Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Na co komu konsola ?
Wystarczy PeCet i Diablo III :)
Filmiki zrobiły na mnie kolosalne wrażenie. Stare, dobre Diablo. Ci którzy narzekają na cukierkowatość ze screenów, niech obejrzą gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to się otwiera, tylko niepoprawnie - pod SeaMonkey nie widać tego anioła i żadnych tekstów poza przyciskiem zmiany wersji językowej strony, pod Operą 9.5 mam podobnie, z tym że widać anioła a brakuje tych obrazków - linków do galerii, do dziennika Caina itd. xD. Poza tym pod jedną i drugą przeglądarką strona nie za bardzo chce działać :?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, spełniło się, nareszcie !
Po wielu latach pojawia się coś innego niż kolejny ''następca'' Diablo, sam Diablo w trzeciej odsłonie. Wygląda niesamowicie, a teaser kinówki wgniata w fotel. Już nie mogę się doczekać. Na grę i na Edycję Kolekcjonerską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że duchowy kontynuator Diablo II nie wyjdzie tak jak jego wszyscy ''następcy''. Choć to Zamieć. Zamieć nie lubi psuć gier. Nawet chyba tego nie umie. ale z drugiej strony. Zawsze musi być ten pierwszy raz ;). Miejmy nadzieje że ominie to serie Diablo albo też wogóle to przysłowie ominie Blizzarda :). D3 Tak czy siak komercjalnym hitem będzie miejmy nadzieje ze hitem pod względem jakości też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problemy z obejrzeniem teasera i gameplay''a? Pomimo podania daty urodzenia (18+) nadal nie mogę go obejrzeć. Zmieniłem IP, zresetowałem komputer jednak wciąż to nic nie daje ... czyżby to przez to obciążenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak z dniem dzisiejszym Extra Super Wypasiony Tani Fajny Cooltowy WIEDŹMIN (nie mogę powstrzymać śmiechu) zostaje odstawiony w kąt ;( hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 14:17, Samurai Nobuke napisał:

Czy tylko ja mam problemy z obejrzeniem teasera i gameplay''a? Pomimo podania daty urodzenia
(18+) nadal nie mogę go obejrzeć. Zmieniłem IP, zresetowałem komputer jednak wciąż to
nic nie daje ... czyżby to przez to obciążenie?


Ja mam tak po Operą i Firefoxem ale pod IE jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, jak ktoś ściagnął teasera to mógłby wrzucić na jakis serwis hostingowy? Bo mi się za cholerę nie chce ściagnąć tym blilzardowym downloaderem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować