Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 10:12, Verti cal napisał:

Mi sie pojawil dopiero tak 20 minut po tym jak innym sie pokazal


moze masz takie odswiezanie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 10:05, Smolex napisał:

>
sorry ale jestem fanem kazdej serii blizza i krol lisz byl w uwieziony w tej bryle krysztalowej
i skaldal sie z duszy i zbroi a nie z czaszki i tam pisze w ogole "lisz(chyba)" no po
byku forum jak tego nie wiedza..>,< chyba to wiecie..:P ja wien na pewno



Bo został obdarty z ciała i uwięziony w tej bryle lodu przez Upiornych władców.. pisać dalej ?? :P a to co napisane pod SS to interpretacja redaktora nie musi być dosłowna :>

Rysunek narysował sam Samwise który był ozdoba jednej z 4 pudełek w USA Warcrafta 3 które niestety nie wyszły w Polsce.

Z niego zrobiono Kel"Thuzada po wyjściu WoWa patrz łatka 1.11 otwarcie i grafika Naxx ;P

Osobiście teraz stawiam na WC IV bo jakoś nie chce mi się wieżyc że to wszystko dla dodatku do WoWa :>
w tej chwili masę teorii jest obalane przez nowe szczegóły i Diablo 3 z dnia na dzień coraz słabiej wypada jako projekt który ma zostać ujawniony wszystko można powiedzieć zamyka się wokoło uniwersum WarCrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 10:17, TTBoS napisał:

> >
> sorry ale jestem fanem kazdej serii blizza i krol lisz byl w uwieziony w tej bryle
krysztalowej
> i skaldal sie z duszy i zbroi a nie z czaszki i tam pisze w ogole "lisz(chyba)"
no po
> byku forum jak tego nie wiedza..>,< chyba to wiecie..:P ja wien na pewno


Bo został obdarty z ciała i uwięziony w tej bryle lodu przez Upiornych władców.. pisać
dalej ?? :P a to co napisane pod SS to interpretacja redaktora nie musi być dosłowna
:>

Rysunek narysował sam Samwise który był ozdoba jednej z 4 pudełek w USA Warcrafta 3 które
niestety nie wyszły w Polsce.

Z niego zrobiono Kel"Thuzada po wyjściu WoWa patrz łatka 1.11 otwarcie i grafika Naxx
;P

Osobiście teraz stawiam na WC IV bo jakoś nie chce mi się wieżyc że to wszystko dla dodatku
do WoWa :>
w tej chwili masę teorii jest obalane przez nowe szczegóły i Diablo 3 z dnia na dzień
coraz słabiej wypada jako projekt który ma zostać ujawniony wszystko można powiedzieć
zamyka się wokoło uniwersum WarCrafta.


nie będe sie klocil :P bo mi sie nie chce ^^

Metalhead86 - nie masz zwidow ale kto powiedzial ze to pazur..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak by nie patrzec to zamiast usmiechu w tej runie rownie dobrze moze byc dziób..pingwina tylko do czego nawiazuje..do diablo (nazwa) czy warcraft (wyglad stwora ostro warcraftowy) ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolalbym diablo bo baaardzo dawno dobrego hn''slasha nie bylo a to moja ulubiona seria w sumie ;d a w4 nie chce bo starcraftem sie za niedlugo zaspokoje ^^ obym sie dostal odpowiednio szybko bo pewnie w kilka dni edycje kolekcjonerskie pojda xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 10:22, Lewis De Payne napisał:

Jeśli to nie będzie diablo, to zbieramy ekipe i robimy nalot na chate blizzarda


Jeśli ma być to nowy projekt i nowa gra to może być Diablo 3 lub WarCraft 4 lecz by nie była to zapowiedzieć kolejnego dodatku do WoW bo już mi się znudził :> dla mnie nie ma to znaczenia czy to D3 czy WC4 bo w obie gry zagram z pełnym zachwytem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że będziemy walczyć z jakimś władcą chaosu... Skąd te podejrzenia? Ano na tych "kryształach" wyrytych jest pięć znaków chaosu...

Hmm... Czyżby Illidan połączył siły z Arthasem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować