Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 15:23, R-radzio napisał:

hmmm ciesze się aleeeee... gdzie się podziała mroczność diablo ;p? Blizz jakiś taki się
"mientki" zrobił chyba.

A gameplay oglądałeś? Nie ?
To nie gadaj o braku mroczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181-> właśnie ściągam :P Narazie jest to moja opinia bo zobaczeniu screenów. Ale chyba każdy zauważył, że w przypadku SC2 przegięli troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla marudzących, że to nie Warcraft 4 - co wolicie: poczekać dłużej i dostać grę dopracowaną, ze spójnym światem, czy zagrać teraz w Warcrafta z zupełnie rozwalonym przez WoWa Azerothem, w którym nic nie będzie takie, jakie powinno być? Dajcie Blizzowi uporządkować wszystko po tornadzie o nazwie WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A JA SIE MODLE ZEBY POLSKIM DYSTRYBUTOREM NIE BYL CD PROJEKT!


Ta firma NIC nie potrafi! OBY to nie byl CDP. Patche do NWN2 wyuszczaja z rocznym OPOZNIENIEM albo WCALE. Oby to nie byl CDP....oby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie no, jak tu teraz pogodzić z tym studia... ehhh.
trzeba będzie zrobić porządny upgrade komputera i czekać na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Diablo, lubię Warcrafta, lubię Blizzard, ale szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewać...
Już dawno odkryłem, że hack''n''slashe sp już mnie nie kręcą i nie wiem co z tym zrobić :)

No zobaczymy, co gra zaoferuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wiadomość dnia, tygodnia, miesiąca i roku!

ymmmm... Genialnie wygląda na screen''ach i filmikacg i nie pier****ie, że to ulepszony silnik Fratera hultaje!
Nie mogę się doczekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2008 o 15:30, djdinho napisał:

Ta firma NIC nie potrafi! OBY to nie byl CDP. Patche do NWN2 wyuszczaja z rocznym OPOZNIENIEM
albo WCALE. Oby to nie byl CDP....oby :(

W przypadku gier Blizzarda jest inaczej, patche wychodzą równolegle dla wszystkich wersji językowych, tak jest w przypadku Diablo 2 i Warcraft 3 (Starcrafta i WoWa pomijam, bo one nie były tłumaczone). W gry Blizzarda nie da się grać na multi nie posiadając najnowszego patcha, tak to działa. Gdyby np. w przypadku Diablo 3 nie było patchy do jakiejś wersji językowej, wtedy gracze z tego kraju nie mogliby grać na multi, a na to Blizzard nie pozwoli, bo równałoby się stracie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że będzie to D3 :)

co prawda jestem nieco stłamszony przez pierwsze zderzenie z widkiem 3D O_o ale powinno się dać to przeżyć... tylko czemu te screeny są takie jasne i czyste? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DIABLO III DIABLO III DIABLO III !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NADCHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NORMALNIE NIE WIERZE W TO CO PRZECZYTAŁEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO JEST TO nie mogę się doczekać ;].
Patrząc po fotach to to będzie najlepszy H''a''S w historii przebije niepokonanego DIABLO II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde owszem krew jest ale postaie i kanciaste i cukierkowe błueeee
a d3 wygląda jak by był robiony jako kontynuacja TQ nawet na filmikach z barbem widać portal co służył za checkpointy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować