Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DualShock 3 w Europie - Sony przypomina sobie o tej części świata...

23 postów w tym temacie

A ja już posiadam ;) Niewiele się różni od SixaXis''a, waga nawet jest prawie nie różniąca się, a wibracje jak wibracje ;) Ale miło, nie powiem, miło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:03, Azreix napisał:

Eee... Ale o co kaman z tym DualShockiem 3? Przecież w PS3 jest Sixaxiss czy jak to się
pisało.


sixaxis nie ma wibratora ;] a wiadomo, że to najlepsza funkcja pada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby mnie to cokolwiek obchodziło, bo nie mam ps3, ale takie chamskie zagrania z olewaniem europy, powinny być odpowiednio ukarane, beznadziejnymi wynikami sprzedaży. A jeżeli właśnie takie zagrania z olewaniem są właśnie wynikiem niskiej sprzedaży- to cóż, sami są sobie winni. Olewają, to są olewani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jej! Posiadacze PS3 na bank umierali przez brak dualshocka 3! Zwłaszcza że u naszych "amerycan pals" dostają dośc... niskie oceny...

Ale ja się na tym nie znam :P w końcu jestem za biedny na PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć, jaka jest różnica między DS3 a tym pierwszym? Bo jak dla mnie, wszystkie pady tej konstrukcji wyglądają tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu będzie on oficjalnie w Europie.

I tak kto już miał kasę i chciał to go kupił - od dłuższego czasu są dostępne na Allegro, nawet obecna ich cena wynosi 155 zł, a więc mniej od sugerowanej "oficjalnej". Swoją drogą, to i te kupione za granicą mają gwarancję, a konkretniej objęte są międzynarodową gwarancją Sony. Ja sam swojego Dual Shocka 3 zapewne kupię w drugiej połowie wakacji, bo potrzeba mi drugiego pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:09, Marcinio napisał:

www.ultima.pl - te pady są tak od pól roku...

Bo są sprowadzane z Japonii/USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:12, dark master napisał:

Taa, Europa jest bardzo ważnym rynkiem dla sony ze względu na b. wysoką sprzedaż PS3..
ktoś w ten bełkot jeszcze wierzy?



Cóż... ja nigdy w niego nie wierzyłem :P. A poza tym brawa dla Sony za ekspresowe wprowadzenie DualShocka3 do Europy :P. (Pewnie za chwile jakiś fanboy wystrzeli z tekstem "ale ważne, że już jest, dzięki ci Sony" :P.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować