Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

Czekamy, czekamy, ale wystarczy rozpocząć spam i masowe wyzwiska, i zaraz ktoś z gram.pl się znajdzie. A tak to zgadzam się z przedmówcami, jakieś info powinno być, albo nie podawać daty zakończenia, lub też nie pisać regulaminów, których nawet gram.pl nie przestrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś kpiny! My dostajemy bany za jakieś durne rzeczy, a jaki mamy przykład? Ale to nie jest pierwszy raz, także już się przyzwyczaiłem. 2 września? Chyba tylko ja tutaj mam tak ustawioną datę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o troszeczkę cierpliwości. Zgłoszeń faktycznie przyszło mnóstwo, chcemy dać wyróżnienia (dla kilku osób). Tak więc -już za momencik, już za chwileczkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już 14:49 a wyników nie ma...mam nadzieję zę cały czas nad tym pracujecie....przecież zarabiacie na tym kase więc X-a też komuś mozecie dać nawet jak nie mi ale mi chodzi tylko jak się będzie nazywał ten sklep :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak nie smycz to w najlepszym wypadku 15 zeta na gramie...:D
Super...jeden X-a a drugi.... smycz za 15 zeta

Mogli by np... no nie wiem... wyróżnienie to po co mi??
CO prawda i tak nie wygram ale chcę zobaczyć jaka nazwa...moze byłęm blisko...wysłałem chyba ze 150 propozycji... chyba ze nie doszły... ja mam ps3 to x-a i tak sprzedam

...albo sie okaze że nikt nie wygra...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Regulaminu konkursu:

5.3. Do dnia 31 sierpnia 2008 roku pracownik gram.pl wyłoni zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl.
5.3.1. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany powyższego terminu bez podania przyczyny.



Wiec a) NIE JEST napisane, kiedy zostana ogloszone wyniki i b) CDP czy tam gram.pl moze przeniesc date ogloszenia wynikow na ''nie-wiadomo-kiedy''.

A juz tak na koniec taka mala dygresja. Widac, ze ... zadna z nazw zgloszonych przez uczestnikow nie wzbudzilo sensacji, bo inaczej pewnie dawno by ogloszono zwyciezcow :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 18:34, Piotrek K. napisał:

Z Regulaminu konkursu:

5.3. Do dnia 31 sierpnia 2008 roku pracownik gram.pl wyłoni zwycięzców. Wyniki
zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl.
5.3.1. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany powyższego terminu bez podania
przyczyny.



Wiec a) NIE JEST napisane, kiedy zostana ogloszone wyniki i b) CDP czy tam gram.pl moze
przeniesc date ogloszenia wynikow na ''nie-wiadomo-kiedy''.

A juz tak na koniec taka mala dygresja. Widac, ze ... zadna z nazw zgloszonych przez
uczestnikow nie wzbudzilo sensacji, bo inaczej pewnie dawno by ogloszono zwyciezcow :P...

Dokładnie i pewnie zrobią tak że skoro tak długo zwlekali to wybiorą pierwszą lepszą nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 18:48, Coxsik napisał:

Dokładnie i pewnie zrobią tak że skoro tak długo zwlekali to wybiorą pierwszą lepszą
nazwę

I tu się mylisz. Cyt.: "...Jednocześnie informujemy, iż w przypadku nie wybrania żadnej z nadesłanych propozycji, nagroda nie zostanie przyznana." czyli jednak jeżeli nic im się nie spodoba to nie wybiorą, proste. A pozatym lepiej chyba nie wybierać któregoś, niż mieć nazwę która mimo ze była najlepsza to jest do kitu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 18:48, Coxsik napisał:

Dokładnie i pewnie zrobią tak że skoro tak długo zwlekali to wybiorą pierwszą lepszą
nazwę

Skoro tak zrobili, to nie wybiorą żadnej. Przecież jest napisane, że nie muszą wybrać.

EDIT: Zostałem uprzedzony.

Nie chciałbym nikogo obrażać, ale jeśli ktoś wysyła 150 odpowiedzi to nie wydaje mi się, żeby jakakolwiek z nich była dobra/oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować