Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - oficjalny komunikat Blizzarda i strona internetowa

129 postów w tym temacie

Powiem tylko jedno - gameplay mnie powalił na kolana... ^^

Dobrze, że nowe sterowniki i karty NVidii obsługują już full PsychX bez tej karty fizyki, bo w Diablo III ciekawie zapowiadają się te zniszczenia. Grafika też jest bardzo ładna, gra wydaje się dopieszczona, a interakcja z otoczeniem jest niewątpliwe bardzo pozytywnym aspektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:49, deuser napisał:

jak wyszło, to na PSX.. jeszcze wtedy nie było PS One ;) ..tak gafa z mojej strony była
:/


Heh, wiem że na PSX, ale po prostu kilka razy zostałem delikatnie mówiąc ochrzaniony za użycie skrótu PSX i dlatego napisałem PS One. A dlaczego? Zobacz sobie sam, co to za urządzenie PSX:
http://pl.youtube.com/watch?v=vofHwP9J9Rw
Chciałem znaleźć na stronie Sony, ale coś za bardzo w tej chwili nie udało mi się tego znaleźć ;)

Dnia 29.06.2008 o 14:49, deuser napisał:

..jednak Blizzard nauczony doświadczeniem przez lat naście nie zaistniał na rynku konsolowym
i na dobre im to tylko wyszło..skupili sie na graczach PCetowych, w ten sposób zasilają
swoje konto o setki milionów dolarów co roku.. z premierą Starcrafta II i DIABLO III
(...)


Dokładnie.
Ich tytuły, które ukazały się na konsolach - Diablo, czy chociażby Warcraft 2 nie odniosły sukcesu. Co innego mogłoby być w dzisiejszych czasach, ale jednak niech już pozostaną domeną PeCetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby D3 mialo mozliwosc grania na oryg. wersji jezykowej. Tzn nie mam nic przeciwko spolszczaniu gry, ale podczas handlu na BNie sa problemy z nazwami przedmiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:26, napster6 napisał:


Z tego co już wiemy to nie będzie gra MMO, aczkolwiek będzie zawierała tryb multiplayer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:13, deuser napisał:

byłeś EMO bo z tobą rozmawiałem na forum że "już nie jestem" pisałeś i "chciałbym
zmienić nicka" ale włodarze gram.pl nie chcą sie zgodzić na taki ruch.. czy ty sobie
jaja robisz czy tylko idiote udajesz??
dorabiasz jakąś bzdurną ideologie i mieszasz
ludziom w głowach Panie @EmoDarius!!
...


No ale do niektórych nie dociera, to muszę takie głupie bajeczki wymyślać, no i bardziej taka bajeczka odzwierciedla teraźniejszość.Tak jest chociaż jasność jest jakaś.i nie piszę nigdzie że nigdy nie byłem EMO,tylko że już teraz nie jestem.Zresztą wali mnie to.A co do spolszczenia z lektorami to róbcie co chcecie,najwyżej będę grał z wyłączonymi głośnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Blizzard poda kolejne informacje na temat Diablo III. Tak ważne rzeczy jak grywalne postacie czy data premiery nadal pozostają za murami, a raczej ścianami, siedziby Blizzarda. Mi pozostaje tylko planować zakup nowego komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to cenię sobie w Blizzardzie. Wierność PC. Na dzień dzisiejszy to już chyba jedyna firma, która robi tylko gry na PC i jeszcze nie zbankrutowała. Blizzard to dowód na to, że jak się postara, to i z gry na PC można wycisnąć grube miliony jak nie miliardy (World of Warcraft) dolców. Czekam na Diablo III z niecierpliwością. Diablo II to jedyna gra Blizzarda, w którą gram do dziś. Grałem w Starcrafta, we wszystkie Warcrafty, ale jednak Diablo to jest to. Nie przepadam za RTSami. Wolę prostego H''n''S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... nareszcie ściągnął mi się gameplay (800 MB na łączu 256-512 kb/s)!!! Całkiem niezły.
Czy komuś jeszcze rozwiązanie z płcią i klasami przypomina to z pamiętnego Darkstone''a (dla nieświadomych - pierwszy klon Diablo w 3D, wyszedł przed D2!) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:07, strajker napisał:

> Po pierwsze zbiorczego packa nie będzie bo o tym decyduje Blizzard, a nie CDP. Po
drugie
> dzięki Bogu gra na pewno będzie po angielsku i nie będzie żadnych eksperymentów
w stylu
> wciskania Gonery czy Jabłczyńskiej do polonizacji.

Mylisz się i to aż w dwóch kwestiach.

1.Taki zbiorczy zestaw obejmujący "Diablo I" (bez dodatku) i "Diablo II" (z dodatkiem)
CD Projekt już raz wydał i to się nazywało: "Diablo Battle Chest" w cenie (jeśli dobrze
pamiętam) ca. 190 PLN, w niektórych Media Marketach można go było wówczas nabyć za...
ca. 100 PLN (okładka dużego pudełka na obrazku)- zestaw był na zwykłych płytach CD:(

Oczekuję że CD Projekt znowu wyda zbiorczo (ale tym razem z dodatkiem do "jedynki" i
patchem do dodatku 1,1) na... DVD!
I to nie jest tylko moje oczekiwanie ale wielu innych osób!

2.To jest nie do pomyślenia aby CD Projekt nie wydał po polsku "Diablo III" - to byłoby
coś gorszego niż zbrodnia to byłby błąd!


Również chciałbym , aby wyszły wszystkie części Diablo z dodatkami na DVD, ale niestety obawiam się, że to nie będzie możliwe z jednego zasadniczego powodu - dodatek Hellfire wydała SIERRA, a nie Blizzard.

A co do Diablo III to dopiero po większej ilości informacji będzie można coś konkretniejszego powiedzieć. Chciałbym, żeby była możliwość wyboru języka - polski lub angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 18:14, PoTomek napisał:

Również chciałbym , aby wyszły wszystkie części Diablo z dodatkami na DVD, ale niestety
obawiam się, że to nie będzie możliwe z jednego zasadniczego powodu - dodatek Hellfire
wydała SIERRA, a nie Blizzard.

A co do Diablo III to dopiero po większej ilości informacji będzie można coś konkretniejszego
powiedzieć. Chciałbym, żeby była możliwość wyboru języka - polski lub angielski.


Nie widzę problemu aby CD Projekt nie mógł wydać razem (w jednym zestawie na DVD - "Diablo I", "Diablo II" z dodatkiem (Blizzarda) i dodatek do jedynki "Diablo" (Sierry) - skoro ten dodatek do jedynki (made in Sierra) był wydawany swego czasu przez CD Projekt na pełnych prawach – dlaczego uważasz, że CDP nie może wydać razem produkty różnych firm?
Jest jakaś przeszkoda prawna?

Gdyby jednak stanowiłoby to problem (połączenie w jednym zestawie produktów Blizzarda i Sierry) przecież jest wyjście - wydać na DVD w Extra Klasyce Gold "Diablo I", "Diablo II" z dodatkiem do dwójki (Blizzarda) i wydać w „Extra Klasyce Dodatki” sam dodatek (z patchem 1,1) do „Diablo I” czyli „Hellfire”.

To byłby nawet dobry pomysł wydać w dwóch wersjach instalacyjnych „Diablo III” w Polsce.
Oczywiście mam nadzieję że CD Projekt wyda również bogatą i atrakcyjną Edycje Kolekcjonerska „Diablo III”:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 18:32, strajker napisał:

Oczywiście mam nadzieję że CD Projekt wyda również bogatą i atrakcyjną Edycje Kolekcjonerska
„Diablo III”:)


o to bym sie nie martwił.. martwiłbym sie jedynie o cene takiej edycji, bo coś czuje że kosztować ona będzie grubo ponad 200 złotych :/ ..i nie piszcie że: nawet jeśli będzie ona kosztować 300 zł to i tak kupie, bo walną taką cene z kosmosu, a my i tak kupimy, bo to przecież DIABLO III ..APEL: CDP zróbcie wszystko by cena Edycji Kolekcjonerskiej była porównywalna z innymi EK wydawanymi na polskim rynku, PLEASE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 18:53, Pile napisał:

Jak cena to dla was taki problem to czemu kupujecie kolekcjonerke?


ja staram sie o to by cena problemem nie była.. ale co ja mogę.. kupić jeno mogę :] ..ALE APEL pozostaje!! no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że powstaje Diablo 3, ale to już nie będzie te Diablo do którego można powrócić po 6 latach, bez krzywienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, strona świetna ! Cały czas na niej siedzę i oglądam ją ^^ A DiabloIII jak diablo, nie można się doczekać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 19:12, Baal Namib napisał:

Kurde, strona świetna ! Cały czas na niej siedzę i oglądam ją ^^


No ja tak samo ~^ Nie wiem co tam widzę ale wchodzę co 10 min i patrzę czy nie ma ogłoszonego czegoś nowego. To już choroba na punkcie Diablo... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 19:09, loytartoreto napisał:

Cieszę się, że powstaje Diablo 3, ale to już nie będzie te Diablo do którego można powrócić
po 6 latach, bez krzywienia się.


no i kolejna osoba która pewna jest czegoś :/ ..może za lat kilkadziesiąt usiądziesz przy kominku i opowiesz wnukom jak to ta pewność zmyliła cie w 100% ..i bez krzywienia się teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Diablo III już oficjalnie powstaje, to dobrze by było zaopatrzyć się w zapas myszek, bo te przy tej grze psują się naprawdę szybko ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować