Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

5.3. Do dnia 31 sierpnia 2008 roku pracownik gram.pl wyłoni zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl.
5.3.1. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany powyższego terminu bez podania przyczyny.


no to poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 18:06, Yutima napisał:

Ile normalnie kosztuje ta konsola? (Proszę mi nie podawać ceny ze sklepu gram.pl) Jeśli
nie wygram, to może kupię.

Pozdrawiam


Wiesz , to zależy. . Ja mieszkam w Ełku (warminsko-mazurskie) i Xbox''y bez HDMI i bez Falcona
chodzą po 300 - 400 zł. Wyjątkiem jest sklep Avans w którym owa konsola bez HDMI kosztuje 999zł.
Natomiast Xbox'' z HDMI kosztują 800 zł :)

Wejdź na Ceneo i sprawdź , bo nieraz w jakimś nieznanym sklepie internetowym , można zamówić ,,perełkę'''' z HDMI w cenie 500 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... W zasadzie, to jak się pisze, że wyniki będą 31 lipca, to powinny się pojawić 31 lipca, czy jest niedziela, czy nie :P Ale opóźnienia z wynikami konkursów są naprawdę typowe dla gram.pl, więc lepiej sobie nadziei nie robić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"5.3.1. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany powyższego terminu bez podania przyczyny." to cios poniżej pasa :( Mogliby chociaż napisać "przesuwamy" a tu cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 20:00, Revenant napisał:

"5.3.1. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany powyższego terminu bez podania
przyczyny." to cios poniżej pasa :( Mogliby chociaż napisać "przesuwamy" a tu cisza..

Do końca 4 godziny wiec wyniki beda zapewne
PS: Ludzie czekacie na te wyniki jak na gola polaków na EURO 2008;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 20:04, Patryk Mogilno napisał:

PS: Ludzie czekacie na te wyniki jak na gola polaków na EURO 2008;)

Ja nawet bardziej, bo Euro mnie nie interesowało ;] Chociaż prawdopodobieństwo pojawienia się jest podobne do gola niestety. Ktoś słusznie z niedzielą zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że niedziela? Miały być dzisiaj to niech będą dzisiaj. Nie będzie ich dzisiaj to niech pojawi się stosowna informacja.
A regulamin zawsze był tak ułożony aby ekipa mogła robić co chciała, a nasze jedyne prawa to możliwość pocałowania ich gdzieś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować