Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

djdinho Jak ty to liczysz kurka wodna to jakieś anagramy ??


Starter no fakt sklepienie tej lodowej jaskini prawie identyko.........

........ale djdinho jak ty to liczysz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie zagadki: Blizz ogłosi dokładną premiere WotLK. Nie bedzie Diablo 3, WC4 ani nic z tych rzeczy. Poczekamy do jutra to zobaczycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może to oczy mojej sąsiadki nocą?!
kurcze, ja rozumiem - jakiś sensowny wywód czy coś, jakaś SENSOWNA teoria. ale szukanie NA SIŁĘ wszystkiego, co mogłoby pasować to bezsens imo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starter - blizzard specjalnie dał tam lód żeby skojarzyc nam wlasnie lich kinga...
Reddbox - diupa :) bo pisze przeciez ze zamiec oglosi nowy projekt ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starter z drugiej strony po co by Arthas miał wchodzić na Tron Mrozu z dachu heheh (skoro miał schody) heheh
Ten Lód to według mnie reklama z jakiej stajni ma wywodzić się przyszła (chyba mogę użyć tego słowa) super produkcja Właśnie lodowej ZAMIECI

I nic innego nie doszukujcie się tutaj niczego innego
Ale mogę się mylić , ale w tej sytuacji każdy z nas może się mylić , to wszystko są tylko domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga prawdziwy przelom, ktos jednak o mial, Oo baner promujacy caa impreze ktory wystawil program xfire kilkanascie dni temu i ktory szybk usunieto z powodu? no wlasnie, jakiego? ano takiego:

http://i26.tinypic.com/33waxvn.jpg


A teraz przyjrzyjcie sie screenowi dokladnie pod uliczke:

http://i29.tinypic.com/244nsrr.jpg


i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi że ta czaszka NIE jest z D2 ani nic z tych rzeczy NIESTETY tylko z WoWa To był jedno możliwych grafik na pudełko (CHYBA TAK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne dziwactwa tutaj wychodzą xD to sie pojawiło tak ot tak, komuś z blizzardad sie nudziło i jak zauwazył ze podłapali to ludzie to sie bawi z nimi dalej xD


Zawiązując do postów wyżej, rzeczywiście do moze jednak byc D3 w koncu Diablo umarł ale kto powiedział że nie może być nieumarłym xD chodzi mi o to że szkieletem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować