Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

No i w końcu doczekaliśmy się tego potwierdzenia o 3 odsłonie serii Diablo. ;)
Ahhh... już się nie moge doczekać tego tytułu i cóż mogę dodać ? Blizzard jesteś cudny ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w żadne Diablo, ale chyba sie zainteresuje "trójką", bo uwielbiam hack''n''slashe (co prawda grałem tylko w Dungeon Siege 2, ale to wystarczy, oderwać sie nie mogłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, przynajmniej dzisiaj koledze dam ciekawą wiadomość (ogromny fan Diablo), a jeśli chodzi o mnie to... Diablo III mogło by w ogóle nie powstawać, tak samo jak dwie poprzednie części. Za "jedynkę" zabierałem się jeszcze na PS One i jakoś szybko przestałem. Do drugiej części również się przekonać nie mogłem, a prób było kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szok. Teraz to mój nr.1 jeśli chodzi o oczekiwania. Przedstawione screeny może graficznie nie powalają, ale to nienajważniejszy aspekt w h''n''s, chociaż i tak ją poprawią ;] Jeszcze przeżywam tego newsa, ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń (związanych z grami komputerowymi) tego roku.
Chcociaż bardzo ssię cieszę, jestem trochę zawiedziony. Liczyłem na nowy projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes < euforia> ! Wreszcie ! Must buy ! Kupię na 101%. Jeśli będzie EK, to nie będę się długo zastanawiał :) Pozostaje tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówiłem?! mówiłem, że ogłoszą D3 ; )
a teraz cieszmy się, jedzmy, pijmy i tańczmy aż do ogłoszenia premiery

P.S
pepsi, ładne podsumowanie (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:14, Gawełek napisał:

Ciekawy jestem tylko jakimi postaciami w tej części będzie można
grać.

Na razie jedyne potwierdzone to barbarzyńca i witch doctor (u nas zwykle tłumaczy się to jako "znachor" - tak też pewnie będzie w tłumaczeniu CDP, sądząc po tym jak tą nazwę tłumaczyli w W3). Postaci ma być tyle same ile w podstawce D2 - czyli 5. Ciekawe tylko kiedy ujawnią pozostałe 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować