Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - oficjalny komunikat Blizzarda i strona internetowa

129 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 19:46, godryk napisał:

Jezeli nie podaja dokładnej daty premiery D3, to wiadomo, że szybko jej nie wydadzą,
najszybciej w 2010 roku, niestety:(


pesymista ;p ..więcej wiary drogi Panie.. coś czuje że Blizzard szykuje nam niespodziankę w postaci niedalekiego terminu wydania tej że gry..ALE nie ma co liczyć że w tym roku ją ujrzymy.. jednak wielką zdaje sie być przesadą to co poniektórzy piszą że DIII będzie dostępne dopiero w 2010 czy 2011 roku, jakoś nie chce mi sie w to wierzyć.. ale jeśli się mylę to co? lubię dawać ludziom nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę ze pod koniec 2009 :( ale warto będzie nie ma co. Ja se na moim GSie przetłumaczyłem najważniejsze info z strony blizza typu jakie będą questy, postacie itp + sonda :) zapraszam. Tam jest wszystko co wiem o Diablo III. I wyszukuje coraz więcej... Diablo III walk on the earth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem rozczarowany:
1) Fabuła zapowiada się, tradycyjnie, jako wymyślona podczas dziesięciominutowej burzy mózgów uczniów IIA miejscowej szkoły podstawowej. ;)
2) Grafika jest strasznie sztuczna i "przećpana" kolorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:35, Hopeless napisał:

Osobiście jestem rozczarowany:
1) Fabuła zapowiada się, tradycyjnie, jako wymyślona podczas dziesięciominutowej burzy
mózgów uczniów IIA miejscowej szkoły podstawowej. ;)

To jest Diablo.

Dnia 29.06.2008 o 20:35, Hopeless napisał:

2) Grafika jest strasznie sztuczna i "przećpana" kolorami.

To jest Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 20:44, SoundWave napisał:

Ciekawe kiedy wyjdzie na konsole...


a co czekasz na to? ..dłuuuugość dźwięku samotności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:06, deuser napisał:

> Ciekawe kiedy wyjdzie na konsole...

a co czekasz na to? ..dłuuuugość dźwięku samotności ;)

Myslalem, ze to moje "UPS!" pod koniec posta cos zdradzi, ale widac nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:18, SoundWave napisał:

Myslalem, ze to moje "UPS!" pod koniec posta cos zdradzi, ale widac nie :/


ale te "3 kropki" oddzieliły opinie od tego nieszczęsnego "UPS!" ;) ..wszystko jasne było, ale my cwaniaki żeśmy to wykorzystali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że odpowiednim terminem na wydanie gry będzie grudzień 2008.

Co do artykułu to strona internetowa przedstawia się dość dobrze, ale przeraża mnie tylko jedno - grafika. Wydaje mi się zbyt cukierkowa... Bardziej pasuje do Sacreda niż do Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 21:53, MrSmok napisał:

Też uważam, że odpowiednim terminem na wydanie gry będzie grudzień 2008.


Hehe... Bo pod gwiazdkę :) Nie wiem tylko czy bym się ze upgradem sprzętu wyrobił ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika na powierzchni i może jest taka za mało mroczna ale sadząc po stronie blizzarda i filmikach jednak klimat pozostanie a może nawet będzie jeszcze większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wiernym fanem Diablo grałem w jego pierwsza cześć jeszcze na PS1, uważam, że gra zapowiada się bardzo ciekawie i będzie kolejnym hiciorem z stajni blizzarda i kiedy tylko wyjdzie z całą pewnoscia ją kupie. Ponoc wszystko można zepsuć a odgrzewane tytuły nie smakują już tak dobrze, i prze to znajdzie siw wielu krytyków tego tytułu.
nie mozemy sie jednak oszukiwac Blizzard potrafi i zawsze daje rade sam gram obecnie w WoW''a i czekam na dodatek z wstrzymanym oddechem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować