Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

Beznadziejne nazwy .Nijak pasują do nazwy sklepu o grach .Jedynie ten GRAMazon coś reprezentuje .Nie dziwię się ,że nikt konsoli nie chapnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuje się niedoceniony, moje "GieReM" nie zdobyło uznania ;P

EDIT: Apropo nazw:

andromeda - ujdzie
area51 - oryginalne fest
dominator - -=-
GRAMazon - to jeszcze ujdzie
Uno - U.N.O.? Uber Noob Ownage? ^^
Binarna Maskotka - rotflmao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o matko!
Binarna Maskotka :)
Uno :)

normalnie ubawiłem się jak czytając Top z basha :)
hehe...
ja z tego co pamiętam dałem dwie nazwy... w sumie kiepskie - ale do Binarnej Maskotki mi daleko :)
gramstore oraz Szop Gracz :P

pozdro dla zwycięzców :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

andromeda - tak na logikę, o co chodzi z tą nazwą? Kompletnie nie widzę powiązania ze sklepem z materiałami okołogrowymi.

area51 - bardzo mało oryginalne, poza tym kojarzy się z jedną taką grą, a to niezbyt dobre w ogólnym sklepie "growym".

dominator - że niby co... To tak jakby nazwać nową sieć sklepów "Najlepsi!"... Żenada.

GRAMazon - no, to już jest OK, ale bezczelnie jedzie na fali popularności pewnego innego sklepu...

Uno - jak przy "andromedzie" - nie widzę związku...

Binarna Maskotka - nie skomentuję, tutaj wybór to chyba jakaś pomyłka, ew. po prostu efekt wielkiego kaca komisji...


Co prawda nie używam takich słów, ale tutaj to się samo ciśnie na usta. ŻAL.PL panowie z komisji! No chyba, że podacie rozsądne uzasadnienia swoich "trafnych" wyborów... Ale to nierealne o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej zasadzie zostały wyróżnione te nazwy... Losowanie? GRAMazon to jedyna nazwa, która mogłaby mieć coś wspólnego ze sklepem, a i tak nie jest jakaś wybitna. Dwudniowe spóźnienie tylko po to aby ujrzeć takie koszmarki, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować