Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Fani WoW-a nie odejdą przez Diablo III

65 postów w tym temacie

pepsi

Przedstawiciele Blizzarda mają nadzieję, że ich nowo ogłoszona produkcja, Diablo III, wzbudzi zainteresowanie także wśród osób grających w World of Warcraft. Wielki powrót tercetu Diablo-Mephisto-Baal nie powinien jednak ich zdaniem wpłynąć ujemnie na zaludnienie Azeroth.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard: Fani WoW-a nie odejdą przez Diablo III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica? Przestaną płacić tu, zaczną płacić tam ;) (wiem, w D3 zapewne abonamentu nie będzie... ale myślę, że jeśli chodzi o liczbę kupionych kopii ta gra przebije wszystko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi fani nie odejdą od WOW''a, tak mi sie przynajmniej wydaje. Nie po to się hoduje przez pare lat postać, żeby tak nagle rzucić ją w cho###e :) Ciekawe tylko na kiedy mniej więcej planują premierę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby ta gra przebiła wszystko pod względem liczby kupionych kopii, wychodzi tylko na pecety, a to raczej przekreśla jej szanse w pojedynku "na liczby" z takim GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde Blizzard to dla mnie chora firma. Spojrzcie jak sprzedaja sie ich ostatnie tytuly (nie licze wow-a, bo to najnowsze dzielo) na allegro (niestety reszta sklepow nie pokazuje takich statystyk). Gry zawsze okazuja sie hitami komercyjnymi, ludzie graja w te gry bez opamietania. Gdyby zaczeli wydawac gry tasmowo dajac minimum poprawek za maxymalna cene jak EA i inne tasiemce typu PES, to problem otylosci wsrod mlodziezy zwlaszcza na zachodzie bylby mniejszy o jakies 10 - 20%.
Gdyby takich firm bylo powiedzmy z 3 - 4 wiecej, to az boje sie o to ile osob by spedzalo zycie przed kompem.
Skladki do ZUS-u odprowadzaloby sie w goldzie i wogole odjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III nie ma szans pobić w ilości sprzedanych kopii hity konsolowe. Zbyt dużo piratów na tym świecie ;P A poza tym WoW przez jeszcze kilka lat nie zacznie tracić graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 09:03, Kędziorus napisał:

Diablo III nie ma szans pobić w ilości sprzedanych kopii hity konsolowe. Zbyt dużo piratów
na tym świecie ;P A poza tym WoW przez jeszcze kilka lat nie zacznie tracić graczy ;)


Diablo III ma szanse zostać hitem sprzedaży, ludzie! Gdzie wasza wiara? :) Poza tym, jeżeli zobacze, że ktoś gra w pirackiego Diablo III to połamie mu wszystkie palce, każdy z NAJWYŻSZĄ przyjemnością - ostrzegam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za różnica? Przestaną płacić tu, zaczną płacić tam ;) (wiem, w D3 zapewne abonamentu
> nie będzie... ale myślę, że jeśli chodzi o liczbę kupionych kopii ta gra przebije wszystko).
>
Nie przebije. Teraz rządzi Nintendo na wszystkich listach sprzedaży i nic nie zanosi się na zmianę tej sytuacji. Nawet Diablo 3 nie ma szans w starciu z Dr Kawashimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma ogromne szanse być bestsellerem. W Diablo ludzie grali wtedy, kiedy playstation 1 było jeno zapowiedzią... Mnóstwo osób pocinało w tą grę wiele lat temu, wielu czule wspomina ten tytuł, od cholery graczy ciągle D2 męczy po sieci. Myślę, że jest ogromna grupa osób niegrających już na pc tylko na konsolach, która specjalnie zmodernizuje pcta, aby pograć w grę, na której się wychowali (tak, są ludzie modernizujący pc przed wyczekiwaną przez nich grą na tym świecie).
Ja osobiście, wstyd się przyznać, w Diablo wiele nie grałem... Nie przyciągnęło mnie jakoś. Ale wiem, że jest to po prostu legenda i obiekt kultu ogromnej rzeszy graczy - i życzę tej grze jak najlepiej (tym bardziej, że umocni pozycję pctów na rynku... czarno widzę przyszłość gier na komputery... )
Poza tym za coś przeciętny pracownik Blizzarda musi kupić te diamentowe klamki w każdych drzwiach w swoim domu, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 09:09, nievil napisał:

> Co za różnica? Przestaną płacić tu, zaczną płacić tam ;) (wiem, w D3 zapewne abonamentu

> nie będzie... ale myślę, że jeśli chodzi o liczbę kupionych kopii ta gra przebije
wszystko).
>
Nie przebije. Teraz rządzi Nintendo na wszystkich listach sprzedaży i nic nie zanosi
się na zmianę tej sytuacji. Nawet Diablo 3 nie ma szans w starciu z Dr Kawashimą.


No to zobaczysz, co będzie po premierze Diablo III :)

Dnia 30.06.2008 o 09:09, nievil napisał:

A ja będę oryginalny i nie będę grał ani w to, ani w to.


Oryginalny jak Tofik ? xD Cóż...

Moim zdaniem również ludziska nie porzucą WoW''a. Owszem zrobią sobie może przerwę, do czasu aż ukończą całe Diablo III, ale i tak w między czasie będą wracać do WoW''a (robiąc sobie przerwy od młócki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wowa raczej nie odejdą, tylko zrobią sobie przerwę na diablo, jeśli w ogóle w niego zagrają, ja w wowa nie gram bo nie mam tyle kasy zeby to oplacac, wole sobie zamiast tych pre paidow kupic nowa gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Diablo III to pozycja obowiązkowa. Jedynkę kupiłem, pamiętam , zaraz po tym, jak pojawiła się w naszych sklepach za prawie 200 zł ;) .Miałem wtedy tylko 8 MB RAM, więc nie mogłem grac w multika ;), który wymagał 16 MB

W sumie jakbym miał 16 MB, też nie mógłbym grać bo nie miałem neta, a o modemach słyszałem, że istnieją :P

Diablo III , spośród wszystkich części ma najbardziej wchodzić z uniwersum Sanktuarium i tego, co tam się dzieje. Zapowiada się "mniam" :))

Czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo ma jedno z lepszych zabezpieczen antypirackich - battle.net. Ciekawe jak to wplynie na ilosc sprzedanych kopii(pirat to praktycznie jak demko,tak zeby w singla sobie postukac troche). rekord PC murowany, konsol pewnie nie przebije ale kto wie, kto wie... Zamiec gier wypuszcza malo ale dobre, no i dobrze sie sprzedaja (i drogo). Nie mowiac juz o tym ze Diablos sprzedaje sie niezle i po latach, co raczej przy innych pozycjach sie nie zdarza. moze byc wiec tak ze rekordu sprzedazy po miesiacu nie przebije ale po 5 latach owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry będą się znajdowały na "złotej półce Blizzarda" :> . Jeśli już ktoś odejdzie to nie na długo, przejdzie singla w diablo i wróci do swojego uber pr0 chara w WoWie , no bo szkoda zostawiać tyle godzin zmarnowanych nad postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 09:37, Fenrisulfr napisał:

Mają racje, ludzie nie odejdą od WoW''a przez Diablo3 a prędzej przez Warhammera Online.


... WO okaże się takim samym niewypałem jak AoC: gra ma wielki potencjał, niestety nie wykorzystany i do tego masa bugów.


WORLD OF WARCRAFT PO WSZE CZASY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować