Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe sterowniki do kart ATI

45 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2006 o 19:38, ciaputek napisał:

Jak miałem GeForce''a to nie musiałem odinstalowywać starszych żeby nowe się zainstalowały.Po
prostu instalowałem i było oki.

Ati to wyższa liga ;) Dzięki temu wszystko ci lepiej będzie chodzić ;) trust me on that.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 19:23, przetalent napisał:

I kolejne nowe sterowniki ! ale po co to komu ?


Jak to po co? Żeby poprawiać błędy i działanie w najnowszych grach na najnowszych kartach (na tych trochę starszych również). Sterowniki wychodzą co miesiąc. Chyba lepiej, żeby były częste aktualizacje, prawda? A jak nie chce nam się, to po prostu nie instalujemy. Ja cieszę się, że ATI poważnie podchodzi do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe sterowniki, zainstalowałem, restart kompa i co widze? ciemność widze i tak bez końca
nie mam nic do tych sterowników ale wole zostać przy starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !!! Czy wy niewiecie o tym że istnieją sterowniki OMEGA , które są o tyle wydajniejsze że Hej :D Zawsze wychodzą jedna wersja do tyłu bo są modyfikowane i zawsze wszystko chodzi lepiej niż na zwykłych o wersję nowszysch. OMG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych sterownikow to ja ich juz wogule nie instaluje mam radka 9600pro i mam dobre stery z ktorych jestem zadowolony i z nich korzystam. A moje doswiadczenia z kazdymi nowszymi sterami sa coraz gorsze one sa ulepszane tylko dla nowych kart a te starsze to olewaja strumieniem o rozmiarach wodospady niagara. I tutaj nawet Omega DNA czy NGO nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 22:54, WolfClub napisał:

Co do nowych sterownikow to ja ich juz wogule nie instaluje mam radka 9600pro i mam dobre stery
z ktorych jestem zadowolony i z nich korzystam. A moje doswiadczenia z kazdymi nowszymi sterami
sa coraz gorsze one sa ulepszane tylko dla nowych kart a te starsze to olewaja strumieniem
o rozmiarach wodospady niagara. I tutaj nawet Omega DNA czy NGO nie pomoga.

Akurat w twoim przypadku to prawda. Ja miałem przez jakiś czas radka 9600 PRO ale niedawno zmieniłem na X800 GT i nowe stery OMEGA bardzo mi się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ati robi stery a nvidia o nas nie mysli :P juz dawno zadnych sterow nie wydala (mojej karcie i tak nic nie zmienia :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 22:54, WolfClub napisał:

Co do nowych sterownikow to ja ich juz wogule nie instaluje mam radka 9600pro i mam dobre stery
z ktorych jestem zadowolony i z nich korzystam. A moje doswiadczenia z kazdymi nowszymi sterami
sa coraz gorsze one sa ulepszane tylko dla nowych kart a te starsze to olewaja strumieniem
o rozmiarach wodospady niagara. I tutaj nawet Omega DNA czy NGO nie pomoga.


mozesz napisac jakie masz stery bo kumpel ma 9600 i ma problemy bo jak gra w CoD-2 to mu sie gra wiesza. ja mam R9500 i jade tylko na najnowszych sterach i jeszcze nigdy nie mialem problemu zeby mi sie gra zwiesila czy cos, no chyba ze fps mi spada ponizej 5 i jest zwis totalny ale wtedy odpala sie VPU reset grafy i juz gram dalej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ja uzywam sterow Catalysty 5.8
Ale jest w wiekszosci przypadkow tak że ze sterami trzeba samemu probowac sciagnac tego trochee jeden dzien przecierpiec i probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nowych sterownikach to ciągle piszą, jak tylko nowe wyjdą a o patchach do W3 i SC jakoś ani słowa ;). Choć w sumie, to nie ma o czym pisać, nawet Blizzard się nimi nie chwali, bo ostatnio jedyne zmiany wprowadzane w patchach to blokady kolejnych hacków :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 15:10, ckamil666 napisał:

Ukazywanie się w takim tępie nowych sterowników świadczy tylko o wadach układu ATI... Nvidia
rządzi... ;P


Stery do Nvidii ukazują się częściej niż do ATI -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować