Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień

23 postów w tym temacie

PlushowyMisio

Ten tydzień u nas zdecydowanie multimedialny. Zobaczycie gameplay z polskiej edycji Mass Effect, w środę pokażemy Wam wywiad z twórcami Sacred 2, w piątek zaś co nieco opowiedzą nam developerzy o Far Cry 2. A to nie wszystko, czego możecie spodziewać się w tym tygodniu na gram.pl

Przeczytaj cały tekst "Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na gameplaya z Mass Effect, może mnie to przekona o szybszym zakupie gry niż za rok.
No i czekam na wyniki konkursów a szczególnie tego z PK, mam nadzieję ze się obejdzie bez rozdawania darmowych maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME PC - przeszedłem
Guitar Hero - nie interesuje mnie to
Sacred 2 - Miodzio
Niesamowity Hulk - zabierzcie ten shit z moich oczu
Far Cry 2 - obejrzę napewno
Alone in The Dark - o dziwo wczoraj jeszcze nie mieli w Empiku a co do recki to napewno poczytam
AoC - Niee dzięki :)

BTW. Co do pokazu FAR CRY''a 2 ... Przychodze o 16 do Arkad Wrocławskich, a tam ustawiony taki malutki projektorek + brak miejsc siedzących (nie z powodu natłoku ludzi tylko z fizycznego braku poustawianych siedzeń :) ), po 30 minutach reklam gier Ubisoftu (w kółko 6 tych samych trailerów) pytam się gościa OCB? na co On do mnie, że problemy techniczne mają. Pół godziny później (dalej leciały te same trailery) zdegustowany opuściłem "seans".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wideowstępniak tradycyjnie rządzi - tym razem PlushowyMisio fajnie manipuluje brwiami i strzela niezłe miny! ;-)

Tydzień zapowiada się nieźle, jak na wakacyjny przystało. Z chęcią obejrzę gameplay z polskiej wersji Mass Effecta - gdybym tylko posiadał lepszy sprzęt na pewno EK byłaby już zamówiona i czekał w tej chwili na premierę. Z chęcią przeczytam też recenzję Guitar Hero, no i obowiązkowo obejrzę wideo wywiad na temat Far Cry 2. Ciekaw jestem też werdyktu Alone in the Dark - zobaczę, czy warto czekać na wersje PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
Chciałbym bardzo przeprosić wszystkich, którzy oczekują dzisiejszego gameplay''a z gry Mass Effect. Nie uda nam się go dzisiaj pokazać. Obiecujemy jednak, że materiał zostanie opublikowany w tym tygodniu a dodatkowo zamiast jednego filmu, pokażemy dwa, o wiele obszerniejsze materiały. Raz jeszcze przepraszamy i prosimy o odrobinę cierpliwości.

Pozdrawiam
Paweł "PlushowyMisio" Kozierkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu jest 7 dni :P No cóż, czekamy. Ja osobiście na ME po tych przełożeniach czekam jak na szpilkach - i pewnie z tego wyczekiwania grę połknę za pierwszym razem w 2 dni maniakalnego grania, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy tydzień się szykuje. Wszystkie zapowiedziane artykuły są dla mnie mniej lub bardziej interesujące. Zdecydowanie najciekawszy będzie wywiad z producentami Far Cry 2, którego na pewno nie przegapię. Poza tym oczywiście czekam na gameplaye z Mass Effect i Age of Conan, które z chęcią zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no - jesli chodzi o konkurs spore - to Lary Croft być nie może - no bo jak z pokaźnym biustem? przecież nie chcemy mieć listu ostrzegawczego i grożenia zblokowania konta/zbanowania za takie praktyki :)

pozdro - >Laid B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:45, PlushowyMisio napisał:

Witam serdecznie,
Chciałbym bardzo przeprosić wszystkich, którzy oczekują dzisiejszego gameplay''a z gry
Mass Effect. Nie uda nam się go dzisiaj pokazać.


A więc kłamałeś... Ktoś wie, jak skasować swoje konto? Anyone?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować