Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - oficjalny komunikat Blizzarda i strona internetowa

129 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 13:13, El Bozo napisał:

Diablo 3 wymiecie inne H''n''S! Ta gra będzie rządzić! Aha, Amazonki nie będzie. Będzie
jak znam życie coś a''la Archer... Czemu? Nie ma Mężczyzn-Amazonek ;)


Nie wymiecie H''n''S, bo ich praktycznie nie ma! Ona wymiecie wszystko, przewróci do góry nogami cały rynek.

Będziesz miał Archera w D3, przyjrzyj się dokładnie screenom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:13, zbyszek... napisał:

Mogli by zrobic diablo na PS3 ;/ Tam nikt nie spiraci tego, a gra by sie sprzedała o
wiele lepiej niz na pc.


no co ty gościu?? DIABLO na konsoli? lepsza sprzedaż na PS3? kpisz czy o droge pytasz? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:13, zbyszek... napisał:

Mogli by zrobic diablo na PS3 ;/ Tam nikt nie spiraci tego, a gra by sie sprzedała o
wiele lepiej niz na pc.

Tia... gadaj zdrów. Jakoś pomimo tego wysokiego piractwa, Blizzard zarabia ogromne pieniądze na swoich grach, a każda z nich to gra PC.
I już widzę tę lepszą sprzedaż na PS3 :) Dałbym sobie rękę uciąć, że gra i tak sprzedawałaby się lepiej na PC, niż na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, o stronie internetowej to chyba każdy wie już od wczoraj, więc informacja na jej temat raczej zbędna ;)

Co tu dużo pisać - wszyscy wiernie czekali i się doczekali. Zapowiedź Diablo opatrzonego numerkiem "3" od razu wywołała burzę dyskusji na wszelkich serwisach internetowych i forach. Trailer który dostępny jest na stronie prezentuje się świetnie i mrocznie - jest utrzymany w klimatach z poprzednich częściach. Obejrzałem tez fragmenty gameplayu i prezentują się one bardzo ładnie. Gra od strony audio wizualnej jest świetna. Oby też grywalność i miodność były na równie wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu jeśli wyjdzie na przełomie 2009/2010, to będzie dobrze. Ale wiadomo, jak to jest z Blizzardem...
Red Guard: U mnie to było tak - 4 osoby, 2 pudełka pizzy, 8 litrów coli, 4 browary... Pamiętny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:19, deuser napisał:

no co ty gościu?? DIABLO na konsoli? lepsza sprzedaż na PS3? kpisz czy o droge pytasz?
;p


A czemu takie zdziwienie?
Pierwsze Diablo ukazało się na konsoli Playstation. Owszem, aż takiego wielkiego popytu na ten tytuł w wersji na PS One nie było, ale jednak i tak ten kto miał kupić, to ją kupił. W grze był także dostępny tryb co-op (choć wtedy jeszcze nie znano takiego pojęcia), tak że dwóch graczy mogło grać na jednym ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sznsa że CD Projekt z tej okazji wyda zbiorczo "Diablo" I i II (z dodatkami) na DVD? - np. w "Extra Klasyce Gold"?
W dodatku "Diablo I" w polszczyźnie (dla samej zasady):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:15, deuser napisał:

wiesz, dla takiej firmy jak Blizzard zrobienie takiej czy innej strony nie wymaga wiele
czasu ;)


No wiesz ... Tworzenie mało zajmuje ale sam pomysł na tą stronę to naprawdę coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Blizzard nadal jest niezdobytą twierdzą pecetowców. Dzięki takim grom, jak SC, Diablo, Warcraft i WoW Zamieć potrafi stawić czoła każdej konsoli ;] 10 mln graczy w WoW''a, SC jako religia w pewnym azjatyckim kraju a o drugiej części Diablo i W3 nie wspominając ;] Cieszmy się i radujmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:12, Aviolate napisał:

Heh, Blizzard nadal jest niezdobytą twierdzą pecetowców. Dzięki takim grom, jak SC, Diablo,
Warcraft i WoW Zamieć potrafi stawić czoła każdej konsoli ;] 10 mln graczy w WoW''a,
SC jako religia w pewnym azjatyckim kraju a o drugiej części Diablo i W3 nie wspominając
;] Cieszmy się i radujmy!


Dokładnie tak ;D Dobrze że przynajmniej oni potrafią wyczuć idealnie rynek i tworzyć kultowe produkcje. Jaki pecetowy gracz nie słyszał o Diablo, SC czy WOW''ie? Niech Blizzardowi będą dzięki! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze i tym razem CDP spolszczy całkowicie D3:) D2 mialo genialne spolszczenie a głosy uzyczone bohaterom jak i wszystkim zyjącym tam ludziom oddawały emocje w 100%. Licze na CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:15, BaRt3k. napisał:

Mam nadzieje ze i tym razem CDP spolszczy całkowicie D3:) D2 mialo genialne spolszczenie
a głosy uzyczone bohaterom jak i wszystkim zyjącym tam ludziom oddawały emocje w 100%.
Licze na CDP :D


Jaaasne lektorzy byli bardzo profesjonalni :/ następnym razem niech robią tylko spolszczenie kinowe i tak będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że Blizzard kiedyś potwierdzi że pracuje na Diablo 3. Martwi nie jedynie to aby Diablo 3 nie było grą MMO .A co do stronki to bardzo ładnie wykonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:20, EmoDarius napisał:

Jaaasne lektorzy byli bardzo profesjonalni :/ następnym razem niech robią tylko spolszczenie
kinowe i tak będzie najlepiej.


Co ty masz takie zdanie :P Mi się podobało pełne spolszczenie Diablo II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:27, Pavz napisał:

Co ty masz takie zdanie :P Mi się podobało pełne spolszczenie Diablo II.


No co ty, to tragedia była przykład głos Jamelli w IV akcie,porażka.barbarzyńca czy nekromata też nie ma najlepiej podłożone głosy.IMO mogło być o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:18, Kawosz napisał:

Będziesz miał Archera w D3, przyjrzyj się dokładnie screenom.

Ponoć to będzie klasa rogue, taki właśnie jak w jedynce. Chociaż tam to chyba również były same kobiety. Być może będzie to to samo tylko pod nową nazwą i z kilkoma nowymi umiejętnościami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować