Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

jakimś cudem podłączyłem się do streamingu low resolution i coś tam odtwarza ale nie wiem czemu szarpie non stop przerywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz można się łatwo dostać do obu... ludziska chyba się przekonali, że ten streaming to jedna wielka lipa i chodzi tak, jakby chciało a nie mogło... :/ nie wiem jak u was, ale u mnie toto jest nie do oglądnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:44, Ponet napisał:

teraz można się łatwo dostać do obu... ludziska chyba się przekonali, że ten streaming
to jedna wielka lipa i chodzi tak, jakby chciało a nie mogło... :/ nie wiem jak u was,
ale u mnie toto jest nie do oglądnięcia.

U mnie śmiga. Właśnie typiara tańczy do muzy z Diablo lub jakiegoś jej remixu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię z pewnością, tylko błagam, niech nie robią tego równolegle na konsole... Nie zdzierżę czegoś takiego. Liczę na stare, dobre Diablo, z bardziej rozbudowaną walką(żeby nie było tej monotonni)... no i żeby udało im się złapać ten stary, niesamowity, posępny, ale i trochę umowny klimat. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie lubię Diablo (jeszcze żyję??). Pewnie jak zrobią tą trójkę, to wszyscy będą narzekac, że źle, że spodziewali się czegoś lepszego, że twórcy zchrzanili sprawę. Tak będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O słodkości, barbarian i wichtdoctor w D3, plus muza cudowna jak za starych dobrych czasów. Oby tylko fabularnie nie spaprali a znowu będzie coś epicznego. :P

Szkoda tylko ze tak szarpie na streamie, no ale tego się należało spodziewać, w końcu to WWI..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trwa właśnie pokaz tańca (?) w rytm mixowanej muzyki z Diablo II. Zapraszam na temat ogólny o Diablo III - upload''owałem już parę screen''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie ale co niektórzy pierniczą takie brednie CZY KIEDYKOLWIEK BIZZARD ZROBIŁ złą GRĘ ZASTANÓWCIE SIĘ CO MÓWICIE NO CHYBA ŻE PRZEMAWIA PRZEZ WAS ROZGORYCZENIE ŻE TO NIE warcraft 4 hehehe CHWAŁA I POTĘGA BLIZZARDA NA WYSOKOŚCI A O KLIMAT I FABUŁE A TAKŻE INNE TECHNIKALIA ZWIĄZANE Z GRĄ NIE MA SIĘ CO MARTWIĆ DIABLO 3 JEST I NIC TEGO NIE ZMIENI I BĘDZIE WSPANIAŁE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no przekaz zaczął śmigać jakoś, tylko dlaczego wcięło mi teraz dźwięk? (jeszcze przed chwilą było dobrze) ;/ omg czemu u mnie non stop się coś psuje :(

ej no co jest przed chwilą był dźwięk a teraz nie ma a obraz idzie... :(( nawet restart kompa nie pomógł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować