Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - plotek ciąg dalszy

647 postów w tym temacie

Zgodzę się z Tosh''em. Oczy co prawda podobne, lecz napewno nie ma tam ani kawałka hełmu (inaczej to wygląda). Na runy chyba również nie należy patrzeć, ponieważ jak już wcześniej zostało zauważone, jedna z run pochodzi z lodowego miecza, lecz z kolei inna runa jest znaczkiem Protossów :D

Osobiście czekam na Diablo III, lecz ogólnie nie ważne co to będzie i tak będzie hitem :) Taka jest już "klątwa" gier Blizzarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już na pewno chodzi o Diablo 3... tyle że Blizzard wiedzą zbytnio się nei popisał bo te runy, które tworzą wierzchołki pentagramu nie pasują do gry... one tworzą "Biały pentagram" a nie "Czarny pentagram", który jest używany przez wyznawców satanizmu... Tu macie więcej na temat pentagramu: http://www.magia.gildia.pl/artykuly/symbole/pentagram ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@thorin49: Myślę, że Wacraft 4 i Starcraft: Ghost to najmniej prawdopodobne scenariusze na nową produkcję, bo te serie są właśnie rozwijane.
Próbowałem znaleźć Protosa z pasującym "czymś" między oczami do tego z obrazka, ale nie udało mi się.
No cóż... Nawet jeśli sam obrazek zapowiada date premiery Starcrafta albo WotLK, to nadal jest szansa, że coś nowego ogłoszą. Co by to nie było, napewno będzie wyśmienite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po opublikowaniu tej grafiki zwątpiłem w Diabli III, a nie nabrałem pewności jak pepsi... Oczy, które są już bardzo wyraźne, od razu skojarzyłem z Królem Lichem. Jednak należy pamiętać, że runa Hel z Diablo nadal tam jest, więc nadzieja jest nadal bardzo wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały news powinien znaleźć się w dymku "Zdaniem pepsiego:"...

News to news, ma być po prostu informacją, a tutaj wszystko to przypuszczenia nie poparte nawet 1 dowodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:13, Inferno PL napisał:

@nieszczescie

przyznaj się napisałeś tak żeby się z nami podrażnić, co??



Nie, napisałem tylko swoję zdanie :P

Czekam na news o tym obrazku na battlenecie.... chcę zobaczyć, czy liczby z losta się zgadzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wciaz D3 ! Przyjrzyjcie sie, ten lod....patrzymy na niego z gory, a on peka i peka, opnieje od goraca...cos goracego zbliza sie do niego i ten nie wytrzymuje...coraz blizej i blizej, ten lod mogl zmrozic ziemie a teraz jest wtrwa...i cos powoli zblzia sie, wychodzi z pod niego...z pod ziemi....i to jest Pan Zniszczenia albo jego potomek na fabule D3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest na 100% twarz Arthasa. Te dymy z oczu to potwierdzają. Ale był jeszcze jeden obrazek na początku. Myślę że jest mała szansa na warcraft 4 i diablo 3. Ewentualnie d3 i Wrath of the lich king. Ale tyle zachodu aby mówić tylko o dodatku i to już znanym? Ale i tak uważam że na 90% to ta druga opcja. To obrazki gier które zostaną zapowiedziane.


A o której się zaczyna transmisja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obrazek wplasowane są grafiki i motywy z wszystkich gier Blizzarda (Warcraft, Starcraft, Diablo, Lost Vikings, WoW: WotLK), także wydaje się to być nieco bardziej skomplikowane niż zwykle :) Według mnie chodzi o beta testy WotLK i zapowiedzi kontynuacji innych serii.

EDIT: Arghh, do pioruna jasnego! :) Zapomniałem: http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2008/june/splashfinal2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:27, kpiska napisał:

A tutaj stronka z której będzie mozna oglądać na żywo BWI http://eu.blizzard.com/wwi08/streams.xml

Wielkie dzięki za linka :D. To trzeba zobaczyć, normalnie ranga wydarzenia jak finał Euro 2008 ;).

Co do Diablo 3 to nadal nie tracę nadziei, bo obecne oczy rzeczywiście najbardziej pasują do Lich Kinga, ale z drugiej strony runa z Diablo 2 ciągle jest, 3 planety także + fakt że mają ogłosić nowy projekt; o WotLK i SC2 już wiemy, podanie dat premier nie jest żadnym nowym projektem, z obrazka wyraźnie nasuwa się sugestia dotycząca 3 wielkich uniwersów Blizza, więc skoro 2 projekty już znamy, to najwyżej mogą pokazać jakieś nowe bajerki, jednostki, bossów itd + ogłosić daty premier (ewentualnie jeszcze nową grafikę dla WoW''a). Natomiast w przypadku Diablo pozostaje jedynie ogłoszenie prac nad Diablo 3 + jakieś genialne i cudowne jak zwykle intro :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować