Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

"Zastrzegamy przy tym, iż konkurs może nie zostać rozstrzygnięty, jeżeli żadna z nadesłanych nazw nie zostanie wybrana."
Aha! Więc cwaniaczki z gram zostawią xboxa dla siebie!
No dobra, żartowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa konkurs... i to z nagrodą przez duże "N".
Myślę, że wykombinuję parę(naście) nazw, a może któraś Wam się spodoba. Chociaż znając moje szczęście to szanse są marne. A więc... mózgu - do roboty! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, tylko pytanie, którego Xbox''a chcą Wam dać? :D Pewnie dadzą tego z wyprzedaży (90 nm) bez HDMI i z większą szansą na RRoD''a... xD
Ja tam już swoje XPudełko mam :P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:52, Domaku napisał:

Hah, tylko pytanie, którego Xbox''a chcą Wam dać? :D Pewnie dadzą tego z wyprzedaży (90
nm) bez HDMI i z większą szansą na RRoD''a... xD

Lepszy rydz niż nic, nie?

Dnia 27.06.2008 o 18:52, Domaku napisał:

Ja tam już swoje XPudełko mam :P....

Ekstra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie... Konkurs jest trudny, mimo że niektórym wydaje się on prostym. Mam tylko jedno pytanie: Czy nazwa sklepu może być po angielsku i czy są za to jakieś punkty ujemne (tzn. faworyzowanie polskich nazw)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się upewnić czy proponowana nazwa została przesłana?Bo zwykle to jest dziękujemy za udział a tutaj nic.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 20:55, Vernio napisał:

A jak się upewnić czy proponowana nazwa została przesłana?Bo zwykle to jest dziękujemy
za udział a tutaj nic.:/

Właśnie się nad tym samym zastanawiałem, bo wysłałem swoje "3 grosze" ale nie wiem, czy zostały zapisane, czy może ze stroną jakiś problem? na FF3 zatwierdzam i strona się odświeża i tyle, a na IE wyskakuje jakiś błąd i prosi o ponowną próbę za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 21:15, Chaotizz napisał:

Konkurs fajny i to bardzo (ze względu na nagrodę)! Szkoda tylko, że tak naprawdę nie
wiadomo czy propozycje dochodzą do Was, bo mi np. tylko się strona odświeża. ;/

Ludzie! Konkurs trwa jeszcze dobry miesiac, wiec skoro widzicie, ze wystepuja problemy... Nic na sile. Zapisujcie swoje pomysly gdzies na kartce, czy w notatniku i gdy przeciazone serwery znikna czy co tam jeszcze, wtedy nadsylajcie swoje propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:09, Rozrobiony napisał:

Może coś wymyśle ale małe szanse na zwycięstwo.


Z takim nastawieniem to daleko nie zajdziesz... Ja też jestem mało kreatywny ale co z tego? Można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować