiecie co mi się wydaje? : Jutro lód będzie cały roztopiony i pokaże się plakat/artwork/Pudełko gry do tego nowego projektu...będzie to najbardziej pamiętne i wyczekiwane pudełko w historii gier ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl... Jak Blizzard zapowiada grę to w ciemno, nie podając żadnych szczegółów o niej to już mogę stwierdzić, że to będzie hit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej grze można stwierdzić że będzie Hitem..Wróć! Należałoby...oczy zdecydowanie najbardziej do Arthasa pasują, szczególnie ten dymek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uważam ze to nie jest cos zwiazanego z Diablo, choc nie powiem zebym sobie w D3 nie pogral, ale jak juz to nie w pierwszej osobie, jesli zrobia cos takiego to sie bardzo zawiode. To po pierwsze a po drugie to styl tego obrazka jak juz ktos tutaj wspominal wyglada mi na bardziej zwiazany z Warcraftem - Artas w Koronie Króla Lisha, bądz tez z SC2, tylko po co blizzard mialby robic cos takiego skoro zamierza oglosic nowy projekt a SC2 juz jest pewniakiem i wiadomo ze sie pojawi nie jak SC-Ghost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak każdy chciałbym aby ogłoszono Diablo III podczas jutrzejszego WWI... Wiecie też zapewne, że Blizzard zapowie nowy tytuł. Bardzo dużo wskazuje właśnie na Diabełka, ale to zbyt piękne by było prawdziwe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy są tak przeciwni kamerze w rzucie izometrycznym??? Nie rozumiem tego, w wielu H&S kamera była "czy-De" i powodowało to wyłącznie problemy, w związku z któymi przeciwnicy stojący za ścianą byli totalnie niewidoczni... Izometria zarządza :P

ps. Te oczy kojarzą mi się bardziej z Warcraftem i tym ślepym nocnym elfem co się zmieniał w demona... jak mu było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to już postowane, ale mam nadzieje, że nie.

http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/june/splashfinal.jpg
http://img136.imageshack.us/img136/4121/aatepetajm2.jpg
http://img136.imageshack.us/img136/1664/porownanie1ew5.jpg

Wciąż jednak jest miejsce na spekulacje czym jest owa istota. Dla upartych, wszystkie trzy opcje ? Arthas (umieszczenie oczu niemal idealnie dopasowuje się do jego wizerunku ze strony WotLK) , Diablo czy jakiś potężny Protoss, mogą wciąż być aktualne. W obliczu wszystkich dowodów i domysłów jednak, myślę że coś związanego z Diablo jest bardzo prawdopodobne. Nie wszyscy zapewne pamiętają że Diablo, prócz dwóch potężnych braci ? Mefista i Baala, miał jeszcze czwórkę młodszego rodzeństwa. Andariel i Duriela pokonaliśmy w DII, ale zostali jeszcze Belial i Azmodan. Czy będzie nam dane ich spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować