Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Fani WoW-a nie odejdą przez Diablo III

65 postów w tym temacie

OOOOOOOOMMMMMGGGGGGGGG.

Ty naprawdę nie czytasz tego co ja piszę, naprawdę NIE CZYTASZ.

Napisałeś mi, że druid jest wstanie wytrzymać zmasowany atak, do czasu aż przybędzie pomoc
"Co do akcji 5v Druid - Druid się leczył, uciekał, zamieniał w misia i z powrotem w elfa, żeby leczyć i doczekał się pomocy - rozwalili hordę aż huknęło."

To ja to samo mogę warriorem zrobić... i nawet napisałem jak.
Sposobów na pokonanie druida jest 1000 i jeszcze więcej, jak ich nie znasz, to już twój pech. Warriorem wystarczy odpowiedni stance dance + ew. zmiana broni. Co, nie umiesz tak ? pff trudno. Ja tak robię, i mam świetne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe itemy z Black Temple, są dla ciebie OGÓLNODOSTĘPNE ? Hmm, to w takim razie gratuluje, pokaż mi server gdzie tak jest. ;)

(A niech to, źle kliknąłem odpowiedz zamiast edytuj, szlag!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to, czy zostanę przy WoW zależy przede wszystkim od drugiego dodatku do niego. Jak się te zmiany sprawdzą w praktyce oraz w jakim kierunku poprzez patche gra się będzie dalej rozwijać. Jeśli mi się nie spodobają - odejdę. Będzie i tak w co grać, w końcu SC2 i Diablo 3 spokojnie na multi mogą wyrwać z życiorysu masę godzin ;) Sam WoW obecnie mnie trochę nudzi i w sumie wpadam do gry głównie po to, aby poraidować, ewentualnie zrobić jeszcze trochę daily i tyle.

Co do wspomnianego tutaj wcześniej w tym temacie zalewu WoW przez dzieci: cóż dzieci i ludzie delikatnie mówiąc "inteligentni inaczej" zawsze się znajdą, wszędzie. Jednak jakoś na serwerach RPPvP (gram na takowym) zauważyłem, że wcale tak źle nie jest. Np. większość moich znajomych w WoW to osoby średnio około 25 roku życia. Również w mojej gildii mało kto jest poniżej 18 lat (a jest też kilka osób po 30).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Wow jakoś strasznie nie wciągnął...

A co do diablo to od ogłoszenia części III zacząłem znowu grac w "Part II" :) i nie żałuję... chociaż dawno nie grałem i muszę znaleźć jakiś dobry build... narazie testuję uber barba z 2 broniami i... troszkę sux... zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować