• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kacper78

Playstation 3 40GB czy 60GB

Pytanie

Siema, chciałbym się poradzić, ponieważ zamierzam kupić konsolę Playstation 3 (PS3) i niewiem, którą wersje wybrać.
Dużo czytałem o tych wersjachi muszę powiedzieć, że 40GB mniej ciągnie prądu i lepiej się schładza, natomiast 60GB
ma więcej pamięci i slotów USB. Niewiem co wy o tym sądzicie, proszę o odpowiedź.
P.S za wszystko dzięx!
=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.06.2008 o 22:09, kacper78 napisał:

Siema, chciałbym się poradzić, ponieważ zamierzam kupić konsolę Playstation 3 (PS3) i
niewiem, którą wersje wybrać.
Dużo czytałem o tych wersjachi muszę powiedzieć, że 40GB mniej ciągnie prądu i lepiej
się schładza, natomiast 60GB
ma więcej pamięci i slotów USB. Niewiem co wy o tym sądzicie, proszę o odpowiedź.
P.S za wszystko dzięx!
=]

Jezeli kasa nie stanowi dla ciebie problemu, zdecydowanie bierz wersje 60GB. Niech za jedyna zalete posluzy ci ta, ktora deklasuje reszte - bedziesz mogl bez przeszkod odpalac gierki z PS2, a na konsoli z mniejszym lub wiekszym dyskiem jest to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2008 o 23:00, gothicsheep napisał:

Jezeli kasa nie stanowi dla ciebie problemu, zdecydowanie bierz wersje 60GB. Niech za
jedyna zalete posluzy ci ta, ktora deklasuje reszte - bedziesz mogl bez przeszkod odpalac
gierki z PS2, a na konsoli z mniejszym lub wiekszym dyskiem jest to niemozliwe.

Jak to na konsoli z większym dyskiem się nie da? Przecież wersja 80GB obsługuje gry z PS2...
Do kacper78
Bierz wersję 60GB. Możliwość grania w gry z PS2 może się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2008 o 00:05, ziptofaf napisał:

Jak to na konsoli z większym dyskiem się nie da? Przecież wersja 80GB obsługuje gry z
PS2...

Serio? Przyznam szczerze, ze tu sie wahalem, ale skoro sprawa wyjasniona to bede wiedzial juz na przyszlosc. A osobiscie bralbym 40GB, bo PS2 juz mam, dysku w zyciu bym chyba nie zapelnil i tak, no i cenowo tez troche taniej wychodzi. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2008 o 00:12, gothicsheep napisał:

Serio? Przyznam szczerze, ze tu sie wahalem, ale skoro sprawa wyjasniona to bede wiedzial
juz na przyszlosc. A osobiscie bralbym 40GB, bo PS2 juz mam, dysku w zyciu bym chyba
nie zapelnil i tak, no i cenowo tez troche taniej wychodzi. ;P

akurat na ps3 ze względu na zastosowanie sloooooooooow ray disc coraz więcej gier się instaluje na twardzielu (jest chyba nawet i taka która co rozdział parenaście minut przerzuca dane na dysk twardy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2008 o 07:06, sig. napisał:

akurat na ps3 ze względu na zastosowanie sloooooooooow ray disc coraz więcej gier się
instaluje na twardzielu (jest chyba nawet i taka która co rozdział parenaście minut przerzuca
dane na dysk twardy).

Dlatego nie bez powodu PS3 i ogolnie konsole nowej generacji porownuje sie do PeCetow. ;-) Mi tam ogolnie, to nie przeszkadza, bo skoro ma byc szybciej i plytki nie musza sie rysowac, to po co wynajdowac jakies blahe wytlumaczenia? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2008 o 11:40, gothicsheep napisał:

> akurat na ps3 ze względu na zastosowanie sloooooooooow ray disc coraz więcej gier
się
> instaluje na twardzielu (jest chyba nawet i taka która co rozdział parenaście minut
przerzuca
> dane na dysk twardy).
Dlatego nie bez powodu PS3 i ogolnie konsole nowej generacji porownuje sie do PeCetow.
;-) Mi tam ogolnie, to nie przeszkadza, bo skoro ma byc szybciej i plytki nie musza sie
rysowac, to po co wynajdowac jakies blahe wytlumaczenia? ;P

Ja akurat zamierzam kupić konsole za granicą(USA) , bo tam jest taniej chociaż przesyłka troszke kosztuje, ale wszystko tam jest taniej.
Jest tam rónież konsola 80GB, co o niej powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2008 o 15:59, kacper78 napisał:

Ja akurat zamierzam kupić konsole za granicą(USA) , bo tam jest taniej chociaż przesyłka
troszke kosztuje, ale wszystko tam jest taniej.
Jest tam rónież konsola 80GB, co o niej powiesz?

IMO 60 giga spokojnie ci wystarczy na wszystko - instalki, demka, trailery, trainery, patche, czy czego tam dusza zapragnie. A jak cie stac na wersje 80GB, to zaoszczedzone pieniadze przeznacz na jakies porzadne gierki i tyle. Aczkolwiek dla mnie to szastanie kasa w tym momencie, wolalbym juz kupic Xboxa (i tak uczynie) przede wszystkim ze wzgledu na zblizajaca sie premiere Fable 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2008 o 11:40, gothicsheep napisał:

Dlatego nie bez powodu PS3 i ogolnie konsole nowej generacji porownuje sie do PeCetow.
;-) Mi tam ogolnie, to nie przeszkadza, bo skoro ma byc szybciej i plytki nie musza sie
rysowac, to po co wynajdowac jakies blahe wytlumaczenia? ;P

Co prawda gry konsolowe są poza kręgiem mojego zainteresowania, ale w przypadku x-pudła instalacja jest chyba zawsze opcjonalna (bo tam jest dvd, czyli można spokojnie doczytywać z płyty zamiast z dysku). Zależy jeszcze co uznać za następną generację, bo jak dla mnie grajstacja oraz x-pudło to poprzednia na sterydach (a jedynym next-genem jest rewolucjonizujące rozrywkę wiiiiiiiii (gdybym miał kupić konsolę było bo ty napewno coś z oferty nintendo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2008 o 20:25, sig. napisał:

Co prawda gry konsolowe są poza kręgiem mojego zainteresowania, ale w przypadku x-pudła
instalacja jest chyba zawsze opcjonalna (bo tam jest dvd, czyli można spokojnie doczytywać
z płyty zamiast z dysku). Zależy jeszcze co uznać za następną generację, bo jak dla mnie
grajstacja oraz x-pudło to poprzednia na sterydach (a jedynym next-genem jest rewolucjonizujące
rozrywkę wiiiiiiiii (gdybym miał kupić konsolę było bo ty napewno coś z oferty nintendo).

Jezeliby patrzec pod katem bebechow i okreslenia next-gen, to PS3 i Xboxa360 spokojnie mozna takim mianem ochrzcic. Z drugiej zas strony sa to rzeczywiscie ulepszone wersje konsol, ale jakby inaczej na to spojrzec... Tzn. chodzi mi tu o to, ze jak Pley3 i x360 nazwawaliby sie inaczej, to Twoje przekonanie odnosiloby sie juz do tego? ;-)

I czemu Wii? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2008 o 20:32, gothicsheep napisał:

I czemu Wii? ;>

bo sławny wilot mógłby zastąpić myszkę (w przeciwieństwie do pada). pozatym gier na wii nie uświadczysz zwykle nigdzie indziej, a ze względu na marne wnętrzności liczy się to co najważniejsze: pomysł (a nie zbędne fajerwerki graficzne jak przy ps3/xpudle oraz niestety pc (naturalnie są wyjątki, ale jest ich zdecydowanie za mało. )becnie oczekuję praktycznie tylko na disciples 3, ze wszystkich zapowiadanych gier tylko ta ma szansę spełnić moje oczekiwania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Osobiście polecam Ps3 wersja 60 GB ponieważ wsteczna kompatybilność naprawdę może przynieść dużo radochy!
Ja wybrałem Ps3 40GB bo fundusze mi nie pozwalały ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tak własnie zgdzam sie z tsumani92 ponieważ to mój kumpel , i mówił że jak kupywał PS3 to nawet niebyło już wersji 60 Gb .. więc sami ocencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować