Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 21:39, Ariska napisał:

Hmm ,zaraz 22 i nadal nic :-(

To, że będziesz robił sobie nadzieje i tak Ci nic nie da.
BTW, nie spamuj, proszę. Jeśli masz coś do powiedzenia typu "Juz wiem :)", to rozwiń, albo nie pisz wogóle.
Wyniki i tak pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yutima zapytał się ile normalnie kosztuje ta konsola , więc nie wiedząc czy chodzi mu o nową czy starą napisałem dwa warianty. Ludzie czytajcie dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki, no ciekawe, Jezusie, jakbym wygrał to może nawet bym się cieszył, że jutro już zaczyna się rok szkolny :) Siedziałbym na matematyce niecierpliwe czekając na koniec zajęć, czym prędzej pędząc do domu zobaczyć, czy nie przyszedł Xbox 360 :) A potem od razu do W-Wy i cały hajs na gry, same exclusivy lub te, które nie wyszły na PC :) Ale szanse są takie, jak wygrana w Dużego Lotka, czyli choć wierzę, to nie wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 06:41, RedKelvin napisał:

I jak zwykle ludziska się spóźniają z ogłoszeniem wyników:)
Już po 31 sierpnia 2008 naszej ery:P


Niestety , a czas goni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzina 8 a ci wyników chcą -.-'' Jeżeli napisali ze bedą to bedą, poczekajcie do jakieś max. 15 a potem można się spierać i rzucać że spóźnieni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, oni chyba specjalnie nas trzymają w niepewności, aby obwieścić, że albo nikt nie wygrał albo jakiś ich podszyty pracownik ^,^ No nic, czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wziąłem udział w tym konkursie i wydaje mi się że albo nikt nie wygra albo wygra zapewne jakaś beznadziejna nazwa. Ale poczekajmy na rozsztrzygnięcie o ile wogóle dzisiaj będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by było głupio, gdybym miał tyle czasu na podanie wyników i mimo tego bym się z nimi spóźnił. To już się robi normalne na Gram.pl, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Jest! Jest! Wygrałem! XBoxa 360 Juuuhu !!!! Wygrałęm! jeeeha!

Dobra, żartuję, wczuć się chciałem, jakie to uczucie wygraź X360 xD No ciekawe, ciekawe, ileż to propozycji musieli dostać :) Ja przynajmniej z 15 wysłałem :) Zaciśnijmy pośladki i czekajmy cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam być szczery? Zdziwiłbym się, gdyby wyniki zostały ogłoszone w terminie. Rozumiem, dużo propozycji, poza tym po wybraniu nazwy też jest robota ze sklepem i mogę to zrozumieć. Ale nie rozumiem jednej rzeczy. Czemu żaden Konsul nigdzie nie napisał czegoś w stylu "Przepraszamy, mamy bardzo dużo pracy. Postaramy się ogłosić wyniki jak najszybciej". To by mi wystarczyło, a tak ja tu nie widzę żadnego zainteresowania ze strony Konsuli. Rozumiem, nie muszą się usprawiedliwiać, ale to jednak troszeczkę nie na poziomie. Z drugiej jednak strony, to dopiero 1 września więc mam nadzieję że jeszcze zdążą coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 17:10, Marcinos07 napisał:

Mam być szczery? Zdziwiłbym się, gdyby wyniki zostały ogłoszone w terminie. Rozumiem,
dużo propozycji, poza tym po wybraniu nazwy też jest robota ze sklepem i mogę to zrozumieć.
Ale nie rozumiem jednej rzeczy. Czemu żaden Konsul nigdzie nie napisał czegoś w stylu
"Przepraszamy, mamy bardzo dużo pracy. Postaramy się ogłosić wyniki jak najszybciej".
To by mi wystarczyło, a tak ja tu nie widzę żadnego zainteresowania ze strony Konsuli.
Rozumiem, nie muszą się usprawiedliwiać, ale to jednak troszeczkę nie na poziomie. Z
drugiej jednak strony, to dopiero 1 września więc mam nadzieję że jeszcze zdążą coś napisać.

O to głównie chodzi - o jakąś informacje. Zrozumiałbym, jakby np. żadnej nie wybrali nazwy, albo coś, ale powinni napisać cokolwiek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować