Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

Wysłałem propozycję, ale nie dostałem żadnej informacji typu ''zgłoszenie przyjęte'' etc. Po prostu trafiłem z powrotem na stronę, z której można nazwy wysyłać. I przez to nie wiem - doszło, czy nie doszło? Wysyłać jeszcze raz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:32, Adham napisał:

Wysłałem propozycję, ale nie dostałem żadnej informacji typu ''zgłoszenie przyjęte''
etc. Po prostu trafiłem z powrotem na stronę, z której można nazwy wysyłać. I przez to
nie wiem - doszło, czy nie doszło? Wysyłać jeszcze raz? :)


Doszło. Ten problem jest nam znany, staramy się go rozwiązać :)

W każdym razie - tak jak pisałem wcześniej - zgłoszenia dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:30, lukase napisał:

No wyslalem nazwe zobaczymy co z tego bedzie
szkoda ze mozna tylko 1 nazwe wyslac


No nie mogę. Pisze w newsie, pisze w regulaminie, piszą gramowicze, że MOŻNA WYSYŁAĆ NIEOGRANICZONĄ ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ, a do niektórych i tak nie dociera. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 21:47, Shadow-of-Badyl napisał:

No nie mogę. Pisze w newsie, pisze w regulaminie, piszą gramowicze, że MOŻNA WYSYŁAĆ
NIEOGRANICZONĄ ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ, a do niektórych i tak nie dociera. ech...


No ja też nie mogę. Jest napisane w newsie, jest napisane w regulaminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta nazwa która wymyślimy ma się odnosić do samodzielnej witryny tj.: www.xxxxx.pl czy to będzie tak jak teraz połączenie ze stroną www.xxxxx.gram.pl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy konkurs może wezmę udział jak mi się będzie chciało i będę miał czas. ;P
Tylko szkoda , że ten x360 to wersja starsza bez HDMI , ale mówi się trudno. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to być po prostu sama nazwa np.xxx?:P

A sam już całą furę wysłałem.^^ Co prawda w niektórych popisałem się raczej głupotą a nie kreatywnością,allle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:01, Waaazuuup napisał:

No ja też nie mogę. Jest napisane w newsie, jest napisane w regulaminie...


Według znanych polonistów z profesorem Miodkiem na czele - niekwestionowany autorytet w dziedzinie naszego języka - "błędy", jakie popełnił Shadow-of-Badyl są na tyle popularne, że weszły na stałe do języka polskiego, toteż... nie są błędami.

Co do tematu - może coś się wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hieh, a ja dałem kilka propozycji jedna jest dziwna, ale po głębszym przemyśleniu sensowna. Taki wyraz: "grom", podwójne znaczenie, w gwarze oznacza granie, np. w gry, a tak normalnie grom, zwykły, niespotykany grom. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs zakończony.

Z tym, że dalej nie wiem o co chodzi.
Czy o strone xxxxxx.gram.pl, czy o podtytuł np. "Biedronka Codziennie niskie ceny"
Czy... niewiem co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a termin ogłoszenia wyników 31.08......... grrrrrrr a już miałem nadzieję że w ciągu jakiegoś tygodnia dowiemy sie kto iksboksa wygrał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:52, Peter_l napisał:

...a termin ogłoszenia wyników 31.08......... grrrrrrr a już miałem nadzieję że w ciągu
jakiegoś tygodnia dowiemy sie kto iksboksa wygrał :(

Tja, najlepiej to niech ci na następny dzień wyniki podadzą... Nie rozumiesz, że dla gram.pl tym razem musi nie tylko wyłonić zwycięzcę konkursu, ale i wybrać nową nazwę dla swojego sklepu, co się wiąże z pewną, hmm, odpowiedzialnością. Gwarantuję, że gdybyś ty miał wybrać nazwę dla swojego sklepu spośród tysięcy propozycji, też byś się nie śpieszył. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować