Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - oficjalny komunikat Blizzarda i strona internetowa

129 postów w tym temacie

pepsi

Blizzard wydał oficjalny komunikat w sprawie ogłoszonego wczoraj Diablo III. Gra zostanie wydana równolegle na pecetach i Makach, a dalsze szczegóły odnośnie samej rozgrywki będą stopniowo ujawniane w przyszłości. Uruchomiona została też oficjalna strona internetowa.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III - oficjalny komunikat Blizzarda i strona internetowa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 11:41, Daerdin napisał:

No, przynajmniej będzie coś exclusive dla PC (no i MAC) ;)
Mam nadzieję, że warto będzie czekać jeszcze te kilka(naście) miesięcy.


Znając blizzarda to i lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 11:46, Lamb3rt napisał:

Widziałeś gameplay? :) Oni już to od jakiegoś czasu tworzą, myślę że nie będziemy czekać
więcej niż rok.


Cytat miesiąca :) trzeba raczej powiedzieć, że będziemy czekać rok na kolejne info o D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdyby gra ukazała się na wakacje jak to kiedyś Blizz miał w zwyczaju ^^. Ale mogę na nią poczekać dłużej, żeby mieć pewność, że będzie zoptymalizowana i zbalansowana jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten game-play i muszę powiedzieć, że podoba mi się widać, że nie będzie jakiejś rewolucji graficznej a mimo to gra prezentuje się ładnie. Choć bardziej przypomina mi to klimat Dungeon Siege 2 niż Diablo jednak nie widzę tutaj nic złego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 11:54, APOSTEL16 napisał:

Nareszcie gracze dostają coś porządnego na PC a nie przeróbki z konsoli.


Dokładnie. D3 rox :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Blizzard jak zwykle będzie informację ujawniał po trochu. Przez co od czasu do czasu muszę wejść na stronkę SC II i zobaczyć czy coś doszło ^^ Niezły zabieg na zwiększenie zainteresowania grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby tylko jedną z postaci był mag (jeśli nie będzie możliwości wyboru płci to koniecznie ON) typowy klimatyczny, może ktoś z Bractwa Horadrimów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ja niestety muszę się poskarżyć, że to nowe Diablo zanosi się marnie. Cinematic trailer i artworki to kupa dobrej roboty, jednak screeny z gry i gameplaye to jakieś nieporozumienie. Kolor many się rozjaśnił, otoczenie dostajemy w pastelowatych barwach jesieni (niektóre lokacje) a stworki wyglądają budyniowato, jak z WoWa.

Hej, to nie jest mroczne Diabolero :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P nareszcie czyli musimy jeszcze trochę poczekać, ale poczekać można, bo teraz jest pewne że DIII powstanie a wszystkie produkcje Blizzarda stoją na wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:16, Sephirath napisał:

Ech, a ja niestety muszę się poskarżyć, że to nowe Diablo zanosi się marnie. Cinematic
trailer i artworki to kupa dobrej roboty, jednak screeny z gry i gameplaye to jakieś
nieporozumienie. Kolor many się rozjaśnił, otoczenie dostajemy w pastelowatych barwach
jesieni (niektóre lokacje) a stworki wyglądają budyniowato, jak z WoWa.

Hej, to nie jest mroczne Diabolero :/

Że niby jak?? ;D Mnie też na pierwszy rzut oka nie podobała mi się ta lekko Titan Questowa grafika i do gameplay''u podszedłem bardzo sceptycznie, ale gdy zobaczyłem Tristram Catedral i potyczkę z pierwszym lepszym sub-bossem to przekonałem się do tego stylu. Prawda, Diablo 2 było uber mroczne, ale też w niektórych lokacjach aż za mroczne. Bo w końcu ile razy można oglądać te same lekko "pogniłe" scenerie? Jedynie Lut Gholein troszkę ratowało sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować