Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - oficjalny komunikat Blizzarda i strona internetowa

129 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 14:38, EmoDarius napisał:

No co ty, to tragedia była przykład głos Jamelli w IV akcie,porażka.barbarzyńca czy nekromata
też nie ma najlepiej podłożone głosy.IMO mogło być o wiele lepiej.


Było świetnie podłożone, a że Tobie sie nie podobało nie znaczy, że była to tragedia.
Skoro mi sie nie podoba, to znaczy, że jest shit - tak powiedział EmoDarius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:35, master matrox napisał:

A czemu takie zdziwienie?
Pierwsze Diablo ukazało się na konsoli Playstation. Owszem, aż takiego wielkiego
popytu na ten tytuł w wersji na PS One nie było


jak wyszło, to na PSX.. jeszcze wtedy nie było PS One ;) ..tak gafa z mojej strony była :/
..jednak Blizzard nauczony doświadczeniem przez lat naście nie zaistniał na rynku konsolowym i na dobre im to tylko wyszło..skupili sie na graczach PCetowych, w ten sposób zasilają swoje konto o setki milionów dolarów co roku.. z premierą Starcrafta II i DIABLO III oraz kolejnego dodatku do World of Warcraft zarobią jeszcze więcej to więc gdzie tu myśleć o graczach konsolowych? ..i tak prawie wszyscy z nich mają PCty i z pewnością oni również wydadzą troche pieniędzy by na swoich blaszakach zainstalować gry Blizzarda. Blizz o tym wie dlatego nie tworzy gier o wysokich wymaganiach sprzętowych ( gracze konsolowi zadowoleni z możliwości swoich konsol nieczęsto wydają na swoje PCty pieniądze )..więc wszystko jest w najlepszym porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:06, Lak5 napisał:

No wiesz ... Tworzenie mało zajmuje ale sam pomysł na tą stronę to naprawdę coś :D


pomysł ok..ale nie dajmy sie zwariować - bez jakiś ochów i achów, ja sie przynajmniej spodziewałem że stronka będzie zaj****ta :) ..od tego mają ludzi by mieli pomysły i potrafili je zrealizować, szło o czas jedynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:13, zbyszek... napisał:

Mogli by zrobic diablo na PS3 ;/ Tam nikt nie spiraci tego, a gra by sie sprzedała o
wiele lepiej niz na pc.


Gier Blizzarda się spiracić nie opłaca. Tracisz dostęp do oficjalnego Battle.net, czyli właściwie jakbyś miał połowę produktu. Na PS 3 by się lepiej nie sprzedało - na konsolach nie ma legendy Diablo (konwersja jedynki na PSX była porażką), tak jak na PC nie istnieje legenda Halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłeś EMO bo z tobą rozmawiałem na forum że "już nie jestem" pisałeś i "chciałbym zmienić nicka" ale włodarze gram.pl nie chcą sie zgodzić na taki ruch.. czy ty sobie jaja robisz czy tylko idiote udajesz?? dorabiasz jakąś bzdurną ideologie i mieszasz ludziom w głowach Panie @EmoDarius!!
...
co do spolszczenia pełnego DIABLO III to jestem za.. mieszkamy w Polsce, rozmawiamy i myślimy w ojczystym języku.. jak chcesz to wyp******** tam gdzie ci gier nie będą tłumaczyć ;] a jeśli idzie o spolszczenie DIABLO II to najgorsze nie było, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:22, Reynart napisał:

Ah w końcu coś wiadomo na pewno!! Będzie dobrze tylko kiedy ?????


na pewno to Kopernik.. ;) ..wiem jedno, czas teraz będzie sie dłuuużyłł jak jasna cho**ra :/

Dnia 29.06.2008 o 15:22, Reynart napisał:

Zapraszam do ankiety na mim GS ie ;p


a co? stawiasz browara?? jak nie to ban ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:00, strajker napisał:

Czy jest sznsa że CD Projekt z tej okazji wyda zbiorczo "Diablo" I i II (z dodatkami)
na DVD?
- np. w "Extra Klasyce Gold"?
W dodatku "Diablo I" w polszczyźnie (dla samej zasady):)


Dorzuć do tego hellfire i będzie git zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zbiorczego packa nie będzie bo o tym decyduje Blizzard, a nie CDP. Po drugie dzięki Bogu gra na pewno będzie po angielsku i nie będzie żadnych eksperymentów w stylu wciskania Gonery czy Jabłczyńskiej do polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:52, Lord Joker napisał:

dzięki Bogu gra na pewno będzie po angielsku i nie będzie żadnych eksperymentów w stylu
wciskania Gonery czy Jabłczyńskiej do polonizacji.


skąd te wiadomości?? gra jeszcze nie powstała a ty już tyle wiesz.. wiara to, czy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie pewną rzecz... Gry Blizzarda NIGDY nie oszałamiały grafiką, a mimo to, są hitami, wielokrotnie nagradzanymi - odnoszą sukces. A inni właśnie przede wszystkim chwalą się grafiką i wodotryskami... taki Crysis, grafika szałowa... ale gra jakoś nie słyszałem, aby stała się hitem. A co ciekawe, to właśnie PC''ty mają przewagę w mocy nad konsolami, i to właśnie na PC''tach grafika jest najlepsza... Cóż, GRYWALNOŚĆ RZĄDZI ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:50, król hugo 3 napisał:

czy możemy oczekiwać że cd projekt zajmie się d3 ?
Czy będzie możliwość wcześniejszego (lub wogóle) zamówienia na gram.pl?

Domyślać się tylko można, że tak. Na pewno będzie możliwość zamówienia pre-ordera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:52, Lord Joker napisał:

Po pierwsze zbiorczego packa nie będzie bo o tym decyduje Blizzard, a nie CDP. Po drugie
dzięki Bogu gra na pewno będzie po angielsku i nie będzie żadnych eksperymentów w stylu
wciskania Gonery czy Jabłczyńskiej do polonizacji.


Mylisz się i to aż w dwóch kwestiach.

1.Taki zbiorczy zestaw obejmujący "Diablo I" (bez dodatku) i "Diablo II" (z dodatkiem) CD Projekt już raz wydał i to się nazywało: "Diablo Battle Chest" w cenie (jeśli dobrze pamiętam) ca. 190 PLN, w niektórych Media Marketach można go było wówczas nabyć za... ca. 100 PLN (okładka dużego pudełka na obrazku)- zestaw był na zwykłych płytach CD:(

Oczekuję że CD Projekt znowu wyda zbiorczo (ale tym razem z dodatkiem do "jedynki" i patchem do dodatku 1,1) na... DVD!
I to nie jest tylko moje oczekiwanie ale wielu innych osób!

2.To jest nie do pomyślenia aby CD Projekt nie wydał po polsku "Diablo III" - to byłoby coś gorszego niż zbrodnia to byłby błąd!

20080629160126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:59, Ponet napisał:

Gry Blizzarda NIGDY nie oszałamiały grafiką


OoO a to dziwne dlaczego ludzie zachwycali się grafiką w Warcrafcie III, oraz dlaczego Starcraft kiedyś był taki piękny... Że nie wspomne o filmikach których piękno jest renomą Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:59, Ponet napisał:

Zauważcie pewną rzecz... Gry Blizzarda NIGDY nie oszałamiały grafiką, a mimo to, są hitami,
wielokrotnie nagradzanymi - odnoszą sukces


odsyłam do posta nr. 62 ( pierwszy na 4 stronie ) w tym temacie, tam opisałem jak sprawa sie ma z tą polityką blizzardowską.

Dnia 29.06.2008 o 15:59, Ponet napisał:

Cóż, GRYWALNOŚĆ RZĄDZI ! ;)


ano :) ..i kilkadziesiąt milionów ludzi o tym wie. rynek dla takich firm jak Blizzard stoi cały czas otworem :) ..szkoda mi jedynie tych co sie jedynie grafiką zachwyca.. nie wiedzą co tracą :/ ale to nie moja sprawa, ważnym dla mnie jest że powstają takie tytuły jak Warcraft, DIABLO czy gry vALVE na czele z Portal i HL2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:52, Lord Joker napisał:

Po drugie
dzięki Bogu gra na pewno będzie po angielsku i nie będzie żadnych eksperymentów w stylu
wciskania Gonery czy Jabłczyńskiej do polonizacji.


Człowieku, raz że skąd ty u diabła :P możesz wiedzieć w jakiej wersji językowej wyjdzie gra w Polsce( jesteś pracownikiem Blizzardu, czy co?) a dwa, że wyjście Diablo III po angielsku w naszym kraju nie leży w interesie ani wydawcy, ani samego Blizzardu. Chodzi o to, by gracze z Zachodu nie sprowadzali sobie tańszej wersji z Polski. Było to miliony razy tłumaczone. Gry są u nas całkowicie spolszczane, by np. Niemcy nie sprowadzali sobie od nas tańszej wersji.

A spolszczenie Diablo II było FENOMENALNE. Wielu uważa że lepsze od oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:11, rob300i napisał:

> Gry Blizzarda NIGDY nie oszałamiały grafiką

OoO a to dziwne dlaczego ludzie zachwycali się grafiką w Warcrafcie III, oraz dlaczego
Starcraft kiedyś był taki piękny... Że nie wspomne o filmikach których piękno jest renomą
Blizzarda.

Jemu raczej chodziło o to, że w grach Blizzarda grafika nie jest najważniejsza. Myślisz że w dniu premiery Diablo II miało najlepszą grafikę na komputerach ? Wtedy to pod względem grafiki jarano się Half-Life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:19, Darkstar181 napisał:

> > Gry Blizzarda NIGDY nie oszałamiały grafiką
>
> OoO a to dziwne dlaczego ludzie zachwycali się grafiką w Warcrafcie III, oraz dlaczego

> Starcraft kiedyś był taki piękny... Że nie wspomne o filmikach których piękno jest
renomą
> Blizzarda.
Jemu raczej chodziło o to, że w grach Blizzarda grafika nie jest najważniejsza. Myślisz
że w dniu premiery Diablo II miało najlepszą grafikę na komputerach ? Wtedy to pod względem
grafiki jarano się Half-Life.


Dokładnie, o to mi chodziło, źle to wyraziłem ;) Aczkolwiek, kolego Half Life wyszedł w 1998 r. a Diablo II w 2000 ;) Więc inna gra była wtedy na topie, jeżeli idzie o grafikę. A filmiki... po prostu miażdżą wszystko. I basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:11, rob300i napisał:

> Gry Blizzarda NIGDY nie oszałamiały grafiką

OoO a to dziwne dlaczego ludzie zachwycali się grafiką w Warcrafcie III, oraz dlaczego
Starcraft kiedyś był taki piękny... Że nie wspomne o filmikach których piękno jest renomą
Blizzarda.


tak, zgoda, ale Blizzard nie goni za wszelką cene by jego produkcje oszałamiały grafiką, filmiki są przepiękne, zgadza sie.. kiedyś ich produkcje wyznaczały nowe standardy w grafice również, zgadza sie.. lecz teraz odnaleźli swoje miejsce na ziemi i wszystko, cały zapał i pieniądze ładują w ludzi inteligentnych, pełnych zapału z pomysłami by skupić sie na tym co najważniejsze i co najbardziej przykuwa do monitora..stworzenia klimatu poprzez opowiedzenie ciekawej historii, prostej obsłudze programów oraz nienagannej jakości grafice ( w tej kolejności ) ..i o to w tym wszystkim chodzi jeśli idzie o tego typu produkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować