Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

Jak nic Diablo. Wyżej mają rację, środek zupełnie nic a nic nie pasuje do Arthasa, po prostu Blizzard podsyca atmosferę. Można pomyśleć - zima, zamieć (Blizzard), wrota otwierają się i ten pan z Diablo wychodzi, a kolor obrazka zmienia się na czerwony, i jak nic - Diablo 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria do starych gier jest taka. Stare gry "podobają" się bardziej od nowych bo nie oczekujemy po nich tylu. Kiedy wydajesz np. 200zł na nową gre to musi być super. A kiedy kupujesz grę za 20 zł to już podchodzisz do niej z dystansem. Zależy jak podejdziesz do tej gry. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runy nie wyjaśniają niczego, bo jest po jednej z Warcrafta, Diablo i Starcrafta :) Jak ja bym chciał żeby to nie był Diablo 3, ot tak na przekór, a niech mają doszukujący się na siłę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a z tymi liczbami w kodzie css, z obrazkow pingwina wynika:

4+8+15+16+23 = 66

Sobota jest 6 dniem tygodnia = 666

Plus pentagram ulozony z run?

=

W sobote obejrzymy piekny trailer D3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Arthas ale wydaje mi się że nie możemy być tego pewni z powodu kilku milimetrowej różnicy w hełmie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te oczy tak chamsko patrzą. :]
Trochę mi to przypomina Mona Lise tylko prawdę poznamy jutro. Niech ten lód już stopnieje. Gdyby nie euro powiedziałbym że już dawno nie miałem takich emocji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak, ja uważam, że ten lód jest dlatego, że mamy lato. każdego dnia jest cieplej, więc się topi, jasne, nie? tamte runki przypominają nam, w co mamy grać, bo tamte produkcje są elo.
dalej, te oczy to nie oczy, tylko jakieś komety w drodze mlecznej. uwaga! mleczny, ważne słowo w moim wywodzie.
więc tak, jak lód zniknie, to znaczy, że stopniał, nie? sam na to wpadłem. więc jak stopnieje, to te komety z drogi mlecznej nakreślą napis. będzie to nazwa nowej produkcji Blizza. a skoro mamy lato i jest ciepło, a na grafice jest lód, to nowa produkcja będzie mega ekstra machiną robiącą lody dla wszystkich za free.
dałbym screeny, ale też stopniały.

uważacie, że to możliwe?! ja myślę że tak!!!!!11one

aha, wasze interpretacje są do bani, doszukujecie się tam zielonych krasnoludków i gumowych butelek. moja jest jedyna prawdopodobna i na bank okaże się właściwą!!!!!!111one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie może być to Arthas bo nie zgadza się środek miedzy oczami. Jest kompletnie inny , szpicowaty!


A oto kolejne pikne porownanie!

http://img24.xooimage.com/files/9/4/5/000kiki-46b3b9.jpg

Człowieku według mnie trafiłeś w sedno nawet oczodoły pasują , to co wygląda na czoło też doskonale pasuje.
Ta głowa Diablo ze wszystkich innych pasuje według mnie naj naj naj doskonalej jak tylko może być.

Pozdrowionka i oby weekend upłynoł pod hasłem Diabła, Lucyfera i Okultyzmu Przynajmniej ten jeden weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie ulozylem TAK:

Napewno Blizzard potrafi budowac napiecie jak zadna inna firma.

Grafika specjalnie pasuje do ZEALOTA (starcraft), Lich king''a (World of Warcraft), DIABLO (Diablo) i bog wie kogo jeszcze. Ale mam nadzieje ze to bedzie diablo III i bron boze zeby nie mialo widoku Pierwszej osoby.
Uwazam ze to DIABLO bo:

1. Polaczone runy tworza pentagram
2. Po odwroceniu kolorow widac jakby pieklo: http://c.wrzuta.pl/wi19296/c0e78d42000f5a78486552d9/diablo3?type=i&key=uFFFHhGfDg&ft =f
3. Bo wyglada jakby lod topnial (zbliza sie diablo): http://files.pixelshroom.com/splash/
4. Ile mozna czekac na diablo 3 x.x

Ale Blizzarda lubie wlasnie za doskonale gry i za to jak sie bawi z graczami zawsze ;).

Pozdro verti[cal]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pizmak. Nie zgadzam się z tobą w ogóle. Lód skrywa tajemnice. Czym bardziej się odsłania tym więcej wiemy. Im więcej wiemy tym mniejsza tajemnica. Im mniejsza tajemnica tym lód mniejszy. I jutro dowiemy się całej prawdy a lód stopnieje. Bo tajemnica zniknie. :D Cokolwiek to nie będzie to i tak będzie ekscytujące. Jak nie zapowiedzą diablo 3, zapowiedzą, może warcraft 4. Nie wiadomo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 22:52, Samurai57 napisał:

Starter masz rację, to chyba ten obrazek, a to światło to te świecące oczy.

dzięki za poparcie;D ja też myślę właśnie że to światło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowod wyszukany na jednym z forum internetowych, ciekawe rozwiaznie kore prowadzi do jednego...


zobaczmy co sie stanie jesli dodamy liczby

Tundra: 04 -> 0 + 4 = 4
Harbinger: 08 -> 8
Cavern: 15 -> 6
Cold: 16 -> 7
Icy: 23 -> 5
EvilPenguin: 42 -> 6

dostajemy 4 ; 5 ; 6 ; 6 ; 7 ; 8.

teraz sprobujmy tego:

T U N D R A
1 2 3 4 5 6

Dostajemy "D"

C A V E R N
6 5 4 3 2 1

Dostajemy "A"

H A R B I N G E R
9 8 7 6 5 4 3 2 1

Dostajemy "B"

I C Y
3 2 1
6 5 4

Dostajemy "I"

C O L D
4 3 2 1
8 7 6 5

Dostajemy "O"

E V I L P E N G U I N
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Dostajemy "L"
Po zsumowaniu liter ktore otrzymujemy wychodzi:

D A B I O L

Komus pomoc to poukladac :)? dacie rade chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować