Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

gram.pl

Równolegle z działaniami mającymi na celu usprawnienie i udoskonalenie portalu, prowadzimy prace nad nową odsłoną naszego sklepu. Co możemy zdradzić? Będzie szybszy, wygodniejszy, bardziej przejrzysty... Po prostu lepszy. Nad jedną rzeczą się jeszcze zastanawiamy i postanowiliśmy zwrócić się w tej sprawie do Was. A czy wspominaliśmy już, że przy okazji będziecie mogli wygrać Xboksa 360?

Przeczytaj cały tekst "Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:18, Marcinos07 napisał:

Szkoda, że można tylko jedną propozycję dać, ale za to jaka nagroda! :)

Powiedziałbym, że nie przeczytałeś dokładnie newsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dincooo: widocznie zamysłem gram.pl jest to żeby sklep funkcjonował oddzielnie a nie - jak dotychczas - był tylko jej częścią.
Poszły dwie żenujące nazwy. Liczę na to że jury będzie miało spaczone gusta i xbox powędruję do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:37, Dincooo napisał:

Naprawdę nie rozumiem co jest złego w nazwie sklep.gram.pl. Jest to część tej strony
i po co ma się nazywać inaczej?

Nie wiem jak Ty, ale ja będę narzekał na zmianę nazwy sklepu dopiero gdy się okaże że nie wygrałem XBOX''a :)

BTW. Formularz nie działa, przynajmniej u mnie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:46, gothicsheep napisał:

To ma byc nazwa sklepu, opis sklepu, czy jedno i drugie? ;-)

No właśnie. Nazwa sklepu czyli wymyślenie nazwy adresu www jednocześnie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierkotek - Podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.
-.- I tak od kilkunastu minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak sobie myslę ze jeśli oni to pocztą odbierają to po zakończeniu konkursu będą miesli ponad kilkanaście tysięcy zgłoszeń XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować