Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 18:13, lordfett napisał:

Powtórzę tu "starcraftowy" cytat: "Hell, it''s about time..." :D

Yes, yes, yes!!!

A w ramach prezentu - zwiastun kinowy wprost z naszego kanału:

http://www.youtube.com/watch?v=7AgPaJYv8DY

W niedługim czasie pojawi się jako aktualizacja do newsa albo jako oddzielna wiadomość
:)


Dzięki za linka.
A dało by się wrzucić gameplay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2008 o 18:16, lordfett napisał:

Jest to... Deckard Cain jeśli dobrze wywnioskowałem po połączeniu faktów z trailera i
z gameplay''u ;>


Dzięki za informacje :)

Co do punktu:
> * kto jest przedstawiony na tym "pomniku" w 48 sekundzie? Co to są te budowle w tle, czyżby jakieś zapomniane miasto..?

Okazuje się, że jest to Tristram Cathedral. Tak wnioskuję po tych opisach i zdjęciach:
http://www.blizzard.com/diablo3/world/dungeons/tristramcathedral.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem skomentować kilka wypowiedzi ale to bezcelowe.
Co do "rozczarowanych", ta gra wam się nie podobała zanim została zapowiedziana.
A co do Diablo 3... O_O zbyt piękne by mogło być prawdziwe.
Ciekaw tylko jestem ile będzie trzeba jeszcze sobie poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 18:24, Pawlo09 napisał:

Dzięki za linka.
A dało by się wrzucić gameplay?


Zobaczę, co da się zrobić, jako że moje łącze i 800 mb niezbyt się lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to miło się czasem pomylić :P Teraz trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość i czekać, czekać, aż Diablo się pojawi. Ale ciężko będzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony huuraaa! (ze juz jest/bedzie), a z drugiej troche szkoda ze juz na tydzien przed zjazdem bylo wiadomo na ponad 90% ze bedzie to D3... troche szkoda bo mogli to trzymac dokonca w tajemnicy i nawet tych wszystkich grafik na swoich stronach nie dawac... ale z drugiej strony i tak mamy powod do swietowania! Dzien Radosci Swiatowej! :P...
btw obejzycjie se na youtubie gameplaye... czyzby ten sam silnik co ze Starcraft''a 2?? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 18:15, J.a.k napisał:

Łezka kręci się i mi... ale ta gra to nic takiego poza tym :) To co pokazali to fajowe
momenty, a większość gry wiadomo jak wygląda. Więc naprawdę, moim zdaniem jesteście w
tej chwili nie fair.

Oj wątpię, że to nic takiego... Gdyby to była gra jak każda inna, czemu fani Blizzard''owskiego Diabełka czekali na tę grę 7-8 lat? Akurat to co pokazali na gameplay''u już jest krokiem milowym w gatunku gier H''n''S - dajmy na to wykorzystywanie otoczenia do ubicia większej grupki potworów. Diablo III będzie nowym wyznacznikiem jakości dla tego gatunku. Nie pokazali oni "fajowych fragmentów", a jak gra będzie wyglądała. Jak zresztą wiemy Blizzard daje nam gry, nie bardzo dobre a perfekcyjne (chociaż WoW na dłuższą metę może się znudzić). W jaki sposób jesteśmy nie fair?

@dla wszystkich marudzących
Prawda - D3 będzie w 3D, aczkolwiek nie będzie możliwości zmiany kamery (podobnie jak to było w Titan Quest - kamera więc będzie ustawiona tak jak w Diablo II). Nie rozumiem też narzekań co do grafiki - jak wcześniej powiedziałem Blizz ma swój unikalny styl więc stfu ;). Zresztą nie tylko grafika budowała klimat (bo tym gra rozwalała) - chodziło przede wszystkim o dźwięki (muzyka z DII to poezja ;). Będzie to godna kontynuacja D2 i temu nie da się zaprzeczyć. I kolejne lata na Battle.net zostaną stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze skądś można ściągnąć ten gampley? Zależy mi na tym 800mb pliku a Blizzard Downloader nie daje rady. Cinematic i Artwork trailer ściągnęły mi się szybko i bez problemu, a gampley stoi, i stoi, i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W D2 grałem prawie 4 lata (aż nie do uwierzenia ^^*) potem zaczęła się era WoW-a. Wracałem jednak często do Diabełka i niestety wygody z WoW-a powodowały że w nowych ladderach niewiele zdziałałem... Tak więc:
1) Auction House. Tradycyjny trade z D2 jest strasznie męczący, ciężko mi będzie włóczyć się znowu po grach i handlować item za item...
2) Gold - wewnętrzna waluta w grze, w Diabełku drugim były niby runy ale trzeba było siedzieć non stop na stronkach coby orientować się w cenach.
3) Cheaty , dupe i maphacki - zmora D2
4) Brak abonamentu - mam mieszane uczucia co do płacenia za grę co miesiąc, ale przynajmniej firma pilnuje serwów, w miarę częste patche, no i skuteczna blokada dla noobów (nie lubię tego słowa ale w pełni oddaje to co chciałem przekazać ^^*)
5) Chat panel !!! Rozmowa poprzez /w <imię postaci>... geeez... never again...
6) Addony - małe programiki napisane przez fanów usprawniające w znacznym stopniu grę, zmieniające wygląd UI, itd itp
7) Reset drzewka talentów - też nie trzeba komentować.
Mam nadzieję że umieszczą podobne usprawnienia w D3 ( i oby parę innych ^^*), bez nich da się ale po co skoro można inaczej... Pozdrawiam i szkoda tylko że na grę trzeba będzie czekać z dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cinematic Teaser świetny, ale sama gra z gameplayu odrobinę przypomina mi stylistykę Warcrafta, a to jednak zaliczym na minus, gdyż Diablo, to jednak Diablo - ma swój odrębny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 19:05, Thompson napisał:

Cinematic Teaser świetny, ale sama gra z gameplayu odrobinę przypomina mi stylistykę
Warcrafta, a to jednak zaliczym na minus, gdyż Diablo, to jednak Diablo - ma swój odrębny
charakter.


Wlasnie sie z toba nie zgodze. Silnik Diablo 3 jest nowoscia z zaimplementowana techonlogia HAVOC. Tak wiec nie ma tutaj nic graficznego z WOW-a (super).

EDIT.
Pamietaj ze DIABLO 2 bylo pod 2D a DIABLO 3 bedzie w pelni 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosko wygląda, podobnie jak poprzednie części, a jednocześnie 1000 razy lepiej !

Szkoda tylko, że twórcy Fallout''a 3 tak nie potrafią :[ ///

Tak czy inaczej Diablo 3 na 1000% znajdzie się u mnie w kolekcji na półeczce zaraz po premierze ! Odrazu wbijam się na Battle.Net (jeśli darmowy będzie) i party z ziomkami :D czad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, że dobrze zrobili robiąc w Diablo 3 grafike 3D. Teraz nie tylko sama gra nas przyciągnie, ale też grafika...
Gdy widziałem walke barbarzyńcy, gdy zniszczył zombie murem, to aż mnie coś... no po prostu cudo =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Dokładnie. Jak jest się na powierzchni i świeci Słońce to też ma być ciemno? No kurde
> bez przesady, przecież do cholery to nie jest jakiś Emo 3 tylko Diablo 3. Wystarczy pomyśleć,
> że jak cała gra jest mroczna, to czym ma się wyróżnić np. takie sanktuarium Diablo? Jeżeli
> cała gra jest do przesady mroczna, to staje się mdła i nie ma żadnego kontrastu, przez
> co można to wszystko o kant dupy potłuc, dobrze że przynajmniej Blizzard o tym wie i
> nie zatrudnia takich "pseudohardkorowców" co to tylko w "mroczne" gry grają.


No już nie rób ze mnie żadnego emo, bo mi do niego bardzo daleko.
Chodzi mi tylko o styl grafiki, jest zbyt sielankowa. Słońce świeci, kwiatki pachną, a demony z piekła rodem wesoło hasają sobie po polankach. No rozumiem kontrast i te sprawy, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten witch doctor to jest zamiast nekromanty czy jak??

Zuważyłem że ma umiejętności zabujczyni i nekrusa z D2. Tak jak zabujczyni rzuca bomby, a jak nekrus odstrasza aurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2008 o 18:14, master matrox napisał:

* minuta 1:34 - co oznacza ten miecz? Czy jest on wyrzucony w imię dobra?

Jest to miecz serafinów, a fragment jest kawałkiem końcówki Diablo 2 LoD. Archanioł Tyrael najpierw naładował go boską mocą, a potem rzucił, niszcząc kamień świata.

Dnia 28.06.2008 o 18:14, master matrox napisał:

* 1:43 - kim jest ten dziadek? Moim skromnym zdaniem postać ta związana jest z tą
dziewczynką, może to być jakiś mag...


Na moje oko to może być Decard Caine, ale zbyt krótko go ukazano, abym miał pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować