Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 08:56, walkfire napisał:

Witam czytając komentarze mam nieodparte wrażenie że większość ludzi tutaj to dzieciaki
z podstawówek i gimnazjów (patrząc tylko po ortografii)wychowanych na grafice 3d badziewiarskich
wodotryskach z Crysisem i innymi tego typu hi-tech grami na czele. Bardzo się cieszę
że jednak zapowiedziano Diablo 3 a nie W4,fani Blizzarda mają już w produkcji rts SCII,
dodatek do WoW lada moment. Diablo to coś dla takich graczy jak ja nie przepadających
za rts-ami i niemających nieograniczonych ilości czasu na farmienie w WoW.


Przyznaję rację. Żeby nie powiedzieć banda, napiszę - rzesza niedojrzałych graczy, którzy pewnie nawet nie grali w D2 i D1. Ludzie moi kochani, jak można oceniać coś czego sie nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 09:03, Kawosz napisał:

Przyznaję rację. Żeby nie powiedzieć banda, napiszę - rzesza niedojrzałych graczy, którzy
pewnie nawet nie grali w D2 i D1. Ludzie moi kochani, jak można oceniać coś czego sie
nie zna?


Też mnie to trochę dziwi i irytuje... Ludzie którzy nawet nie mają pojęcia co to diablo wypowiadają się na temat tej gry. Większość piszących tutaj w tym temacie pewnie nie mieli styczności z żadnym diabełkiem. IMO LOL -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do CD-Projekt :D
Macie już jakieś plany odnośnie Diablo? Znaczy się, czy staracie się już o umowę z Blizzardem?

Wieżę, że Diablo będzie wspaniałe, tak jak poprzednicy. Grafika IMHO bardzo dobra. Ludzie, uwierzcie w końcu, że świata fantasy nie można w lepszej grafice przedstawić. Co najwyżej można teksturki poprawić czy jakieś bajery. Już kompletnie rozbił mnie jeden gość, który porównywał Diablo 3 do Crysisa -.-

Aha, jak to było z tym co-op`em na filmie? W pewnym momencie dołączali się kolejni pracownicy, prawda? Bo pod AI w żaden sposób nie można podciągnąć.

Denerwują mnie wypowiedzi 10-latków w stylu: "zniszczyli tą grę". Na jakiej podstawie tak sądzicie? Bo nie ma "fotorealistycznej" grafiki? Jeżeli tak myślicie, patrz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 09:26, Pershing92 napisał:

Ja mam pytanie do CD-Projekt :D
Macie już jakieś plany odnośnie Diablo? Znaczy się, czy staracie się już o umowę z Blizzardem?


Zadaj to pytanie w konsulacie do przedstawiciela CD Project.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 ;D Też się ciesze ale jeszcze bardziej byłbym ucieszony z W4 ;) No ale cuż żyje sie tym co sie ma a jak sie nie ma to sie prosi Blizzarda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 09:32, Phelela napisał:

Diablo 3 ;D Też się ciesze ale jeszcze bardziej byłbym ucieszony z W4 ;) No ale cuż żyje
sie tym co sie ma a jak sie nie ma to sie prosi Blizzarda ;D


Ja opłakiwałem że nie będzie W4... Ale nie można dostać dwóch przyjemności naraz. Diablo III zaspokoi mój głód przed Warcraftem którego ciągle wyczekuje. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 09:26, Pershing92 napisał:


Aha, jak to było z tym co-op`em na filmie? W pewnym momencie dołączali się kolejni pracownicy,
prawda? Bo pod AI w żaden sposób nie można podciągnąć.



Tak, dołaczali się pracownicy i razem siekali potwory. Po prostu suuupeeer! Te Diablo to będzie coś świetnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 09:41, Budo napisał:


Hmm, a mi tam rybka. Nie grałem w żadne Diablo, jakoś mnie nie ciągnie ;]


OMG! To uwierz mi że możesz śmiało kupować dwójkę i sie nie zawiedziesz. Będziesz przygotowany na wielką trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 09:41, Budo napisał:


Hmm, a mi tam rybka. Nie grałem w żadne Diablo, jakoś mnie nie ciągnie ;]

Boś Budo ;p Zobaczysz, jeszcze rzucisz to swoje GW dla D3 i Battle.neta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 09:47, NuGGet napisał:

>
> Hmm, a mi tam rybka. Nie grałem w żadne Diablo, jakoś mnie nie ciągnie ;]
Boś Budo ;p Zobaczysz, jeszcze rzucisz to swoje GW dla D3 i Battle.neta ;p


Tak jak ja, tylko dla Warcrafta III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać na edycję kolekcjonerską i kupuję! Szczerze mówiąć, nawet jeżeli grałoby się tym evil penguinem z obrazków to gracze i tak by kupili nowego diabełka.

Tak na marginesie powiem, że w zeszłym roku był BlizzCon 2007, a nie Blizzard Worldwide Invitational. Tam zapowiedzieli Starcrafta II ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I owa informacja zniechecila mnie do kupna konsoli, bo po co jak bedzie SC2 i D3 ?

Jeszcze Hiszpania zmiazdzy Rosjan i bedzie to moj najlepszy wekeend w zyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postać Witch Doctor jest z Warcrafta i nawet podobnie wygląda.. Coś mi się to nie podoba. Aczkolwiek na grę czekam z utęsknieniem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 10:03, Dzikq napisał:

I owa informacja zniechecila mnie do kupna konsoli, bo po co jak bedzie SC2 i D3 ?

Jeszcze Hiszpania zmiazdzy Rosjan i bedzie to moj najlepszy wekeend w zyciu :P


O czym ty gadasz?? Przecież Hiszpania gra z Niemcami!XD
Co do Diabełka - wczoraj strona była jeszcze niezoptymalizowana (obrazki nie wczytywały się pod Firefoxem, a tekst pod Operą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 10:03, Dzikq napisał:

Jeszcze Hiszpania zmiazdzy Rosjan i bedzie to moj najlepszy wekeend w zyciu :P


Już to owe wydarzenie nastąpiło :) Chyba Ci się pomyliło i powinno być tak:
Jeszcze Hiszpania zmiazdzy "Niemców" i bedzie to moj najlepszy wekeend w zyciu :P

Albo żeś zaspał parę ładnych dni ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 10:20, Pavz napisał:

> Jeszcze Hiszpania zmiazdzy Rosjan i bedzie to moj najlepszy wekeend w zyciu :P

Już to owe wydarzenie nastąpiło :) Chyba Ci się pomyliło i powinno być tak:
Jeszcze Hiszpania zmiazdzy "Niemców" i bedzie to moj najlepszy wekeend w zyciu :P

Albo żeś zaspał parę ładnych dni ^_^


Ano, racja - moj bląd. Nie ma to jak pisać z ranna na kacu.

BTW. Czas wrócic do D2 i przygotować się do wielkiej TRÓJKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować