Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

Może faktycznie nazwa nie została wybrana. Przecież zmiana nazwy sklepu, to stworzenie nowej marki, która pewnie będzie poparta kampanią marketingową. Redakcja ujawni pewnie nazwę dopiero z otwarciem sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja pisałem parenaście postów wcześniej że nie dość że się spóźnią to jeszcze wygrają jakieś beznadziejne nazwy. Ja nie mówię że moja nazwa którą wysłałem była najlepsza . Ale n apewno były lepsze nazwy niż te które wygrały. Już tylko czekam jak nazwą sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krytykować niczyjego gustu, ale te nazwy są co najmniej kiepskie? Szczerze powiedziawszy myślałem, że nasi użytkownicy przyśla na prawdę ciekawe propozycje, a tu totalna klapa. Uno, eh, może zaczniemy sprzedawać Fiaty? Dominator? Szkoda że nie wysłałem Destroyer... Andromeda, no dobra, jako tako, ale mi to by się kojarzyło z jakąś stroną o grze w kosmosie, Area51 - nie widzę w ogóle sensu i powiązania z CDProjekt, szkoda, że nie Area69, GRAMazon - tu nic do skrytykowania nie mam, nazwa może być, GRAM i Amazon, niech zostanie, Binarna Maskotka? Jezu Chryste, czy dzisiaj nie jest Prima Aprilis? Albo czy przypadkiem pracownik ogłaszający wyniki nie jest przemęczony? Z nutką zdziwienia, JG1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, powodzenia z takimi nazwami.
"Zapraszamy do sklepu Binarna Maskotka"; "Duży wybór produktów tylko w dominatorze" - WTF!? Trzeba było od razu pisać, że to konkurs na najśmieszniejszą/najgłupszą nazwę, której i tak nie wybierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale wyróżnione nazwy są słabiutkie. Nie wiem na jakiej zasadzie wybraliście tych wyróżnionych, chyba losowo. I nie chodzi o to, że żadna z moich propozycji nie wygrała, po prostu żle to świadczy o komisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie z GRAMu,

w związku z tym jak jednoznaczna na forum jest ocena wyników tego konkursu, my, biorący w nim udział mamy PEŁNE PRAWO żądać od Was uzasadnienia decyzji, w szczeególności:

- czym kierowano się wyróżniając nazwy które ze sklepem, z witryną GRAM.pl czy wreszcie z profesjonalnym prowadzeniem biznesu nie mają NIC WSPÓLNEGO (vide Uno czy inne koszmarki)
- dlaczego nie została przyznana nagroda główna
- z czego wynika 3dniowe opóźnienie w ogłoszeniu wyników ("Wyniki zostan ogłoszone do dnia 31 sierpnia 2008" - to jest CYTAT) przy miesięcznym terminie na podjęcie decyzji i jak to się ma do zapewnień o trosce w stosunku do użytkownika tej witryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dacje spokój, przecież to był konkurs, nic za to nie płaciliście, gramu sprawa co sobie wybrali. Mnie też średnio się to podoba, ale podchodze do tego z dystansem...gdyby główną nagrodą było 50.000 zł, wtedy bym was zrozumiał ;] i swój dystans skróciłbym odrobinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"5.3. Do dnia 31 sierpnia 2008 roku pracownik gram.pl wyłoni zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl.
5.3.1. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany powyższego terminu bez podania przyczyny."
"6.2.1. Złożenie reklamacji na rezultat konkursu przysługuje każdemu uczestnikowi konkursu w terminie 14 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu. Reklamacje zgłoszone po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane..."
"6.2.2. Reklamacja, pod rygorem nieważności, musi być wysłana do gram.pl w formie pisemnej, listem poleconym, na adres:
Gram.pl sp. z o.o., ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa z dopiskiem "Wybierz nazwę dla nowego sklepu! - konkurs". Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, jak również dokładny opis i powód reklamacji."
"9.2. Gram.pl zastrzega sobie możliwość zmiany liczby i rodzaju nagród w każdym momencie trwania konkursu, w tym możliwość przydzielenia innej liczby nagród niż przewidziana.
9.3. Gram.pl nie będzie ponosić odpowiedzialności, w sytuacji, gdy konkurs zostanie skrócony, anulowany lub jego warunki zmienione. Żadne roszczenia będące następstwem ww. zdarzeń nie będą przez gram.pl uznane."

Więc w skrócie, każdy z nas zaakceptował regulamin, który mówi, że gram.pl niczego nie musi :)
Nie ma co popadać w skrajności, niespecjalnie mi się podoba większość wyróżnionych pozycji - jeżeli potraktujemy je jako nazwę sklepu- chyba, że są to propozycje, które urzekły organizatorów oryginalnością, lub po prostu ich rozbawiły. Mnie osobiście ciekawi jedynie, czy została wybrana nazwa dla sklepu, a jeśli tak to kiedy zostanie ona ogłoszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moze od razu.. kubuś puchatek sklep
Bo binarna maskotk TO NAJLEPSZE I JAK BĘDZIEMY WPISYWAĆ??
WWW.binarna-maskotka.pl/gram?? LOL
a dla czego nie mój ja dałem akjhdahs i co gorsze?? nie no ja dałem duzo np. pro-gramy itp...denne ale lesze od domnatora :D
0wn3d LOLZ poprostu

A może szanowni panowie z Gram-u powiedzą coś nam na wyjąsnienie czym sie kierowali...mie nie chodziło o X-a bo mam ps3...
Szanowałem grama a teraz...szkoda słów...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:52, wojtekmaj napisał:

Panowie i Panie z GRAMu,

w związku z tym jak jednoznaczna na forum jest ocena wyników tego konkursu, my, biorący
w nim udział mamy PEŁNE PRAWO żądać od Was uzasadnienia decyzji, w szczeególności:

- czym kierowano się wyróżniając nazwy które ze sklepem, z witryną GRAM.pl czy wreszcie
z profesjonalnym prowadzeniem biznesu nie mają NIC WSPÓLNEGO (vide Uno czy inne koszmarki)
- dlaczego nie została przyznana nagroda główna
- z czego wynika 3dniowe opóźnienie w ogłoszeniu wyników ("Wyniki zostan ogłoszone do
dnia 31 sierpnia 2008" - to jest CYTAT) przy miesięcznym terminie na podjęcie decyzji
i jak to się ma do zapewnień o trosce w stosunku do użytkownika tej witryny


podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co, to już koniec konkursu? Faktycznie, Ci, którzy wygrali mieli ogromny napływ weny i kreatywności przy wymyślaniu tych nazw. Tylko pytanie, co brali, że tej weny było aż tyle?
Koniec żartów, co się stało, się nie odstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:20, Yutima napisał:

co brali,


albo palili. ale raczej bym spytał co brała komisja, że takie a nie inne nazwy wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, powiedzmy szczerze. Żadna nazwa ich nie zainteresowała, wybrali losowe nazwy i dali im EK Alone in the Dark. Nie ma co gdybać, nic nie wskóramy, ale przydałby się Konsul do wyjaśnienia dlaczego tak, a nie inaczej, bo widać, że wciąż gramowicze będą się spierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:16, Peter_l napisał:

> Panowie i Panie z GRAMu,
>
> w związku z tym jak jednoznaczna na forum jest ocena wyników tego konkursu, my,
biorący
> w nim udział mamy PEŁNE PRAWO żądać od Was uzasadnienia decyzji, w szczeególności:

>
> - czym kierowano się wyróżniając nazwy które ze sklepem, z witryną GRAM.pl czy wreszcie

> z profesjonalnym prowadzeniem biznesu nie mają NIC WSPÓLNEGO (vide Uno czy inne
koszmarki)
> - dlaczego nie została przyznana nagroda główna
> - z czego wynika 3dniowe opóźnienie w ogłoszeniu wyników ("Wyniki zostan ogłoszone
do
> dnia 31 sierpnia 2008" - to jest CYTAT) przy miesięcznym terminie na podjęcie
decyzji

> i jak to się ma do zapewnień o trosce w stosunku do użytkownika tej witryny
>


Zgadzam sie.

Coz, rozumiem doskonale, ze zadna z wyroznionych propozycji na 100% nie stanie sie nazwa dla nowego sklepu gram.pl... ale fakt, ze naprawde skrajnie slaba, malo oryginalna i absolutnie do nazwy sklepu z grami nie pasujaca nazwa - np. Dominator - zostaje wyrozniona i [o zgrozo!] nagrodzona edycja kolekcjonerska gry Alone in the Dark - to juz jest prawdziwa komedia. Do tego slaba. Jesli rzeczywiscie TE nazwy zaslugiwaly na wyroznienie ich sposrod "mnostwa" innych - to tym samym przedstawiliscie nasza spolecznosc w zalosnym swietle i z tego zdecydowanie zadowolony nie jestem.
Mowcie co chcecie, mi to wyglada na typowo leserskie wyjscie - przez polowe terminu rozpatrywania zgloszen nic nie bylo robione, na dwa dni przed ogloszeniem wynikow wylosowano kilka nazw, godzac sie na fakt, iz sa totalnie zalosne (wybaczcie mi, zwyciezcy, ale nie byly one szalowe..) i nagrodzono, wycofujac sie raczkiem liczac, ze spolecznosc pomruczy, pokwiczy i rozejdzie sie po kosciach. Nie jestem zly, jest mi po prostu przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować