Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - oficjalny komunikat Blizzarda i strona internetowa

129 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 11:55, Pile napisał:

Ja zadowolę się z Too Human. :D


A co ma jakiś Too Human do Diablo III? Obejrzałem screeny...jakieś walczące robociki i uber-grafika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Nekromanty najprawdopodobniej nie zobaczymy w najnowszym dziele Blizzard''a (zostanie on "zamieniony" na Witch Doctor''a). Mag zamiast czarodziejki byłby całkiem fajnym rozwiązaniem. Po cichu liczę też na paladynkę ;P. Barbarzyńca został wspaniale zaprezentowany w gameplay''u (trąba powietrzna aka Whirlwind ^^). Amazonka również musi znaleźć się w DIII. Druid także powinien się znaleźć, a Zabójczyni powinna być zastąpiona Rogue z pierwszego Diablo. Ta gra będzie wymiatała konkurencję... Kolejne 5 lat zabranych przez Battle.net zapowiada się na swój sposób atrakcyjnie.

@Pile
Too Human suxxorz, Diablo III roxxorz. Ale jeśli chcesz nadal mydlić sobie oczy wspaniałą oprawą graficzną to Twoja sprawa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Śmiertelne niebezpieczeństwo ponownie zawisło nad Tristramem." Według profesora Miodka wszystko co da się odmieniać powinno się odmieniać, więc mi to nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>(niektóre lokacje) a stworki wyglądają budyniowato, jak z WoWa.

Jak to jest "budyniowato"? bo pojęcia nie mam...
Poczytaj inne wątki o D3 Jak sądzę to brak mgły (brak promienia światła) która wszystko zamroczyła w D2.
Być może to dodadzą, aczkolwiek niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:31, Filippeczek napisał:

nawet jak trzeba będzie czekać te dwa lata to poczekam


A masz inną alternatywę? oczywiście możesz zarzucić grę w D3... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jakiej płci będą postacie to jakbyście uważnie przeczytali na stronie Diablo 3 to pisze że każda postać może być albo kobietą albo mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:31, Filippeczek napisał:

nawet jak trzeba będzie czekać te dwa lata to poczekam


oby nie tak długo!! ..myślę że prace są zaawansowane, ALE nie ma co liczyć że jeszcze w tym roku zagramy w DIII :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:36, EmoDarius napisał:

Oby im się to udało i nie zrobili z tej gry kolejnego Titanquesta czy Lokiego :/ Liczę
na Diablo 3 i Blizzarda.


a co masz do Titan Questa?? ..świetna gra Panie.. EMO ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strona jest mega zaj###sta ^^ Nawet strona Wiedźmina się przy niej chowa :D A ten gameplay i teaserr po prostu poezja. Jestem zachwycony i czekam na kolejne wieści od Blizzardu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z oficjalnej strony blizzarda:
"Experience the intensity of multiplayer Diablo III over an all-new, wickedly-enhanced Battle.net platform with numerous enhancements to make connecting with your friends easier – and cooperative gameplay more fun."

Oznacza to, że urozmaicą również Battle.net, a ten fakt mnie jak najbardziej cieszy, bo rozgrywka w D2 przez BN''a była dla mnie porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, trzeba zacząć oszczędzać hajs na kartę grafy i proca. No i na D3 oczywiście :] Wiedziałem, że Blizz pozostanie wierny PCtom, a nie będzie łasy na hajs jak wszyscy inni developerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no strona naprawdę ładna :), widać że Blizzard przygotowywał się już na ta odsłonę długi czas. Co do samej gdy to cieszy mnie również że nie będzie to MMO ;). Co do klas to wolałbym aby zostały także stare klasy bo były bardzo fajne, ale jeszcze dużo rzeczy zostanie w tej grze zmienionych i doszlifowanych.

Wiem że długi czas zanim Diablo III zostanie wydane, ale bardzo ucieszyła by mnie nowina, że w polskiej wersji będą te same głosy co w części II :) ...

EmoDarius

To te gry zrobiły kopie z Diablo II ;), np. Titan Quest ma prawie taką samą klawiszologię jak w Diablo II ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:16, Sephirath napisał:

Ech, a ja niestety muszę się poskarżyć, że to nowe Diablo zanosi się marnie. Cinematic
trailer i artworki to kupa dobrej roboty, jednak screeny z gry i gameplaye to jakieś
nieporozumienie. Kolor many się rozjaśnił, otoczenie dostajemy w pastelowatych barwach
jesieni (niektóre lokacje) a stworki wyglądają budyniowato, jak z WoWa.

Hej, to nie jest mroczne Diabolero :/

Jak rozumiem tym postem wypełniasz role typowego malkontenta, który szuka dziury w całym by ponarzekać sobie? (albo zaspokoic potrzebę bycia nonkonformistą...)

Diablo 3 wymiecie inne H''n''S! Ta gra będzie rządzić! Aha, Amazonki nie będzie. Będzie jak znam życie coś a''la Archer... Czemu? Nie ma Mężczyzn-Amazonek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:06, Lak5 napisał:

No no strona naprawdę ładna :), widać że Blizzard przygotowywał się już na ta odsłonę
długi czas.


wiesz, dla takiej firmy jak Blizzard zrobienie takiej czy innej strony nie wymaga wiele czasu ;)

Dnia 29.06.2008 o 13:06, Lak5 napisał:

Co do samej gdy to cieszy mnie również że nie będzie to MMO ;)


mnie to również cieszy, dobry kierunek ..i sprawdzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować