Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 16:46, konkurs napisał:

Będą miały inne skille ;p a tak w ogóle to był gameplay na prezentacje, więc nie mogli
dać postaci z pierwszym poziomem, bo film byłby za nudny. A i nie mogli iść high lvl''em
na mocne mobki, bo zbyt długo by walka trwała. Pokazali, że DIII bardzo mało różni się
od swojego poprzednika, i tylko niektórzy marudzą na "budynie i cukierki" w filmie <lol>
Mi w prezentacj bardzoi brakuje przedstawienia rozdzielenia punktów doświadczenia i skilli,
więc trzeba czekać na dalsze informacje.
Natomiast bardzo mi się podoba sposób walki (skille cyframi na klawie), dzięki czemu
walka stanie się bardziej efektowna i dynamiczna, no i łatwiejsza pewnie też ;p
Jeżeli cała gra będzie tak wyglądać jak na filmie to kupię w ciemno :D


Przecież w D2 też można było ustawić skile na Fx (x to liczba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 18:11, konkurs napisał:

Sory mój błąd, ale dawno w D2 nie grałem... ;p poza tym wole cyferki niż Fx :]


Przecież sobie można w opcja ustawić klawiszologię i podpiąć skile pod co si tylko chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w D2 nie lubiłem tej rozdziałki 800x600. Lepsza by była 1024 [:)<=< bo jak na pokonane Diablo to rozdziałka mała ( i te jego czerwone błyskawice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 18:28, Mroku21 napisał:

> Sory mój błąd, ale dawno w D2 nie grałem... ;p poza tym wole cyferki niż Fx :]


Przecież sobie można w opcja ustawić klawiszologię i podpiąć skile pod co si tylko chce
:P


Hmm ale wtedy byłyby problemy z miksturami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:09, Thebisre napisał:

Paladyn na 100% będzie. A co z innymi postaciami bedzie tego nie wiem, ale mi się wydaje,
że Nekromanty nie zobaczymy w Diablo 3, zamiast niego mamy Znachora (Which doctor). A
zamiast Amazonki, może być Łowca.

Będzie można wybierać płeć, więc całkiem możliwe, że pani Barbarzyńca będzie amazonką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:14, Badyl13 napisał:

> Paladyn na 100% będzie. A co z innymi postaciami bedzie tego nie wiem, ale mi się
wydaje,
> że Nekromanty nie zobaczymy w Diablo 3, zamiast niego mamy Znachora (Which doctor).
A
> zamiast Amazonki, może być Łowca.
Będzie można wybierać płeć, więc całkiem możliwe, że pani Barbarzyńca będzie amazonką.


Oj wątpię, barbarzyńca, a amazonka to dwie różne klasy, więc nie wydaje mi się by nagle zrobili z barbarzyńcy amazonkę, a z amazonki barbarzyńce.
Przypuszczam, że będzie
Znachor
Mag
Paladyn
Barbarzyńca
Łowca czy tam Zabójca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:27, AjKnowJu napisał:

> > Paladyn na 100% będzie. A co z innymi postaciami bedzie tego nie wiem, ale
mi się
> wydaje,
> > że Nekromanty nie zobaczymy w Diablo 3, zamiast niego mamy Znachora (Which
doctor).
> A
> > zamiast Amazonki, może być Łowca.
> Będzie można wybierać płeć, więc całkiem możliwe, że pani Barbarzyńca będzie amazonką.


Oj wątpię, barbarzyńca, a amazonka to dwie różne klasy, więc nie wydaje mi się by nagle
zrobili z barbarzyńcy amazonkę, a z amazonki barbarzyńce.
Przypuszczam, że będzie
Znachor
Mag
Paladyn
Barbarzyńca
Łowca czy tam Zabójca.


No tak, ale przecież żeński Barbarzyńca, to Amazonka, czyż nie? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

butelek moze nie byc :/ na filmiku mozna bylo sie przekonac o tym. a zenski barbarzynca to bardziej zabojczyni ale roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:32, Badyl13 napisał:

> > > Paladyn na 100% będzie. A co z innymi postaciami bedzie tego nie wiem,
ale
> mi się
> > wydaje,
> > > że Nekromanty nie zobaczymy w Diablo 3, zamiast niego mamy Znachora (Which

> doctor).
> > A
> > > zamiast Amazonki, może być Łowca.
> > Będzie można wybierać płeć, więc całkiem możliwe, że pani Barbarzyńca będzie
amazonką.
>
>
> Oj wątpię, barbarzyńca, a amazonka to dwie różne klasy, więc nie wydaje mi się by
nagle
> zrobili z barbarzyńcy amazonkę, a z amazonki barbarzyńce.
> Przypuszczam, że będzie
> Znachor
> Mag
> Paladyn
> Barbarzyńca
> Łowca czy tam Zabójca.

No tak, ale przecież żeński Barbarzyńca, to Amazonka, czyż nie? : P


Czy ja wiem.... można by ta pomyśleć gdyż, zazwyczaj "dzicy samotni mężczyźni" to barbarzyńcy, a "samotne dzikie kobiety( żyjące zazwyczaj w dżunglach :P )" amazonki, lecz oby dwie grupy znacząco się różnią. Luk for egzempel na DII, Inne skille. Nie wiem pojęcia nie mam jak to wymyślą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą mikstury leczenia. Tylko może nie będą tak dostępne jak w Diablo 2. Ale mi się wydaje, że jeśli prace nad Diablo 3 mają jeszcze potrwać 1,5 roku, to Blizzard wróci do dobrych i sprawdzonych pomysłów z Diablo 2! Czyli będzie ogromna ilość potworów do zabijania i miksturki też będą ogólnie dostępne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mam przez to rozumieć, że w Diablo 3 będzie różnica między kobiętą a mężczyzną??
Raczej będą mieli te same umiejętności, co nie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z historii to brarbarzyńcy to byli ludzie najeżdźający na Rzym także to nie "dzicy samotni mężczyźni" bo raczej w pojedynkę Rzymu nie zdobyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 08:44, Janol napisał:

Z tego co pamiętam z historii to brarbarzyńcy to byli ludzie najeżdźający na Rzym także
to nie "dzicy samotni mężczyźni" bo raczej w pojedynkę Rzymu nie zdobyli


No, ty piszesz o realiach, dajmy na to Conan (-barbarzyńca) nie najeżdżał na Rzym :P... i w sumie nie chodziło mi o ich historie itp. itp, ale pokazać jedną z różnic między amazonką, a barbarzyńcą.

Domi91
hah
Czy ty rozumiesz sam co piszesz ?
"Kobieta barbarzyńca nie powinna mieć tych samych umiejętności, bo to nie miało by sensu"
A idź ty, takie głupoty wypisujesz, że ja cie kręcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować