Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II jednak nie w grudniu

47 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 12:42, Gawełek napisał:

Szykowanie płatnego dema? Przecież to nie w stylu Blizzarda! Na pewno takiego bajeru
ów firma nie szykuje.


tak, to by była Zgroza a nie Zamieć ;]
...
ale mnie nie szczególnie zmartwiła ta wiadomość..interesuje mnie inny tytuł Blizzarda.. DIII mianowicie, tam pokładam swe nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu chcą nam narobić apetytu zrobią to samo co z diablo III do ostatniej chwili mówili że diablo III narazie nie powstanie i co niespodzianka...
to samo zrobią z premierą StarCraft''a II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzięki temu przedłużeniu daty premiery gra ma być pozbawiona bugów, bez żadnych niedociągnięć i problemów z rozgrywką to chętnie poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwredniejsze jest u nich to, ze oni po prostu MUSZĄ dopracowac te gry, aby potem wydawac jak najmniej patchow :). Przed premiera sie ich nienawidzi a po premierze - kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że premiera SC2 nie odbędzie się w tym roku ale aby powstała świetna gra potrzeba trochę czasu i od razu przypomina mi się że czekanie to 50% przyjemności :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była inna firma to byłby szok, ale w przypadku Blizzard''a wcale mnie to nie dziwi ;). Jestem natomiast ciekawy kiedy Blizz wypuści Diablo III... Premiera SCII jest najprawdopodobniej w 2009, a wydanie w tym samym roku trzeciego Diabełka nie leży w ich stylu. Chociaż gdy widzę gameplay tego cuda (nad którym ponoć pracują już 4 lata) sądzę, że jest on już w zaawansowanym stadium. Kto wie? Może Blizz uraczy nas demem D3 jeszcze w tym roku (marzenie ściętej głowy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać, zresztą i tak niespecjalnie wierzyłem w grudniową datę premiery. Jeśli jest taka potrzeba niech spokojnie pracują - były już takie gry, które pokazały, że pośpiech nic dobrego nie przynosi. Poza tym oczekiwanie wzmaga apetyt - im dłużej poczekamy, tym większa będzie przyjemność kiedy gra w końcu wyląduje na dysku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie w tym roku.
A co do płatnego dema - Blizzard to nie EA lub Sony, więc żadnego płatnego dema nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć czy dema w ogóle się pojawią, w końcu oba tytuły są tak znane, że reklamować/demonstrować ich nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard sam jest sobie panem i władcą, podobnie jak w przypadku Valve. Nie mają nad sobą wydawców i goniących ich terminów. Podoba mi się to robienie gry w tajemnicy ;) Spekulacje były, owszem, ale nikt nic pewnego nie wiedział (Kiedyś mówiono, że Blizz siedzi tylko na WoWem). Mając sporą część gry na ukończeniu ogłaszają światu, że takie cuś istnieje i jest ok. Przynajmniej gracze nie będą czekać 5-6 lat ;) (Najwyżej 2...:P).

Nikogo nie powinno dziwić, że SCII w tym roku się nie pojawi. Już wcześniej przy którymś filmiku ktoś powiedział, że owszem, wszystko ładnie pięknie, ale praktycznie nie mają kampanii... Co jak co, ale StarCraft z samym multi to dla mnie za mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować