Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

Ja wciąż mam nadzieje że to będzie Warcraft IV, ale cóż, jeżeli Diablo III, nic nie szkodzi, byle nie z trybem pierwszoosobowym! Jeśli taki będzie, to go nie kupię, no chyba że super fabuła będzie, ale dla mnie to już nie będzie Diablo. Co innego taki Sacred 2, no cudeńko, tylko czekać i brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3!
Diablo 3!
Diablo 3!
Mam nadzieję, że to będzie właśnie ten tytuł. Najwięcej wskazówek i logiki wskazuje właśnie na to. Powrót Króla!
P.S. Jutro o 11:45 zacznie się WWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:37, Thompson napisał:

To może być Arthas, choć mnie bardziej kojarzy się ta postać z jakimś Protossem. Tylko
że to nie pasuje do warcraftowskich run dookoła... :\



A ja Ci powiem ze Twoja pierwsza sugestia jest najbliższa prawdy :D


20080627195348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście jeszcze nie zauważyli to ten "Protos" (nie znam gry...) to na pewno nie jest.
Otóż tajemnicza postać ma ten "element" między oczami "pojedynczy" i dość spiczasty, a protos podwójny (czyt. ma jeszcze zagłębienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko myślę czy widzimy obraz od wewnątrz (czyli my jesteśmy w środku i patrzymy przez szczelinę ale na niebie są te oczy) czy od zewnątrz (patrzymy z góry i w szczelinie widzimy oczy...) robi się coraz ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odwróciłem kolory i trochę inaczej wyszło.Kolory na krańcach obrazka podchodzą pod beż. Ale d2 skończyło się na szczycie arreat. Może ten lód to kamień świata? Ale też jest sprawa że hełm Arthasa zamknięty był w lodzie. Ten 1 obrazek to d3 a ten to dodatek do wowa. Albo to co pokazał djdinho. Czyli też d3. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten obraz jest na 99,9 % z zewnątrz tej "góry". Ten mrok na brzegach pokazuje że jest coraz ciemniej pewniem przez to że obraz jest coraz dalej. Gdybyśmy "byli" wewnątrz tej góry to brzegi by były dobrze oświetlone. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy się obrazek zmienił na ten z większymi oczami? Chyba późno, To może oznaczać mroczną porę. Jakieś skojarzenia do mrocznej? :D

Czuje się w jak na planie filmu kod leonarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj też myślałem że to diablo ale to jest na 1k % że to Arthas czyli beta wotlk lub data wydania a jeśli jakiś fani diablo chce dowodu to już go widac to nie czaszka tylko hełm oczy diablo są zupełnie inne + to że te smugi za oczami to ma Arthas diablo wogule tego niema teoria obalona na milion % coś związanego z wowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 21:38, kiri3321 napisał:

Tia Master. Zapominasz ze to blizzard. Zresztą cokolwiek by to bylo i tak bedzie dobre

Ja osobiście też chciałbym Diablo i jeśli to się okaże być Diablo to sie bardzo ucieszę jednakże to imo jest na 99.9 % Arthas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować