Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Snake rozbił 3 miliony

29 postów w tym temacie

pepsi

Metal Gear Solid 4 sprzedaje się znakomicie. Gra studia Kojima Productions już została dostarczona do sklepów na całym świecie w liczbie przekraczającej 3 miliony egzemplarzy. Kaz Hirai stwierdził też, że tytuł ten znacząco przyczynia się do sprzedaży PS3.

Przeczytaj cały tekst "Snake rozbił 3 miliony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla studia Konami i samego Hideo Kojimy :)

Mnie osobiście 3 miliony egzemplarzy MGS4 rozprowadzone do sklepów zupełnie nie dziwią. Jest to moim zdaniem jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję zagrać. Zwłaszcza dla kogoś, kto jest fanem tej serii było to ogromne przeżycie. Móc rozegrać ostatnią misję Snake''a, dowiedzieć się jak kończy się cała saga - coś pięknego. To uczucie, które człowiek przeżywa podczas zakończenia gry jest niesamowite. To więcej niż gra, to dzieło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najlepsza gra, w którą grałem w życiu - całkowicie pozbawiona słabych stron, ze scenariuszem przebijającym najlepsze hollywoodzkie superprodukcje, z klimatem, który pozostaje jeszcze w głowie długo po zakończeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:32, master matrox napisał:

Brawa dla studia Konami i samego Hideo Kojimy :)

Mnie osobiście 3 miliony egzemplarzy MGS4 rozprowadzone do sklepów zupełnie nie dziwią.
Jest to moim zdaniem jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję zagrać. Zwłaszcza
dla kogoś, kto jest fanem tej serii było to ogromne przeżycie. Móc rozegrać ostatnią
misję Snake''a, dowiedzieć się jak kończy się cała saga - coś pięknego. To uczucie, które
człowiek przeżywa podczas zakończenia gry jest niesamowite. To więcej niż gra, to
dzieło!



W pełni się z tobą zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS to nie są zwykłe gry, to dzieła. #mln to i tak według mnie za mało, taka gra powinna rozejść się w większej ilości egzemplarzy. Niech MS schowa sie ze swoim pudełkiem, co oni wiedzą o robieniu gier? Teraz tylko czekać na remake FF7, także exclusive dla PS3. FF7 przypieczętuje tytuł królowej konsol dla PS3. Amen :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 miliony w takim czasie to napewno świetny wynik. Ale taka gra to będzie się jeszcze dłuuugo sprzedawać. I wynik będzie jeszcze ileś tam razy zwiększony. I z pewnością MGS 4 trochę wspomógł sprzedaż PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:57, Azreix napisał:

3 miliony w takim czasie to napewno świetny wynik. Ale taka gra to będzie się jeszcze
dłuuugo sprzedawać. I wynik będzie jeszcze ileś tam razy zwiększony. I z pewnością MGS
4 trochę wspomógł sprzedaż PS3.


No bo to też jest seria która potrafi sama na siebie zarobić :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3mln ale z magazynami... Sprzedaż MGS4 bardzo spadła w ostatnim tygodniu i łącznie po dwóch tygodniach nie przekroczyła nawet 2mln, co jest raczej bardzo średnim wynikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 4:Guns of the Patriots to gra, w którą trzeba koniecznie zagrać, jeśli się tylko ma PS3. A jak nie, warto się w tą maszynę uzbroić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 12:21, HiSin napisał:

gra powinna lepiej się sprzedać.
xD
My Sims się lepiej sprzedało T_T

Taaa może ale weź pod uwagę że gra jest na rynku dopiero 2,5 tygodnia(albo jakoś tak) a My Sims dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Must have dla każdego posiadacza PS3. Ta gra to naprawdę arcydzieło - połączenie skradanki i gry akcji ze wspaniałą fabułą. Po prostu jedyne w swoim rodzaju... PS3 jest teraz moim priorytetem - jak najszybciej muszę zafundować sobie to cacko. Xbox 360 jest "troszkę" tańszy, aczkolwiek nie oferuje tak dobrych gier jak konsola Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować