Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 00:30, Furusu napisał:

A tutaj nadal ludzie bzdury gadają ... 14 stron i każda taka sama...



To nie nasza wina sytuacja nas do tego zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 00:22, Drow 666 napisał:

O to właśnie chodzi że ta czaszka NIE jest z D2 ani nic z tych rzeczy NIESTETY tylko
z WoWa To był jedno możliwych grafik na pudełko (CHYBA TAK)



Ehh nie z Wowa tylko z WarCrafta 3 ROC i przedstawia Lisza i była jednym z 4 pudełek do wyboru i taki bajer był dostępny tylko w USA [nawet nadal można zakupić w USA takie pudełka :P]

Jeśli to prawda to jest to Lisz już połączony z Arthasem [końcowy filmik z Wc3 TFT] czyli z tym hełmem a co za czym idzie jest to WarCraft 4 ;p zresztą co to jest będzie wiadomo za kilka godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tik, tak, tik, tak... Ciekawe kiedy Blizz zapowie nastepny projekt. I co nim bedzie... Na serio przydaloby sie albo jakies nowe uniwersum, albo nowy gatunek w starym. Wiecie, strzelanka w StarCrafcie, RPG w WarCrafcie. Diablo III musi byc hack&slashem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że to Lich (te oczy) i że to nie ma bliższego związku ani z diablo ani z warcraftem3/4 ani z wowem (po prostu logo BWI08?).
Co do Diablo III wydaje mi się że to trochę przesada (ile razy będzie ginąć?) zrobi sie z tego taka Moda na Sukces będzie siostra/babcia/wujek diablo -.- (chociaż szczerze przyznam że sam bym pograł :P) Jeżeli mają ogłosić jakiś projekt to pewnie będzie to W4 albo Universum of Starcraft (taki wow tylko że starcraft")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem SCGhost moglby byc fajny chociaz mi to jakos nie wyglada zeby to mialo byc to, ale Blizzard lubi zaskakiwac wiec moze, ja osobiscie chcialbym zeby to byl Warcraft 4 i do niego potem tak z 2 dodatki zajebiaszcze. A zeby jeszce w tym roku SC 2 dali i bedzie wypierdoza z wyczopkozu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym streamingiem. Tzn. poprosiło o zainstalowanie plugina octoshape, ok zainstalowałem, tyle, że dalej nie działa... na pasku koło zegara pojawiła się nowa ikonka tego programu, tylko, że kiedy kliknę na nią dwukrotnie, to wyskakuje error: "Wystąpił problem z aplikacją iexplore.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Raport o błędach zawiera AppName: iexplore.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: iexplore.exe
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 00012c32.

Gdybym używał Internet Explorera, to bym się nie zdziwił, ale ja używam FireFoxa 3... i tak czy owak wszystko sprowadza się do tego, że nie mogę odpalić streamingu. ;/

Sprawdziłem, samego Iexplorer też nie mogę odpalić, błąd taki sam... to mnie nie dziwi... hm Da się jakoś to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha :) te zapalone runy wyraznie wskazuja na diablo 3... poza tym... to co sie wylania z ciemnosci to juz napewno nie krol lisz, ani protos... to diablo! runka z usmiechem to wyraz rozbawienia blizzarda tym co sie dzialo na swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 09:09, pig.on.the.wing napisał:

runka z usmiechem to wyraz rozbawienia blizzarda tym co sie dzialo na swiecie :D


Trudno się nie dziwić... Taki zamieszanie zrobili wokół siebie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować