Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Fani WoW-a nie odejdą przez Diablo III

65 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 09:42, Ponet napisał:


WORLD OF WARCRAFT PO WSZE CZASY!


tak i rob pan czterdziestego z rzędu alta na 70 lvl i cały czas to samo, panowie trzeba przyznac ze wow sie juz konczy, panowie z zamieci nie maja pomysłów, coraz bardziej ułatwiaja rozgrywkę, wydają 1 większy patch na rok zeby dodac jakas badziewna instancje (sunwell plateu) która dobre gildie juz maja na farmie także duza część tych ludzi olewa juz wowa bo taka prawda ze nie ma tam juz co robic (znam to z własnego doświadczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 09:57, Pavz napisał:

Dobre sobie... Najwyżej do czego dojdzie to to że obie gry będą znosić złote jaja xD

Dokładnie tak bym to sprecyzował. Ja osobiście będę wielbił i WoW''a i D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem wow. Ale na pewno się nie kończy. Czytałem sporo wywiadów i blizz ma pełno niewykorzystanych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 10:23, Pile napisał:

Nie jestem fanem wow. Ale na pewno się nie kończy. Czytałem sporo wywiadów i blizz ma
pełno niewykorzystanych pomysłów.


powiem Ci tak ja sie akurat interesuje duzo wowem i duzo tez spędziłem czasu z tą grą, wow traci potencjał, panowie z zamieci nie maja tak duzo pomysłów jakby sie wydawało, nowy dodatek nie wnosi zbyt wiele zmian, taktytki na bossow zapewne minimalnie zmodernizowane, a jedyny z tych "przełomowych" bonusów to Death Knight który oczywiscie i tak będzie z początku overpowered takze będzie to tylko psuło rozgrywkę. A i jeszcze jedno grafika w wowie nie jest juz tak dobra jak kiedyś (pytanie czy wogóle kiedys była dobra xD) i graczy zaczyna nudzić juz "cukierkowa graficzka" i niestety do gry codziennie dołączają nowe "dzieci" taka prawda bo gracze starsi zaczynają odczuwać moje wyżej wymienione błędy (niestety priorytetem blizzardowcow stało się wypełnienie kolejnego worka pieniędzy, a nie utrzymywanie rozgrywki w wowie na wysokim i trudnym poziomie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy się sprzeda? Na pewno :P

Diablo 2 było swego rodzaju fenomenem dla mnie, bo gdy inne gry trafiały po roku do tanich serii ono trzymało się jeszcze 5 lat po premierze w prawie premierowej cenie (129 a potem 99 zł wraz z dodatkiem). I prawie zawsze było w TOP10 sprzedaży ;P

Single to nawet nie jedna czwarta tego co Battle.net, więc ludzie będą kupować oryginał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda :( Chciałbym żeby WoW nieco stracił na popularności, a gdyby stało się to przez D3 to byłbym wniebowzięty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo jak i cały Blizz są klasą samą w sobie i nic tego nie przebije.

Minęło sporo latek od wydania SC1 i D2 a tysiące ludzi nadal w to pogrywa na maxa na całym świecie. Te gry są po prostu doskonałe w każdym calu i się nie starzeją - w przeciwieństwie do badziewia jakim karmią nas na ogół wydawcy czy np EA (czasem coś wydadzą dobrego) Że nie wspomnę o japońsko-mangowym badziewiu w stylu np. DMC bo to kolorowe i świecące coś niegodne nazwy gry. W sam raz dla casualowych fanbojów konsolek. (Zaznaczam, że to nie jest zaczepka w bezsensownej wojence PC vs. konsola - po prostu taka prawda). Może jakby D3 albo SC2 wyszło na konsole (czego konsolowcom życzę) to zobaczyliby co znaczy Prawdziwa Gra...

Mitem "większego" piractwa na PC też nie muszą się martwić. Jakoś dotad nie narzekali - Blizz nie bawi się w wymyślne zabezpieczenia a Battle.Net sam w sobie jest doskonałym zabezpieczeniem. Z niego frajda największa - a do niego trzeba oryginału.
Zresztą nawet pośród piratów są rzeczy "których się nie robi". Nie ściąga się gier Blizzarda i Wiedźmina. Jak masz te dwie pozycje zassane - nawet pośród "piratów" jesteś lamerem i śmieciem. Blizz zapracował sobie na to swoją doskonałością i dbałością o fanów. Grę Blizz''a kupisz i grasz w nią latami. W przeciwieństwie do 99% innych wydawanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 09:42, Ponet napisał:

> Mają racje, ludzie nie odejdą od WoW''a przez Diablo3 a prędzej przez Warhammera
Online.

... WO okaże się takim samym niewypałem jak AoC: gra ma wielki potencjał, niestety nie
wykorzystany i do tego masa bugów.


WORLD OF WARCRAFT PO WSZE CZASY!


Nie WO tylko WAR. Pozatym gram na CB WAR i każdy kto grał na CB mówi to samo ... WAR > AoC. Więc stfu, ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeny!Pamiętam kiedy grałem w Diablo "jedynkę" kiedy wyszła.To były czasy....Czekamy teraz na trójkę.Mam nadzieję że chłopcy z Blizzarda się postarają jak zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na rynek gier MMORPG, odnoszę wrażenie, że WoW jest i będzie królował jeszcze długo. Żadne kiczowate podróbki typu Warhammer Online (miałem nadzieje co do tego tytułu - twórcy chcieli dobrze a niestety wyszło jak zawsze...) i Age of Conan (taa - płacić abonament, za tak naprawdę płatną betę) nie mają z nim szans. Każda gra Blizzard''a jest klasykiem i ustanawia nową jakość na całym rynku gier komputerowych... Tak samo było w przypadku Diablo II - gra do dziś króluje nad swoimi, tandetnymi niekiedy, klonami. Tak jak powiedział poprzednik Lukassuss - gry Blizz''a nie są na jeden raz, gra się w nie latami. Dlatego też nie wyobrażam sobie gier tejże firmy na konsolach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metalhead86 synus Podrobko Wow''a ?? Nie chce ci mowic ,ale wow nie byl pierwszy i on robi copy paste z wczesniejszych tytulow ;] . Co do bugow AoC ... przypomnij sobie jaki start mial WoW ?? Hmmm ?? ;]
I ostatnie , ilosc nie oznacza jakosc :P. Blizz to mega marka i firma legenda + warcraft wystarczyly do wielkiego boomu marketingowego bardzo sredniego i szybko nudzacego sie mmo ;] ktory nic do gatunku nie wprowadzil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to właśnie przez to, że ludzie grają w WoWa, udadzą się do sklepu i kupią Diablo 3 :)

A czemu tak? Według mnie to te osoby, które grają w WoWa będą pewne, że po tak świetnej produkcji jaką jest World of Warcraft, Blizzard musi stworzyć kolejną, rewelacyjną grę - Diablo 3. Zobaczymy co z tego wyjdzie, Diablo 3 zapowiada się na rewelacyjną produkcję, taką jak reszta gier od Blizzarda zresztą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 11:23, Mr_Hyde napisał:

Metalhead86 synus Podrobko Wow''a ?? Nie chce ci mowic ,ale wow nie byl pierwszy i on
robi copy paste z wczesniejszych tytulow ;] . Co do bugow AoC ... przypomnij sobie jaki
start mial WoW ?? Hmmm ?? ;]

Tak, WoW rzeczywiście kopiował pomysły z poprzednich MMORPG''ów. Blizzard natomiast wrzucił wszystko do jednego worka i wymieszał z fantastycznym uniwersum WarCraft''a. Doprawdy wspaniały przepis na hit ;). IMHO WoW miał o wiele lepszy początek niż AoC (którego kupiłem głównie dla klimatu, a okazał się być bublem na znanej licencji). I proszę bez "synusiów" ;).

Dnia 30.06.2008 o 11:23, Mr_Hyde napisał:

I ostatnie , ilosc nie oznacza jakosc :P. Blizz to mega marka i firma legenda + warcraft
wystarczyly do wielkiego boomu marketingowego bardzo sredniego i szybko nudzacego sie
mmo ;] ktory nic do gatunku nie wprowadzil .

Racja - WoW nie był w żadnym wypadku grą innowacyjną, nawet w czasie jego premiery. Jest on naprawdę bardzo dobrą grą, obecnie najlepszą w swoim gatunku. Oczywistością jest, że nie jest on grą, która szybko się nudzi skoro króluje przez 3-4 lata. Za grami tego typu nie przepadam, aczkolwiek próbowałem się do nich przekonać, przez granie w m.in. Ultima Online (klimat doprawdy niesamowity), WoW, AoC i inne, darmowe gry MMORPG. Nie wiem co gracze w nich widzą, bo wszystko sprowadza się do bicia potworków - panowie, do tego służy Diablo... Nie widzę też sensu płacić comiesięczny haracz za granie w nieskończony grind ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować