Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Boże, musze nadrobić zaległości, myśle że za miesiac kupie sobie Diablo II, jednak nie zapowiada sie żeby premiera D3 była szybko, oj nie zapowiada. Miałem nadzieję że jednak ogłoszą W4, ale żadną grą Blizza nie pogardzę. No tak, ale wypuszczą go zapewne pod koniec 2009 roku najszybciej, i bedzie to największa premiera tego roku, nawet jeżeli wyjdzie w tym czasie Crysis 3, Heroes VI i Guild Wars 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie mamy oficjalną informacje!

Dla wszystkich graczy na świecie, a szczególnie fanów poprzednich części Diablo jest to rewelacyjna wiadomość. Wreszcie, po kilku latach od premiery dodatku do drugiej części ogłoszono pełnoprawną kontynuację oznaczoną numerkiem "3". Screeny prezentują się bardzo dobrze - od razu można poczuć klimat Diablo, a grafika, barwy są świetne. Próbuję dostać się teraz na tą stronę co Rob300i podał, ale coś za bardzo się nie ładuje - pewnie jest przeciążona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kicha... ta gra powinna nazywać się Diablo R.I.P :/ Grafika choć ładna pasuje bardziej do WOW 2 niż do Diablo. Zero klimatu wcześniejszych części ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay faktycznie prezentuje się bardzo dobrze, ale grafika pozostawia wiele do życzenia...
Co to za pastele? Screeny z terenów na powierzchni kojarzą mi się z cukierkowym WoWem, przypomnijcie sobie stare dobre Diablo I ze swoim klimatem. Ta gruba kreska i wyraźne kolory średnio tutaj pasują, ale cóż... gra pewnie i tak osiągnie sukces komercyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay! Diablo 3 nareszcie jest pewne, to powód do radości. A że niby ten teren jakiś inny jest? To co, mamy mieć kopię poprzednika jedynie w nowych kolorach? Oczywiście, że nie. Zamieć zawsze lubiła zaskakiwać i tworzyć coś unikalnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest bardzo ładna, nie ma na co narzekać. Ja osobiście nie rozumiem tego niedosytu graficznego, są tacy co na Crysisa narzekali!

Jeżeli chodzi o podobieństwa do WoW`a. Tego nie da się uniknąć, taki już specyficzny, blizzardowski styl. IMHO grafika pasuje do tej gry, odróżnia się od WoW`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jeden cos powiedział i wszyscy za nim powtarzaja, ta grafika na pewno nie jest cukierkowa i nie wygląda tak jak w WOW-ie. Poza tym, jak ma wyglądać ujecie na powierzchni gdy świeci słońce, jak w nocy?? GSM, nie osmieszaj się - Diablo R.I.P?? Zero klimatu?? WoW 2?? Czy Blizzard kiedyś coś spaprał, pomyśl logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wygląda :D mają moją kasiorkę na tą grę. Martwią mnie tylko wymagania... O maksymalnych mogę zapomnieć, ale jak będzie z minimalnymi? :S
Tak czy inaczej przed 2010 raczej marne szanse, żeby Blizz wydał D3.
Druga sprawa - Witch Doctor - po gameplayu widać, że będzie on odpowiednikiem warlocka/nekromanty, czyli o prawdziwej klasie nekromanty można chyba pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika w Diablo III jak narazie to jest piękna! Na screenach może i prezentuje się średnio, ale w gameplayu to już prawdziwy majstersztyk! I do tego tak fizyka... po prostu multimedialny orgazm :-)

A co do stylu graficznego to podoba mi się to że Blizzard kontynuuje dawanie do swoich gier trochę podobnych rzeczy. Na przykład ikonki skillsów są tutaj takie same jak w WoW i Warcraft III (na przykład od razy poznałem Charge, oraz chyba Mocking Blow jest tam także)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:08, Pershing92 napisał:

Grafika jest bardzo ładna, nie ma na co narzekać. Ja osobiście nie rozumiem tego niedosytu
graficznego, są tacy co na Crysisa narzekali!

Jeżeli chodzi o podobieństwa do WoW`a. Tego nie da się uniknąć, taki już specyficzny,
blizzardowski styl. IMHO grafika pasuje do tej gry, odróżnia się od WoW`a.


Bez przesady, ten styl nie jest używany we wszystkich grach, tylko w WOW-ie mi się wydaje.

EDIT: Jestem takim fanem Blizzarda, że dałem na miesiąc strone Starcrafta 2 na strone startową, to samo zrobię z Diablo III:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 16:27, Pawlo09 napisał:

Pewnie ci się nie podobały bo grafika słaba nie znasz się na grach.


Grafika mi się nie podobała, masz rację - nie znam się na grach! <sarkazm> Jest wiele tytułów, w których grafika chociaż mnie odpycha, to jednak gram, jak np Baldur''s Gate (jedynka), Planescape: Torment czy HoMM 3, że nie wspomnę o kilku perełkach z Szaraczka (Playstation) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście to wszystko śmieszne... Gdyby ta gra nazywała się inaczej i wychodziła na konsole to by tu były tylko teksty typu: "jakiś tam zwykły H''n''S"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak Blizzard ogłasza prace nad jakąś grą to zawsze ale to zawsze jest rzesza ludzi którym grafika się nie podoba ! ba lecz ci sami ludzie gdy gra wyjdzie pierwsi zachwalają jaka gra jest dobra :> niezły bajer nie dość że sami siebie poprawiają to jeszcze zmieniają twarde zdanie ;)

lecz może tym razem będzie inaczej co mnie ucieszy :> będzie więcej EK wolnych xD

nie jestem fanem Diablo wole SC i WC lecz ta część wygląda naprawdę zajefajne :) kiedyś tam grałem chwile w 1 i trochę w 2 lecz jakoś mi to nie podchodziło może przed zakupem 3 pomyśle o ponownym powrocie to może jakoś się przekonam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:10, godryk napisał:

Kurcze jeden cos powiedział i wszyscy za nim powtarzaja, ta grafika na pewno nie jest
cukierkowa i nie wygląda tak jak w WOW-ie. Poza tym, jak ma wyglądać ujecie na powierzchni
gdy świeci słońce, jak w nocy?? GSM, nie osmieszaj się - Diablo R.I.P?? Zero klimatu??
WoW 2?? Czy Blizzard kiedyś coś spaprał, pomyśl logicznie.



No sorry ale po nikim niepowtarzam. Po prostu takie są moje pierwsze odczucia. Też chciałem aby wydali Diablo3, ale bałem się że trend graficzny panujący w ostatnich grach blizzarda przeniesie się na Diablo. Tutaj ten styl graficzny po prostu niepasuje. Jeszcze w tych podziemiach spoko wygląda ale jak gość wyszedł na powierzchnię to miałem niemiłe zaskoczenie;/

A tak po za tym to nie wszystkie gry blizza mi podeszły. Przedewszystkim WoW dla mnie jest przereklamowany i nieuważam go za najlepsze MMO na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować