Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Świetna wiadomość :) Na razie można oceniać praktycznie jedynie wygląd, ale nie ma się czym martwić - jest naprawdę świetny. Widzę, że zmienił się nieco klimat gry, co jak najbardziej mi odpowiada - średnio lubiłem chodzić po tych ciemnych planszach z pierwszych części. Teraz należy tylko czekać do premiery :) Obstawiam okolice 2010, choć może Blizz pracowało już nad tytułem wcześniej i miło zaskoczy nas wcześniejszym startem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taką nadzieję, że środowisko Diablo 3 będzie modyfikowalne, np, jak paladyn puści młotki, to będą potrafiły np. rozbić kolumnę, wygląda na to że moje marzenie się spełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowilem!! mowilem o tym juz 3-4 miesiace temu :D To bylo wiadome Blizzard nie przpuscilby okazji zrobienia najlepiej zarabiajacej gry na pc :D Heheh ale fajnie ze to wkoncu bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Jak przeczytałem nagłówek newsa to słyszałem jak bije mi serce ... Nareszcie! To będzie WIELKA gra już to wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 14:36, gadget1976 napisał:

Mam tylko nadzieję że nie wpadną na pomysł płacenia za grę online, jeśli tak hmm... zawsze
zostaje jeszcze single.



Nie masz o co się martwić jak na stronie znajduje się znaczek Battle.net a się znajduje :P to oznacza że gra przez sieć będzie całkowicie darmowa takie jest założenie systemu Battle.net

Ps. to samo tyczy się StarCrafta 2 i w przyszłości WarCrafta IV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu! O w morde (30min pozniej), ja pierdziu, o w morde! Wiedzialem ze wkoncu to zrobia. Normalnie... SUPER!!! Starcraft 2, Diablo III... Jeszcze tylko Warcraft 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat oczekiwania i jest nareszcie oficjalna zapowiedź :-) Nie udzielałem się na forum od dłuższego czasu, ale teraz na pewno będę śledził ten wątek i wszystkie nowinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to "CD Projekt" moze się już powoli przygotowywać do mysli o Edycji Kolekcjorerskiej "Diablo 3" i zastanawiać się jak zrobic aby nie było powtórki wpadki z Edycją Kolekcjonerską "Wiedźmina"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie żadne zaskoczenie przecież to było pewne na 100% że powstanie Diablo 3 ale poprostu zamieć chiała jeszcze troche kasy wydusić za D2 tak samo jest z Warcraftem 3 nastepny bedzie gdzies za 2, 3 lata czyli troche szybciej bo nie jest to już tak wielki hit jak D2..co prawda nie kupie D3 ale jestewm ciekawy jaka fabułe wykombinuja ale co ja mówie przecież to Blizzard dadza taka fabułe że szczek nie pozbieramy z podłogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować