Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 w dwóch wersjach językowych - rozszerzamy lokalizację nadchodzącego przeboju RPG!

28 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa, 27 czerwca 2008 – Cenega Poland, partner firmy Bethesda Softworks, pragnie serdecznie podziękować wszystkim graczom za cenne uwagi dotyczące nadchodzącego wielkimi krokami, największego przeboju RPG tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Fallout 3 w dwóch wersjach językowych - rozszerzamy lokalizację nadchodzącego przeboju RPG!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy znają moje poparcie dla polskiego dubbingu. Ale wybór wersji językowych zawsze jest zaletą. Niezależnie, czy polska wersja jest świetna, a angielska do kitu, czy na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż CDP zrobił Mass Effect (choć nie do końca jeszcze zrobił) w dwóch wersjach to i Cenega może i przy tym, aż tak się nie chwali ;)
A tak na poważnie to bardzo dobre rozwiązanie, bo nie chciał bym stracić oryginalnego głosu chociażby Liama Nilsena z F3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:14, Valkanis napisał:

No cóż CDP zrobił Mass Effect (choć nie do końca jeszcze zrobił) w dwóch wersjach to
i Cenega może i przy tym, aż tak się nie chwali ;)


No to wychodzi na to, że będziemy mieli w tym roku okazję zobaczyć starcie CDP z Cenegą na równych szansach: oba wydają murowany hit cRPG, w obu przypadkach przygotowują pełny dubbing z wyborem oryginalnych głosów. Ale Cenega może wyrobić się z premierą wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2008 o 19:19, Jaro7788 napisał:

No to wychodzi na to, że będziemy mieli w tym roku okazję zobaczyć starcie CDP z Cenegą
na równych szansach: oba wydają murowany hit cRPG, w obu przypadkach przygotowują pełny
dubbing z wyborem oryginalnych głosów. Ale Cenega może wyrobić się z premierą wcześniej...


Słusznie, zapowiada się pojedynek wydawców. Czyli polonizacja, jakoś wydania, cena oraz termin. Zobaczymy, zobaczymy :) Tylko CDP już ma minus na starcie bo zaliczył obsuwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Dobra wiadomośc jak dla mnie ponieważ jako fan Fallouta przeszedłem 1 i 2 czesc w wersjii angielskiej dopiero pozniej wyszedł fallout w wersji Polskiej.To miedy mozna zamawiac?? Kupuje w ciemno Kolekcjonerską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cenegi (zapowiedzi) jest już małe info, iż "Fallout 3" zostanie wydany w Polsce w wersji zwykłej i kolekcjonerskiej:)

Ciekawe co będzie w wersji kolekcjonerskiej?

Chciałbym jako gadżet jakąś „radioaktywną” skarbonkę lub popielniczkę:)
Albo ogromny plakat z zniszczonym Waszyngtonem - ten plakat tak chwalony przez Al Khaide - też chce taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo gier jest ostatnio wydawanych w dwóch wersjach językowych. Są to jednak tańsze serie. Cieszy więc fakt, że Fallout 3 też będzie miał dwie wersje do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem (pisałem)? A wszyscy się tak burzyli na wieśc pełnej polskiej wersji. A i tak większośc włączy te "straszny" polski dubbing ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 20:59, strajker napisał:

Ciekawe co będzie w wersji kolekcjonerskiej?


Prawdopodobnie będą dwie wersje. Edycja kolekcjonerska (fotka 1) i Survival Edition (fotka 2)
Ps. Nie pytaj co to za zegar w SE bo tego chyba nikt nie wie ;p

20080628001350

20080628001426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że Cenega pokusiła się o takie rozwiązanie, ale mam wielkie nadzieję że pełna polonizacja będzie tak dobra jak w Assassin’s Creed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! :D I to ja lubię :)
Wprawdzie w grach rpg zawsze lubię słyszeć polskie głosy, ale gdyby ktoś wyjątkowo skopał robotę dobrze by było się przełączyć na wersję angielską, dlatego mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na polską wersję językową na konsole, jeśli nie będzie trudno pogram na PC.
Cieszy wybór wersji językowej, dzięki temu każdy będzie miał to co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:24, Bajuj napisał:

Ja liczę na polską wersję językową na konsole, jeśli nie będzie trudno pogram na PC.
Cieszy wybór wersji językowej, dzięki temu każdy będzie miał to co lubi.


A jaką konsolę posiadasz? Bo istnieje BARDZO duża szansa na polonizację na Xboksa. Może też na PS3, chociaż to już mniej. Ale w końcu facet od Cenegi też mówił, że lokalizacja Assassin''s Creeda na PS3 też była bardzo prawdopodobna, a w przyszłym tygodniu zobaczymy już ją w sklepach. Więc wszystko jest możliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować