Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Wszyscy sie tak cieszą jakby ta gra już była dobra, moim zdaniem Diablo 2 zrobiło furorę bo mało było takich gier wtedy, teraz D3 wcale takie super nie będzie, szczególnie jak weszły MMO to jakoś w hack and slashe single nie chce mi sie grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie są te zapowiadane "CUDA TUSKA" :=)

Teraz pozostaje mi wiara, że 8800GTS 512 pociągnie Diablo III na najwyższych detalach, ale raczej problemów być nie powinno.
Ciesze się, że pozostał widok "jakby izometryczny". Bo od porządnych RPG z pierwszej/trzeciej osoby mamy Gothica i TES.

Życie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż należało się tego właśnie spodziewać, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały właśnie na Diablo przyznam, że jestem nieco zawiedziony. Po cichu liczyłem na coś innego. Być może nawet na zupełnie nowy projekt, a nie kolejną kontynuację. No, ale cóż zobaczymy jak się sprawa rozwinie i kto wie, być może nawet skuszę się na zakup (w końcu w przypadku Blizzarda bubel to to raczej nie będzie). W każdym razie póki co czekam na Starcraft;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Popatrzcie:
- Duke Nukem Forever wznowione,
- naczelny krucjat przeciw grom zostaje ukarany,
- Diablo III zostało zapowiedziane,
- STALKER - po 10 latach - już wyszedł,
- i coś jeszcze było, ale już nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:57, misioo napisał:

Dodatki do WoWa, Starcraft 2, Diablo 3... Czy tylko ja mam takie wrażenie że to trochę
odgrzewane kotlety? Kiedy Blizz zrobi znowu coś w pełni nowego?


O ile się nie mylę powstaje dopiero drugi dodatek do WoWa - a jest to gra multiplayer ciesząca sie niezrównaną popularnością - więc fani chyba się cieszą, bo im więcej dobrego - tym lepiej.

A kiedy pojawiła się ostatnia część Diablo, kiedy Starcraft? No, już dobre parę lat temu. Po takim czasie czuję, jakby to nie było odgrzewanie kotleta, ale pieczenie go na nowo. Ten może być okazalszy. Pyszniejszy. Najlepszy. Kotlet :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mnie jakoś ta wiadomość w ogóle nie ucieszyła...może dlatego, że Diablo faktycznie znudził mi się na amen i nie przynosi mi żadnej radości z grania? Cóż...może jak zobaczę gameplay oraz screeny z lepszą jakością to może zmienię zdanie i zacznę odkładać kasę na Diablo ]I[ ; p. Ciekawy jestem tylko jakimi postaciami w tej części będzie można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając blizz diablo wyjdzie gdzieś okolicy nowogo roku 2010. Choć z 2 stony z kasą z wow i s2 może to pojść trochę szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować