Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2008 o 21:06, NattaN napisał:

Mowcie co chcecie, mi to wyglada na typowo leserskie wyjscie - przez polowe terminu rozpatrywania
zgloszen nic nie bylo robione, na dwa dni przed ogloszeniem wynikow wylosowano kilka
nazw, godzac sie na fakt, iz sa totalnie zalosne (wybaczcie mi, zwyciezcy, ale nie byly
one szalowe..) i nagrodzono, wycofujac sie raczkiem liczac, ze spolecznosc pomruczy,
pokwiczy i rozejdzie sie po kosciach. Nie jestem zly, jest mi po prostu przykro.

Jeśli okazuje się, ze większość propozycji była prawie taka sama, to można sobie wytłumaczyć czemu wyróżnienia dostały pomysły dość... niecodzienne :). Mnie zastanawia, czy w ogóle jakaś nazwa dla sklepu została wybrana, bo szczerze powiedziawszy to z wyróżnionych prac jedna by się moim zdaniem nadawała - krótka, wpadająca w ucho, łatwa do zapamiętania, mogąca pozytywnie się kojarzyć (gram +Amazon).

PS. Już ludzie przestańcie jojczyć, bo nie był to konkurs w który nie wiadomo jak wiele pracy trzeba było włożyć, a zachowujecie się, jakby wam nie wiadomo jaką krzywdę zrobiono. Dajcie sobie na luz, bo jeszcze zaczniecie wyzywać od najgorszych i zbierać chrust na stos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:33, kordzio1 napisał:

PS. Już ludzie przestańcie jojczyć, bo nie był to konkurs w który nie wiadomo jak wiele
pracy trzeba było włożyć, a zachowujecie się, jakby wam nie wiadomo jaką krzywdę zrobiono.
Dajcie sobie na luz, bo jeszcze zaczniecie wyzywać od najgorszych i zbierać chrust na
stos...


Skąd wiesz - kto dał Ci prawo decydować o tym ile pracy i zaangażowania włożyli w to głosujący ludzie ? Jakie były ich nadzieje zderzone z "Binarną Maskotką" i "Dominatorem" ? Jeśli ja traktuję sprawę/konkurs poważnie, to oczekuję, że organizatorzy poważnie potraktują mnie. Podejście prezentowane przez Ciebie to próba zamiatania niezłego skandalu pod dywan - dlaczego miałbym nie domniemywać, że gier nie dostali krewni i znajomi organizatorów ? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie wyróżnia podobnych bredni z adnotacją, że pośród mnóstwa zgłoszeń to właśnie te są tymi najwybitniejszymi.

Jeśli wyniki zostałyby ogłoszone w listopadzie a sklep otrzymał nazwę Trabant albo Kaszlak, to znaczy, że wszystko jest ok ? Nie jest, ani podejście organizatorów do głosujących ani otoczka tego konkursu nie jest i nie była w porządku i z tego tytułu należą się solidne wyjaśnienia od ORGANIZATORÓW i JURY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:50, lukase napisał:

A co myślisz że binarna maskotka to jest nie poważne xD.

Istnieje taka mozliwość, że osoba, która wymyśliła Biniarną maskotkę teraz siedzi przed monitorem i nabija sie z tego, że wygrała grę. Nie wiem, może Jury miało na calu rozśmieszenie nas, ale prawdy nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:46, wojtekmaj napisał:

Skąd wiesz - kto dał Ci prawo decydować o tym ile pracy i zaangażowania włożyli w to
głosujący ludzie ? Jakie były ich nadzieje zderzone z "Binarną Maskotką" i "Dominatorem"

Ja sam?! korzystam sobie dzielnie z prawa wyrażania własnych opinii

Dnia 03.09.2008 o 21:46, wojtekmaj napisał:

? Jeśli ja traktuję sprawę/konkurs poważnie, to oczekuję, że organizatorzy poważnie potraktują
mnie. Podejście prezentowane przez Ciebie to próba zamiatania niezłego skandalu pod dywan

Faktycznie wielki skandal :), gigantyczny sztorm, ogromna burza... w szklance wody:).

Dnia 03.09.2008 o 21:46, wojtekmaj napisał:

- dlaczego miałbym nie domniemywać, że gier nie dostali krewni i znajomi organizatorów
? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie wyróżnia podobnych bredni z adnotacją, że pośród
mnóstwa zgłoszeń to właśnie te są tymi najwybitniejszymi.

To w takim wypadku, kto Tobie daje prawo do snucia takich przypuszczeń, oraz oceny prac innych?

Dnia 03.09.2008 o 21:46, wojtekmaj napisał:

Jeśli wyniki zostałyby ogłoszone w listopadzie a sklep otrzymał nazwę Trabant albo Kaszlak,

Na razie nie widziałem inf. o wybraniu nazwy dla sklepu to raz, to jest ich sklep i oni wybrali jury, które jest odpowiedzialne za wybór nazwy, która IM wyda się najodpowiedniejszą to 2.

Dnia 03.09.2008 o 21:46, wojtekmaj napisał:

to znaczy, że wszystko jest ok ? Nie jest, ani podejście organizatorów do głosujących
ani otoczka tego konkursu nie jest i nie była w porządku i z tego tytułu należą się solidne
wyjaśnienia od ORGANIZATORÓW i JURY.

Równie dobrze można powiedzieć, że skoro zaakceptowałeś wszystkie punkty regulaminu, to zaakceptowałeś też te punkty w których jest napisane, że gram.pl nie musi pewnych rzeczy wyjaśniać. Więc jest to, czy udzielą odp. na Twoje i innych pytania, jest ich dobrą wolą, a gdybym ja czytał te marudzenie... to dobrej woli by mi brakło.
Jeśli widzisz tu jakieś wielkie przekręty, to zgłoś reklamację, masz jeszcze 14dni :)

Poza tym, zaczynam powoli dostrzegać geniusz binarnej maskotki :), a dominator będzie idealny na dział z produktami +18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 22:04, kordzio1 napisał:

Poza tym, zaczynam powoli dostrzegać geniusz binarnej maskotki :)

Ale pamiętaj to ja pierwszy zostałem jej oficjalnym fanem ;).
Więc jak już ta nazwa będzie słwna to będę na liście nr. 1 xD.
A tak apropo to trzeba fanklub binarnej maskotki stworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że "Binarna maskotka" przejdzie do legendy tego forum :) Na nazwę sklepu nadaje się nijak i co najwyżej budzi uśmiech politowania, ale za to jaki "uah" z tego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że tą listę wyróżnionych rzucono dziś tak na pożarcie, a jutro w świetle jupiterów wyjawią kto wygrał xboxa i jaka będzie nazwa. Co to byłby za event ogłaszać późnym popułudniem tak przełomowe wydarzenie jak nowa nazwa sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, jesli to sa wyroznione prace, wybrane sposrod duuzej ilosci, to ja nie chce myslec kto to wybieral... nazwy po prostu ekhm.. zalosne?
cosik smierdzi ten konkurs i cala otoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to w ogóle kilka razy się upewniałem czy w dobrego newsa kliknąłem, bo spodziewałem się jednego zwycięzcy i szałowej nazwy, a tymczasem moim oczom ukazało się sześciu wspaniałych z takimi nazwami, że aż nagłos powiedziałem "What the fuck?" no bo.... dominator xD już naprawdę pomijając pozostałe nazwy to jak, no jakim cudem nazwa dominator mogła zostać wyróżniona... no nie mogę, po prostu to jest tak żałosna nazwa, że nie jestem w stanie tego opisać. wwww.gram.dominator.pl najlepszy sklep z grami komputerowymi, kupuj i dominuj, w dominatorze tylko the best produkty.... do tego jeszcze logo z Mariuszem Pudzianowskim i będzie najlepszy sklep pod słońcem... może jeszcze terminator czy też liberator -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:46, wojtekmaj napisał:

Skąd wiesz - kto dał Ci prawo decydować o tym ile pracy i zaangażowania włożyli w to
głosujący ludzie ? Jakie były ich nadzieje zderzone z "Binarną Maskotką" i "Dominatorem" ?


[.. ciach te brednie]

Uspokój się. Przecież to jest sanacyjny dziedzic, pamiętaj z kim oni sie wtedy kumali.

---

Kilka pytań kontrolnych, które nieco rozjaśnią sytuację:

1. Skąd pomysł, że nazwa wybrana w konkursie musi skutkować identyczną nazwą sklepu? Ja na ich miejscu wybrałbym propozycję graczy, a nazwę (zupełnie inną) ujawnił tuż przed samym startem sklepu. To by było nawet całkiem sensowne, prawda? :)

2. Skąd wniosek że sklep będzie bezpośrednio zwiazany z CDP i Gram.pl? Może planują zrobić DUŻY sklep, nie tylko z grami, może chca tam wrzucić też elektronikę, gadżety pożądane przez młodzież, sprzęt rekreacyjny itd.? To by tłumaczyło, dlaczego w spisie pojawiło się kilka nazw zupełnie niezwiązanych z elektroniczną rozrywką;

3. Zaakceptowaliście regulamin? Zaakceptowaliście. Zgodziliście sie na warunki organizatora? Zgodziliście się. Takie są twarde realia - nikt nie mówił, że to akurat Was wybiorą. Bo z większości narzekań wynika, że dobra byłaby każda nazwa, pod warunkiem że Wasza. Nie podoba się? Nie bierzecie udziału w następnych konkursach. Macie żal? Zbojkotujcie cały portal z forum na czele. Jesteście wściekli? Złózcie pozew i niech sąd rozstrzygnie sprawę. Może wygracie nie jednego XBOXa, a równowartość sześćdziesięciu XBOXów?

4. Czy to nie dziwne, że ilekroć coś jest nie halo, mamy na forum wysyp obywateli, robotników i inych Misiów-z-Pudełka? Ot na przykład Wojtek-Maj-Pachniała-Saska-Kępa. Oszołą przez Ciebie przemawia człowieku. "Wypluj to! Wypluj to, bo się otrujesz!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 02:04, Vojtas napisał:

4. Czy to nie dziwne, że ilekroć coś jest nie halo, mamy na forum wysyp obywateli, robotników
i inych Misiów-z-Pudełka? Ot na przykład Wojtek-Maj-Pachniała-Saska-Kępa. Oszołą przez
Ciebie przemawia człowieku. "Wypluj to! Wypluj to, bo się otrujesz!".


Według mnie tytuł nie ma znaczenia, Panie Przewodniczący. Może faktycznie będą tam sprzedawali książki, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować